Francie: Čtyři muslimové plánovali džihádistický masakr na slavném pařížském bulváru Champs Elysées

Francie: Čtyři muslimové plánovali džihádistický masakr na slavném pařížském bulváru Champs Elysées

Podobných islámských teroristických buněk byly poslední roky po celé Evropě odhaleny stovky.

Je jen otázkou času než se některým z džihádistů podaří jejich plány realizovat. Obzvlášť nyní v situaci, kdy do Evropy proudí další statisíce islámských vojáků, kterým se navíc nabízí výhodné koupě zbraní z Ukrajiny…

Francouzský soud odsoudil čtyři muže k pěti až 15 letům vězení za plánování útoku na pařížskou avenue Champs Elysées. Pátý obžalovaný zůstává na svobodě, trest si již odpykal ve vyšetřovací vazbě.

Pěti obžalovaným bylo 17 až 39 let, když byli v roce 2019 zatčeni pro podezření z plánování útoku na policisty a civilisty na nákupní ulici v centru Paříže, nedaleko prezidentského paláce.

Všichni kromě jednoho byli ve čtvrtek shledáni vinnými z „teroristického spiknutí“ po soudním procesu, který se konal za zavřenými dveřmi.

Nejstarší člen skupiny byl odsouzen k 15 letům vězení, zatímco druhý byl uvězněn na 12 let.

Třetí, který byl v době zatčení nezletilý, ale vyšetřovatelé ho považují za vůdce spiknutí, byl také odsouzen k 12 letům vězení.

Byl zatčen v Německu v roce 2017, když mu bylo pouhých 15 let, za to, že se pokusil připojit k džihádistické skupině Islámský stát v srdci této teroristické organizace.

Vyšetřovatelé uvedli, že plánoval zaútočit na policejní hlídku na Champs Elysées a „spáchat masakr“.

Čtvrtý obviněný, čečenský státní příslušník, který byl v době spiknutí také nezletilý, dostal pětiletý trest za to, že o plánu neinformoval policii.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Čtyři muslimové plánovali džihádistický masakr na slavném pařížském bulváru Champs Elysées

  1. Všetko čo je protikresťanské je satanskými elitami podporované, čiže aj islam s falošným prorok a vrhlíkom, tak aj jóga ( https://www.christianitas.sk/preco-je-joga-nezlucitelna-s-katolickou-vierou/ či iné ideológie či sekty. Prebieha boj o duše, o každú dušu na Zemi… prichádza značkovanie ľudí znakom šelmi a len kresťania vedia, kto za tým je a čo tým sleduje, preto je tu snaha zabiť a umlčať všetkých kresťanov, zničiť cirkev od vnútra z vonka a pod. čím koľvek, vrátane jedovatého očkovania najmä kresťanských krajín !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout