Vyhazov Tuckera Carlsona potvrdil velkou moc Big Pharmy (video)

Vyhazov Tuckera Carlsona potvrdil velkou moc Big Pharmy (video)

O vyhazovu slavného moderátora Fox News jsem se již včera zmínila v rámci jiného článku. Mezitím se objevují různé spekulace o tom, proč ho nechal Rupert Murdoch ze dne na den vyhodit.

Spekulací je již celá řada – od jeho reportáží o tom, kdo ve skutečnosti stál za tzv. „útokem na Kapitol“ 6. ledna 2021 až po žalobu jisté kolegyně, která nejen Carlsona, ale i další jeho kolegy žalovala za xenofobii, rasismus a antisemitismus.

Jenže pořady o událostech ze 6.ledna přinesl  již asi před dvěma měsíci. To by byl vyhozen dřív. A už vůbec nevěřím tomu, že by někdo poslouchal jednu pomatenou ženskou a jen na základě jejích stížností razantně snížil sledovanost Fox News (ta klesla již natolik, že Fox corp. ztratila za jediný den miliardu dolarů na akciích!).

Také se objevila tvrzení, podle nichž vadilo, že Carlson podporuje křesťanství.

Poslední kapkou prý pro Ruperta Murdocha bylo, když Carlson ve svém pátečním pořadu, kdy se v televizi objevil naposledy, přednesl projev, ve kterém mluvil o spiritualitě a modlitbě, což je něco, co údajně Ruperta Murdocha děsí.

Během projevu Carlson hovořil o tom, že situace je mimo debatu, a že bitva o Ameriku je válkou mezi „dobrem“ a „zlem“, charakterizovanou hořkými tahanicemi o transgenderismus a potraty.

„Měli bychom to říct a přestat se zapojovat do těchto naprosto podvodných debat… Snažil jsem se. To nefunguje,“ řekl Carlson.

„Dospěl jsem k závěru, že by možná stálo za to věnovat jen 10 minut z vašeho nabitého programu, abyste se pomodlili za budoucnost, a doufám, že to uděláte,“ dodal.

Jenže byla by podobná prohlášení skutečně až takovým důvodem, aby  Murdoch likvidoval nejsledovanějšího amerického moderátora, na kterém on sám vydělal miliardy?

Možná nepřekvapí, že také členové vojensko-průmyslového komplexu a Deep state v reakci na tuto zprávu jen bouchají šampaňské. Že by šel tedy vliv z této strany? Možná. Nicméně jsou zde i další možnosti, v jejichž výčtu by se dalo pokračovat.

Podle mého názoru je však stále v popředí otázka Big Pharmy, které údajně neskutečně vadilo, že podpořil Kennedyho vytrvalý boj proti „covidistům“ a tím na druhou stranu ponížil samotnou Big Pharmu.

Ale především poukázal na zkorumpovanost médií – včetně samotné Fox News – ze strany Big Pharmy.

Proč se mi zdá stále tato varianta nejpravděpodobnější? Protože za Big Pharmou jsou nejvýše postavení globalisté, jejichž je Rupert Murdoch pouhý slouha…

Minulou středu Carlson zahájil svou show útokem na manipulaci se zpravodajskými médii ze strany farmaceutického průmyslu. Video můžete v originále shlédnout pod článkem.

„Někdy se divíte, jak špinavá a nečestná jsou naše zpravodajská média,“ začal Carlson. „Zeptejte se sami sebe, zda nějaká zpravodajská organizace, kterou znáte, není tak zkorumpovaná, že je ochotna vám ublížit jménem svých největších inzerentů.“

Carlson poté zaútočil na zpravodajská média, že obdržela „stovky milionů dolarů od velkých farmaceutických společností“ a že „propagovala své pochybné produkty v pořadu a zároveň pomlouvala každého, kdo byl k těmto produktům skeptický.“

O pět dní později byl Carlson propuštěn. Možná jeho proslulost nebyla dostatečně vysoká, aby překonala problém, který popisoval.

Mezi největší inzerenty Fox News patří kromě MyPillow  také GlaxoSmithKline (GSK), Novartis a BlackRock.

Vanguard je největším institucionálním vlastníkem Fox Corporation s podílem 6,9 procenta. BlackRock vlastní dalších 4,7 procenta.

Vanguard a BlackRock jsou dva největší akcionáři společnosti Pfizer. Dohromady vlastní přes 15 procent společnosti .

Vanguard a BlackRock jsou dva největší akcionáři Johnson & Johnson. Dohromady vlastní přes 14 procent společnosti. 

Vanguard a BlackRock jsou druhým a třetím největším akcionářem společnosti Moderna. Společně  vlastní přes 13 procent společnosti. 

Už vám to dochází???

Podíl Vanguard a BlackRock ve Foxu je necelých 750 milionů dolarů. Jejich investice do společnosti Johnson & Johnson, Eli Lilly, Pfizer a Merck činí celkem více než 225 miliard dolarů.

Když Carlson zaútočil na farmaceutický průmysl, zaútočil na stejné fondy, které vlastní jeho stanici. Ale tyto investice do Big Pharmy byly 300krát větší než jejich podíl ve Foxu.

Carlson možná šlápl do vosího hnízda, když mluvil proti provázaným ekonomickým zájmům nejmocnějších světových korporací, za nimiž stojí ti, kdo skutečně ovládají svět.

Když farmaceutické společnosti převzaly celosvětovou veřejnou politiku během Covidu, věnovaly výrazně více peněz na reklamu  a marketing než za výzkum a vývoj.

V roce 2020 Pfizer utratil 12 miliard dolarů na prodej a marketing a 9 miliard dolarů na výzkum a vývoj. Ve stejném roce Johnson & Johnson utratil 22 miliard dolarů na prodej a marketing a 12 miliard dolarů na výzkum a vývoj.

Úsilí průmyslu bylo odměněno. Miliardy dolarů v reklamě vedly k tomu, že si miliardy lidí po celém světě naladily programy  sponzorované společností Pfizer.  A to buď přímo nebo nepřímo – přes zkorumpované vlády a rádoby odborníky.

Tisk po celém světě propagoval jejich produkty a jen zřídka se zmiňoval o historii bezdůvodného obohacování, podvodů a odsouzení za trestné činy Big Pharmy.

Při zveřejnění výroční zprávy společnosti Pfizer za rok 2022 generální ředitel Albert Bourla zdůraznil, že je důležité, aby zákazníci  farmaceutického giganta vnímali pozitivně.

„Rok 2022 byl pro Pfizer rekordní, a to nejen z hlediska tržeb a zisku na akcii, které byly nejvyšší v naší dlouhé historii,“ řekl Bourla. „Ale co je důležitější, procento pacientů, kteří pozitivně vnímají společnost Pfizer a naši práci.“

Carlson se dopustil mediálního hříchu, že napadl toto pozitivní vnímání, a to mohlo být důvodem jeho propuštění. 

Nicméně opět se ukázalo, jak je mainstream oddaný svým sponzorům a již neslouží k informování nebo šíření různých názorů, ale jen k tupé propagandě – podle toho, kdo zrovna platí.

Níže najdete inkriminované vysílání, které proběhlo jen pět dní před jeho propuštěním (odečteme-li víkend, tak 3 dny). Právě na základě výše uvedených faktů věřím, že právě toto stálo nejpopulárnějšího amerického moderátora jeho post.

Ve videu hovoří také o tajných laboratořích na Ukrajině, o jejichž existenci se nejprve tvrdilo, že neexistují, aby jejich existenci nakonec přiznala i sama Nulandová.

Hovoří také o válečnictví demokratů, vrací se k Robertovi F. Kennedymu (otci současného kandidáta na prezidenta), kterého zřejmě stálo život, když prohlásil, že chce ukončit americkou válečnou mašinérii.

Poté hovoří o kandidatuře jeho syna, který se chystá jít proti Bidenovi stejnou cestou a připomíná jeho výroky, ale také poukazuje na to, jak ho mainstream vykresluje coby extremistu kvůli jeho odmítání genových jedů a roušek…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Vyhazov Tuckera Carlsona potvrdil velkou moc Big Pharmy (video)

  1. Aj smútok (nad stavom sveta), aj obdiv a uznanie. Lebo to nie je len tak – vzoprieť sa a ohroziť záujmy mocných. Verím, že si Tucker Carlson aj Robert F. Kennedy nájdu uplatnenie aj bez Fox News a podarí sa im (každému po svojom) naplniť ich obdivuhodné zámery. Aby sa Amerika vrátila k starým osvedčeným hodnotám, pre ktoré nám po dlhé roky bola vzorom.

  2. Ať je rád že žije a nestala se mu žádná „nehoda“ . Může vegetit a nemusí se přehrabovat v „špíně“. Všechno mi došlo a dochází .Jsem už alergická na nadnárodní společnosti jejich humus výrobky ,řetězce ,banky, lékaře a lékárny a celou pokryteckou zkorumpovanou společnost .

  3. Tucker by mimořádný komentátor a věřím, že se najde médium, které ho zaměstná. Pravdu nelze nikdy moc dlouho skrývat a umlčovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout