Robert Kennedy při prvním předvolebním projevu odhalil moc amerického vojensko-průmyslového komplexu (videa)

Robert Kennedy při prvním předvolebním projevu odhalil moc amerického vojensko-průmyslového komplexu (videa)

Jak již víte, tak nedávno synovec bývalého amerického prezidenta JFK – Robert Kennedy – ohlásil kandidaturu na prezidenta. Včera na prvním setkání s voliči tuto kandidaturu vyhlásil oficiálně, přičemž se netajil tím, že jeho hlavním cílem je zničit US Deep state.

Kennedy má velké šance u odpůrců genových injekcí, protože byl mezi prvními, kdo před nimi varoval.  Již v roce 2020 navíc upozornil na celý covidový podvod a účastnil se mnoha velkých demonstrací nejen v USA, ale i v zahraničí – mimo jiné například v Berlíně.

Kennedy kandiduje za demokraty proti Joe Bidenovi, který již také svoji kandidaturu ohlásil.

Včera Robert F. Kennedy Jr. oficiálně oznámil, že kandiduje na prezidenta před přeplněným sálem v hotelu Plaza v Bostonu.

Na začátku svého projevu Kennedy vyzval Američany, aby se spojili jako Američané v roce 1770 a postavili se proti „zkorumpovanému sloučení státní a korporátní moci.“

Poté, co oznámil svou kandidaturu, Kennedy pronesl srdečný projev o tom, jak jeho otec Robert F. Kennedy dokázal sjednotit lidi po celé zemi navzdory tomu, že  mu DNC a další významní demokratičtí mocenští hráči během jeho prezidentské kampaně v roce 1968 házeli klacky pod nohy.

Později ve svém projevu Kennedy odhalil vojenský průmyslový komplex a uvedl, že jeho strýc prezident John F. Kennedy po Zálivu sviní zjistil, že „funkcí zpravodajských agentur se stalo poskytovat vojensko-průmyslovému komplexu neustálý válečný kanál.“

Robert Kennedy Jr. pokračoval v tom, že po fiasku v Zátoce sviní prezident Kennedy vystoupil a řekl: „Chci vzít CIA a rozbít ji na tisíc kousků a rozptýlit ji do větru.“

Když nově oznámený demokratický prezidentský kandidát změnil svůj projev na řeč o tom, jak Číňané utrácejí peníze na stavbu mostů a silnic po celém světě, zatímco neokoni ve Spojených státech je bombardují na Středním východě, záhadně se spustil požární poplach.

Na video doporučuji se podívat i tehdy, kdy nerozumíte anglicky. Všimněte si snahy přerušit RFK alarmem při projevu v místech, kde hovoří o válečných zločinech US Deep state:

Demokratovi Kennedymu je 69 let. Je nejstarším synem senátora Roberta F. Kennedyho, který byl zavražděn během prezidentské kampaně v roce 1968. Je také synovcem prezidenta Johna F. Kennedyho a zesnulého senátora Teda Kennedyho, který kandidoval na prezidenta v roce 1980.

Kennedy, Jr. se 28. dubna 2022 v Bel Air v Kalifornii účastní Barron & Tessa Hilton Host GODDESS Art Show.

„Přišel jsem sem dnes, abych oznámil svou kandidaturu na demokratickou nominaci na prezidenta Spojených států,“ řekl Kennedy poté, co vystoupil na pódium. „Mým posláním v příštích 18 měsících této kampaně a během mého prezidentství bude ukončit zkorumpovanou fúzi státní a korporátní moci, která nyní hrozí uvalit na naši zemi nový druh korporátního feudalismu.“

Kennedyho manželka, herečka Cheryl Hinesová (viz obrázek), řekla, že podporuje svého manžela Roberta F. Kennedyho. Rozhodl se kandidovat na prezidenta a vydal prohlášení ve stejný den, kdy učinil oficiální oznámení týkající se jeho kampaně v roce 2024.

„Můj manžel Robert Kennedy Jr. dnes oznámil, že bude kandidovat na prezidenta a já jeho rozhodnutí podporuji,“ uvedla 57letá Hinesová v prohlášení. Herečka dodala: „Je to nebojácný vůdce, který chápe potřeby amerického lidu a zasvětil svůj život boji za demokracii.“

Umíte-li dobře anglicky, tak si můžete celý projev poslechnout ve videu níže:

Nakonec připomínám, že Kennedy je po celý dospělý život stejně jako jeho otec i strýc členem demokratické strany, s jejíž současnou politikou však hluboce nesouhlasí. Vzhledem k jeho členství ve straně nemůže být zablokován ve volbách nikým jiným než voliči v primárkách.

Samozřejmě lze předpokládat, že v případě příznivých prognóz mu začnou mohutně házet klacky pod nohy. Představa, že by bylo finále prezidentských voleb příští rok ve složení Trump – Kennedy (nebo dokonce DeSantis – Kennedy) je noční můrou Deep state…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout