Muž, který se prohlásil za ženu, se stal profesionální baletkou v prestižní britské Královské akademii (video)

Muž, který se prohlásil za ženu, se stal profesionální baletkou v prestižní britské Královské akademii (video)

Na to, že se muži, kteří se prohlásili za ženu, dostávají do silových sportů, jsme si už tak nějak zvykli. Využívají tam jejich biologicky dané fyzické převahy, čímž ženské sporty likvidují.

Pro  biologické ženy tak měly zůstat zejména ty sporty, které nezávisí ani tak na síle jako na celkovém dojmu ze sportovního výkonu, eleganci a do značné míry i vzhledu.

Jenže muži se již dostávají i do těchto sportů, jak jsme mohli nedávno vidět na případu finského „krasobruslaře“, který se prohlásil za ženu.

I když biologická žena by na jeho místě neměla nejmenší šanci Finsko reprezentovat, tak tento transsexuál je součástí finské ženské reprezentace a i přesto, že jeho bruslení je asi na úrovni průměrného bruslaře na veřejném stadionu, je nebývale oslavován.

Ovšem nejsou to jen sporty, kde muži nahrazují ženy. Muži se objevují i na soutěžích Miss, kde po nich nikdo nežádá krásu, největším plus je fakt, že jsou trans.

Jistá elegance a fyzický vzhled jsou požadovány i od baletek. Ovšem ne tehdy, kdy jde o muže, který se prohlásil za ženu. Jedna taková trans baletka byla přijata na jednu z nejprestižnějších akademií na světě.

V roce 2017 tehdy 37letá Sophie Rebecca složila zkoušky na Královské baletní akademii jen dva roky poté, co se identifikovala jako žena. Nutno podotknout, že žádná biologická žena jejího vzhledu a umu by neměla ani nejmenší šanci se na podobnou školu dostat a už vůbec ne ji absolvovat.

Britská Královská akademie tance („RAD“), založená v roce 1920, je jednou z nejprestižnějších klasických baletních akademií na světě. Je to tamní zkušební komise, která pomohla standardizovat a nyní pomáhá udržovat klasické techniky na nejvyšší úrovni tance, a která má vliv na celosvětový standard.

To je důvod, proč je tak důležité, že v roce 2017 udělil nejvyšší známku muži, který si říká Sophie Rebecca, který tuto známku využil k tomu, aby se stal profesionální baletkou v Americe.

V dobách, kdy ženy nesměly vystupovat na veřejnosti, se na jevišti objevovali pouze muži, ať už jako tanečníci nebo herci. Pokud jde o „balet“, byl to spíš jakýsi rituální tanec v nápadných kostýmech.

Klasický balet, jak ho známe, vznikl v 19. století a od té doby pokračuje ve své současné podobě. Veřejnost očekává, že baleríny jsou patřičně tvarované (štíhlý pas, dlouhé nohy) a půvabné. Krása a grácie jsou jednoduše základní předpoklady pro baletku.

Sophie Rebecca, které se nějakým způsobem podařilo složit baletní zkoušky RAD s vyznamenáním, není nic z toho. Je to vysoký a těžkopádný muž, který  je  zdánlivě neschopný nejzákladnějšího požadavku na baletku, kterým je držet se hudby:

Rebecca je tedy muž, který se prohlašuje za ženu, ale fyzicky stále vypadá jako muž, což můžete vidět i ve srovnání s ostatními baletkami – skutečnými ženami. Žádná žena jeho vzhledu a schopností by neměla sebemenší šanci se dostat ani do nějakého amatérského baletního kroužku, natož na prestižní akademii.

 

Mimochodem, biologický muž Rebecca se identifikuje jako lesbická žena a je také v manželství se ženou.

V roce 2023 zde máme společnost, která umožňuje mužům prohlásit se za ženu. Ale dostali jsme se mnohem dál, protože muž, který se prohlásí za ženu, má náhle nepředstavitelná privilegia.

V minulosti by se to řešilo u psychiatra. Jenže dnes se to představuje jako přednost a podobní jedinci jsou nebývale oslavováni – a jsou považováni za ženy bez ohledu na to, co mají mezi nohama.

Mimochodem, nejde jen o problém západního světa.  Tato zhoubná ideologie nachází podporu i v některých středo a jihoamerických zemích, velmi silná je trans lobby zejména v Mexiku a nyní i v Brazílii, ale svůj vliv má i i v Asii – například v Thajsku či Japonsku.

A jak můžeme vidět zejména na sportu, tak nějakou dobu se již ujímá i v některých afrických zemích.

To samozřejmě degraduje sport i kulturu, tedy všechny oblasti, které jsou touto genderovou ideologií nakaženy jako morem…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Muž, který se prohlásil za ženu, se stal profesionální baletkou v prestižní britské Královské akademii (video)

  1. Už teraz sa teším na všeobecné zavedenie tvrdej saudskoarabskej šaríe po celých Britských ostrovoch a teda aj verejných popráv úchylov /v islamskom zmysle slova/ a ich podporovateľov. Rád si v televízii pozriem napríklad šot z dekapitácie Peta Dohertyho …

  2. Nejlepší je asi nevěnovat jim pozornost a ignorovat. Do divadla nechodím ,TV nemám už dávno ,rádio neposlouchám a tohle jsou jen pokusy zhovadit i ty zbytky normálního .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout