EU prý chce zachránit Ukrajinu před Covidem, posílá tam flotilu očkovacích autobusů

EU prý chce zachránit Ukrajinu před Covidem, posílá tam flotilu očkovacích autobusů

Očkovací autobusy brázdily ve velkém zejména Německo a Rakousko (kde stále fungují), nicméně naše po Německu vše oddaně kopírující vláda je v jednu dobu také zavedla.

Nyní se mají očkovací autobusy ze zemí EU uplatnit při podávání mRNA jedů chudákům Ukrajincům, kteří většinově dosud odolávali.

A jistě vás nijak neudiví, že EU tuto akci organizuje společně s diktátorskou WHO. Také je možné, že se prostě Ursula von Lejno potřebuje nějak zbavit těch stamilionů nespotřebovaných (a možná i prošlých) dávek, které již Evropané většinou odmítají.

Ukrajina dostatečně neočkuje proti Covidu, říká Hans Henri P. Kluge, vedoucí regionální kanceláře WHO pro Evropu:

„Z 35 milionů dávek vakcíny COVID-19 dodaných do země od začátku pandemie byly po 24. únoru 2022 použity pouze 4 miliony dávek (11 %).

Také pozorujeme, že toto bude představovat výzvy k rutinní imunizaci a připravujeme se na rizika propuknutí spalniček a záškrtu.“

Kampaň je samozřejmě financována z prostředků EU. Bezbariérové autobusy umožňují každému nastoupit „na důležitá očkování,“ zní dobrá zpráva z Evropy WHO.

Poté, co bylo ukrajinské obyvatelstvo k opatřením a očkování proti Covidu extrémně skeptické už před válkou.

EU tam zjevně vidí dostatečný potenciál, aby  napravila to, co se zanedbalo – nebo se tam skutečně jen chce zbavit přebytečného množství jedovatých přípravků.

Přitom samo Německo, které se v akci velmi angažuje, již nově nedoporučuje vakcinaci Covid dětem a mladistvým. U lidí ve věku 18-59 pak nedoporučuje žádné další boostery.

To je novinka, která zřejmě přišla v reakci na celostátní skandály, které následovaly po zjištění, jak velké negativní důsledky genové injekce v zemi měly. Už jen stěží se dala obrovská nadměrná úmrtnost svádět na klima.

Ale zpět k Ukrajině. Tamní ministerstvo zdravotnictví je údajně z vakcinačních autobusů nadšené:

Náměstek ukrajinského ministra zdravotnictví nadšený z WHO prohlásil:

„Během invaze Ruské federace na Ukrajinu nebyla očkovací kampaň na jediný den přerušena. Darované autobusy díky našim partnerům výrazně posílí regionální Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, abychom mohli zintenzivnit rutinní očkování a zasáhnout co nejvíce lidí s očkováním proti COVID-19.“

Nezbývá než doufat, že do autobusů nepřibalili ty „správné“ šarže, které zřejmě obdrželo v hojném počtu právě Německo či Austrálie, ale i některé další země s neuvěřitelně vysokou úmrtností, jaká nemá obdoby za posledních více než 70 let…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “EU prý chce zachránit Ukrajinu před Covidem, posílá tam flotilu očkovacích autobusů

 1. ano očkovat nacky očkovat 💉☠ 🤒🤕🥵🥶💀⚰🔥👹 tady v ČR se taky odflaklo očkovaní ciganu jaká škoda

  1. Náckové se určitě očkovat nebudou. Odnesou to jen úplně chudí lidé který neměli peníze na to aby odešli z Ukrajiny k nám nebo jinam . Potřebují to tam vyčistit od zbytku lidí.

 2. Tomu sa hovorý premyslená a plánovaná genocída národa. Najskôr ich propagandou vymyli o úžasnej EU, nahovorili, kto je nepriateľ, poslali chlapov na smrť a zvyšok dorazia bilogickými experimentami a očkovacími jedmi !

 3. jedno neviem pochopiť prečo začínajú likvidovať bielu rasu tá čierna in nevadí ?
  čo je na čiernej rase také super že si ju sťahujeme do európy ???
  tie časy sú preč keď africkí otroci otročili zadarmo usakom na farmách
  dnes im treba platiť sociálne dávky za ničnerobenie
  zlatí komunisti by ich pozatvárali za príživníctvo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout