Přijatý migrační pakt mají nyní schvalovat jednotlivé země, bude-li souhlasit většina, kvóty začnou platit

Přijatý migrační pakt mají nyní schvalovat jednotlivé země, bude-li souhlasit většina, kvóty začnou platit

Jak již víte, tak EU schválila migrační pakt, který obsahuje již dříve plánované kvóty. Nyní je zde již poslední šance, jak tento pakt odvrátit: Většina vlád zemí EU s ním nesmí souhlasit.

U některých vlád je celkem jasné jak se zachovají, u dalších můžeme reakci jen odhadovat. Jak se například zachová Fialova vláda? Pakt jednoznačně podporují Piráti a zřejmě i jejich „slepencoví“ soukmenovci ze STAN. To je ostatně znát i na hlasování v EP.

Názor KDU asi nebude příliš jiný, úplně stačí si vzpomenout na „sirotky Šojdrové.“ Reakce parlamentní ODS lze stěží odhadnout, neboť fakt, že v EP se postavili proti nemusí zatím vůbec nic znamenat.

V současné době tak skutečně nelze odhadnout, jak se Fialova skvadra zachová. A vlád, u nichž lze jen stěží odhadnout, jak se zachovají, je v EU víc. U kterých vlád jsou tedy postoje předem jasné?

Jisté je, že pro budou hlasovat vlády jako například německá, francouzská, španělská, italská, řecká, maltská, kyperská, finská, portugalská, slovinská. Proti budou hlasovat například vlády jako polská, maďarská, pobaltské.

U mnoha dalších vlád je reakce nejistá. Mainstream již vykonal svoji špinavou práci tím, že vypustil hoax, že nejde o migrační kvóty, ale o zpřísnění migrační politiky. To je ovšem naprostá lež, jak jsme si zde vysvětlili již v několika článcích.

Pisálci z mainstreamu se spoléhají na slepou důvěru občanů a zejména na to, že si pakt nikdo nebude číst.

Četla jsem ho a mohu zkonstatovat, že máme jen dvě možnosti: buď přijímat s finanční podporou EU nebo nepřijímat, ale platit – a to tak vysoké částky, že by se naše inflací (a především Fialovou vládou) sužovaná země dostala do bankrotu. Tedy je jasné, že pokud se pakt schválí, tak budeme přijímat.

O tom, že jde o velmi nebezpečný dokument, který má za cíl urychlení výměny obyvatel, svědčí i fakt, že proti hlasovaly celé frakce, které se prezentují jako „protimigrační“ a jednoznačně pro byla celá zelená frakce, což je frakce až fanatických vítačů. K nim patří i Piráti. To samo o sobě potvrzuje, co je tento dokument zač.

A potvrzuje to i mnoho politiků. Kolem paktu se nyní hojně diskutuje v nejvíce obohacovaných zemích jako je Francie nebo Švédsko, kde dokonce hrozí pád vlády, pokud migrační pakt schválí…

Marine Le Penová nazvala pakt EU o migraci a azylu „sebevraždou Evropy“ a již předtím varovala, že by to pro Evropu znamenalo o 75 milionů migrantů z neevropských zemí více.

Kontroverzní pakt se nyní blíží k tomu, aby se stal realitou, a různé konzervativní  strany po celé Evropě se snaží použít jakékoli možné politické prostředky, aby zabránily jeho schválení, včetně Švédských demokratů.

Právě Švédsko je zemí, kde dochází k velkému sporu, protože současná vláda otáčí a zapomíná na to, že deklarovala protimigrančí politiku a Švédští demokraté, kteří menšinovou vládu podporují (EU zakázala, aby byli součástí vlády), pohrozili jejím pádem.

Migrační pakt EU prošel minulý týden jasnou většinou v Evropském parlamentu, jak jste si mohli přečíst již v tomto článku. Švédský poslanec Evropského parlamentu Charlie Weimers, díky kterému nebylo hlasování tajné, varoval, že pakt může donutit členské státy, aby přijímaly migranty proti své vůli.

To se podle vyjádření EU má týkat zejména zemí jako Maďarsko, Česko a Polsko. Zde je tedy patrné, že nezáleží na počtu přijatých Ukrajinců, ale počítají se výhradně přijatí „obohacovači“ z Afriky či Středního a Blízkého východu.

„Řešením tohoto paktu je donutit členské státy, aby přijímaly migranty proti své vůli,“ řekl Weimers.

Švédští demokraté nyní hrozí, že stáhnou svou podporu konzervativní koaliční vládě, pokud Švédsko bude hlasovat pro migrační pakt. Ačkoli Švédští demokraté nejsou oficiálně součástí koalice, vláda se spoléhá na jejich hlasy, aby schválila legislativu – což činí stranu nezbytnou pro udržení konzervativců u moci.

Švédsko, stejně jako každá jiná země v EU, bude mít pravděpodobně za úkol hlasovat pro pakt v Evropské radě po hlasování Evropského parlamentu

Jak nakonec hlasování na Evropské radě dopadne, se můžeme jen dohadovat. Zástupci vyslaní k tomuto hlasování budou mít konkrétní pověření od vlád – a zde zřejmě záleží i na tom, jaké instrukce mají dané vlády od svých loutkovodičů.

Bude-li pakt ve finále na Evropské radě přijat, bude to znamenat, že se již povinnému přerozdělování, jak se dnes nazývají kvóty, nevyhneme. Vydáme se tak cestou Švédska, které se při téměř stejném počtu obyvatel dokázalo nenávratně islamizovat během pouhých 20 let…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Přijatý migrační pakt mají nyní schvalovat jednotlivé země, bude-li souhlasit většina, kvóty začnou platit

  1. je jasné že v ČR proti tomu budou hlasovat oba europoslanci z SPD David, Blážko + Konečna KSČM ostatní to podpoří to je jisté

    1. Europoslanci už hlasovali (viz první článek k tématu), teď bude hlasování na úrovni ministrů na Evropské radě (účastní se ministři zahraničí nebo vnitra, což je u nás z bláta do louže, oba vítači…).

  2. Pokud je mi známo, pokud má platit migrační pakt, tak musí souhlasit všichni, pokud nebude souhlasit jeden, migrační pakt je neplatný. EU je cochcárna, dělějí co chcou, a ne že většina.

  3. Blyštivý Péťa vyšle jasný signál, že souhlasí a že ČR je nejenom pro migrační pakt, ale že si stachanovsky zpevníme kvótu na 110% a ještě za každého zaplatíme. A PePa to s radostí odsouhlasí a podepíše. Takových inženýrů a doktorů na cestě pro naši šťastnou budoucnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout