Islamizovaná Francie: Mohamedáni si pro své modlitby ilegálně obsadili obecní pozemky (video)

Islamizovaná Francie: Mohamedáni si pro své modlitby ilegálně obsadili obecní pozemky (video)

Ve Francii to již mnohdy vypadá spíš jako v nějaké arabské zemi. Nedávno jste se zde mohli podívat na video, kde byl sestřih některých větších hromadných modliteb z různých francouzských měst.

Spíš by asi bylo na místě říkat „arabských měst,“ protože mohamedáni často nerespektují zákony, jako třeba ten, že pro podobné monstrózní akce je potřebné povolení. Území již považují za dobyté – tedy za jejich.

Několik takových případů se nyní řeší zejména v obcích, kde si hromadné modlitby uspořádali i přes nesouhlas tamní radnice. Tam, kde totiž radnice povolení nevydaly, se přesto mohamedáni většinou na předem dohodnutém místě sešli.

Jedna taková  akce proběhla v Le Pontet: obří islámská modlitba byla organizovaná mešitou As-Sunna na obecním pozemku. Radnice RN odmítala vydat jakékoli povolení, přesto si zde mohamedáni uspořádali monstrózní akci.

Organizátorem akce byl navíc imám, který měl velmi úzké vazby na teroristu, který před pár lety při útoku podřezal hrdlo policistce.

Takové chování jen ukazuje na absenci jakéhokoli respektu před zákonem či politickými autoritami.

Trestu se však organizátoři zřejmě nedočkají. A pokud ano, tak jen symbolické pokuty, kterou jistě rádi zaplatí jejich sponzoři z Kataru…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Islamizovaná Francie: Mohamedáni si pro své modlitby ilegálně obsadili obecní pozemky (video)

  1. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie.

  2. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a také pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

  3. jednou k té válce s muslimy dojde na to vemte všichni jed a je potřeba byt připraveny ono i kdybychom zmizeli se štěstím s EU tak máme sousedy Rakousko a Německo v obou zemi je islamizace ve velmi pokročilem stavu až budou islamizavane nikde neni psano že nepujdou islamizovat další země proto je potřeba umět střilet a vlastnit palne zbraně byt připraven na krize a mit silnou partu lidi na nejhorší chvile + umět nějaky ten bojovy styl slaboši tuhle světovou válku s muslimy nepřežiji to je potřeba si říct narovinu Slovanko doufám že i vy se na tu dobu patřičně připravujete udělat si zbrojak koupit flinty a naboje je prvním krokem dalším krokem je udělat si někdy nějaky ten čas a dat si přihlašku na nějaky ten bojovy kurz je jedno jaky jsetli Box, Kick Box, Muay Thai, Tai Chi, MMA, Kung Fu prostě něco si trenovat muslimové jsou chladne zmije a budou podřezavat krky a tohle bych nepřal nikomu pamatuji WEB drsný svět je to něco děsiveho čeho jsou muslimové schopní udělat člověku ze své fanatické viry je to dobra rada připravit se předem na nejhorši co v budoucnu muže přijit nikdo nás zachranovat nebude to budeme muset sami bojovat za svobodu a budoucnost své země a nás všech radím všem učte se bojovat a střilet + vytvařejte velke a silne party at jste do budoucna připraveni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout