Elon Musk reportérovi BBC: Vy jste ti, kdo šíří dezinformace (video)

Elon Musk reportérovi BBC: Vy jste ti, kdo šíří dezinformace (video)

BBC je de facto britská obdoba naší ČT. Jde o ideologicky velmi podobné hlásné trouby systému, jejichž hlavním posláním je šířit propagandu a ne informovat.

A to často i za tu cenu, že šíří lži, jak jsme mohli vidět za covidismu či v současné době při prosazování klimatické agendy.

Majitel Twitteru Elon Musk je na sociálních sítích nyní chválen za své odpovědi reportérovi BBC během rozhovoru.

Twitter nedávno klasifikoval BBC jako „státem financovaná média,“ proti čemuž se státní britský levicový gigant vymezil.

V nedávném rozhovoru s Jamesem Claytonem z BBC Musk oznámil, že toto označení bude změněno na „veřejně financovaná média“, vzhledem k tomu, že BBC je financována z licenčních poplatků.

Clayton začal vykřikovat o tom, že Elon Musk umožnil šíření věcí jako „nenávist“, „rasismus“ a „dezinformace o COVID-19“ na platformě sociálních médií.

Pak Musk přišel s protiotázkou:

„Přebírá BBC vůbec nějakou odpovědnost za dezinformace o vedlejších účincích očkování? Že jste o tom vůbec neinformovali? A víte, že britská vláda tlačila na BBC, aby změnila svá publikační pravidla?“

James Clayton pak raději rychle změnil téma.

„Toto není rozhovor o BBC,“ řekl.

Levicový novinář si také stěžoval, že na Twitteru viděl příspěvky, které byly „docela rasistické“ a „docela sexistické.“ Elon Musk se pak zeptal, zda si Clayton myslí, že příspěvky, které jsou „docela sexistické,“ by měly být cenzurovány. Požádal také novináře, aby uvedl jediný příklad takových tweetů, což však Clayton nedokázal…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Elon Musk reportérovi BBC: Vy jste ti, kdo šíří dezinformace (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout