EU přichází s povinnými kvótami, nedávný soud s násilným Afgháncem připomněl, že i nás se invaze týká

EU přichází s povinnými kvótami, nedávný soud s násilným Afgháncem připomněl, že i nás se invaze týká

Jistě jste již nedávno na mainstreamu zaznamenali, že byl odsouzen Afghánec, který si „odskočil“ znásilňovat a vraždit do Karlových Varů. K útokům došlo na Silvestra – Nový rok 2021/22.

Podle rozsudku loni na Silvestra v Karlových Varech 24letý Afghánec brutálně napadl dvě ženy. Jednu bodl nožem, druhou škrtil až do bezvědomí a pak ji znásilnil. Za duševní utrpení musí zaplatit více než milion korun.

U soudu Asmat Shirzada řekl, že se necítí vinen. Řekl, že si nic nepamatuje, protože byl ovlivněn alkoholem.

Afghánec přijel do Karlových varů oslavit Silvestra z Německa, kde žil od roku 2015 se statusem žadatele o azyl. Nedaleko jedné z restaurací s úmyslem zabít sedmatřicetiletou ženu ji třikrát bodl nožem do hrudníku a břicha a způsobil jí vážná zranění. Žena přežila jen díky rychlé lékařské pomoci.

O několik hodin později Asmat Shirzad napadl 19letou dívku. Nejprve jí vyhrožoval nožem s tím, že s ní chce mít sex. Když se oběť pokusila utéct, stáhl ji na zem a začal ji škrtit, dokud neomdlela. Pak dívku v bezvědomí znásilnil. Soud mu nedávno za oba útoky vyměřil trest 22 let vězení.

Afghánec si do Karlových varů odskočil z obohacovaného Německa. Jenže podle nových pravidel, která připravuje EU, by nám nyní byli podobní jedinci přidělováni povinně.

Ano, na stole jsou opět kvóty, jen poněkud jinak pojmenované.

Již nedávno jste si zde mohli přečíst o skandálním rozhodnutí výboru europarlamentu, který doslova zakotvil tzv. „migrační pakt“ do regulí EU. Nyní se objevují další informace o tom, co to bude znamenat pro všechny členské země 4. říše.

Co tedy budou nová pravidla znamenat?

EU a její členské státy budou při řízení azylu a migrace postupovat společně v souladu s mezinárodním právem a právem EU. Spolupráce se třetími zeměmi bude plánována v řadě aspektů sahajících od zpětného přebírání osob po legální migraci. Tyto společné akce se budou řídit výroční zprávou Komise o pokroku.

Výsledkem solidárních opatření budou závazky jednotlivých členských států týkající se počtu žadatelů o azyl, které přijmou (nejméně 80 % závazků), nebo opatření na budování kapacit (až 20 % závazků).

Na základě prognóz ročních potřeb je vypracuje nový koordinátor EU pro relokaci, který bude mít na starosti přerozdělování migrantů.

Evropská Komise  navrhne prostřednictvím prováděcích aktů další relokace, které budou rozděleny mezi země EU podle referenčního klíče pro rozdělení založeného na počtu obyvatel a HDP každého členského státu.

Kromě těchto solidárních opatření mohou členské státy, které jsou pod tlakem v důsledku příchodu velkého počtu migrantů a žadatelů o azyl, využívat dodatečné dobrovolné solidární příspěvky od jiných zemí EU ve formě relokačních opatření nebo opatření na budování kapacit.

„Krizovou situaci“ jako takovou uzná Komise po konzultaci s dotčeným členským státem a příslušnými agenturami EU. Na základě různých ukazatelů, jako jsou geopolitické otázky ve třetích zemích ovlivňující migrační toky, určí Komise nezbytná podpůrná opatření.

To bude zahrnovat dodatečnou kapacitu, ale také povinné relokace. Přednost budou mít zranitelné osoby (pozn.: tím je myšlen mimo jiné i kdokoli, kdo se prohlásí za nezletilce). Pravidla rovněž stanoví udělení přímé mezinárodní ochrany – bez vyčerpávající analýzy – osobám z konkrétních zemí.

Europoslanci se rovněž dohodli, že zahájí jednání s ministry EU o konečné podobě obou nařízení. Očekává se, že rozhodnutí budou oznámena na plenárním zasedání Evropského parlamentu od 17. do 20. dubna. Pokud nebudou na plenárním zasedání žádné námitky, mohou být jednání s Radou zahájena, jakmile bude Rada připravena.

Tolik další informace k dohodě, která vznikla na půdě EU. Nyní stačí vše jen odklepnout na Radě EU, což však zřejmě bude spíš formalita.

Jakým způsobem pak probíhá tzv. „legální pracovní migrace,“ si řekneme v jiném článku. Je to jeden velký podvod, který má jediný cíl: Urychlit výměnu evropských obyvatel.

Pak budou podobných jedinců jako výše uvedený Afghánec plná migrační centra. Ostatně, připomínám, že hned 5 takových nových center připravovala již minulá vláda, jen za covidismu se na to poněkud zapomnělo….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “EU přichází s povinnými kvótami, nedávný soud s násilným Afgháncem připomněl, že i nás se invaze týká

  1. nesmime zapomenout že za Babišovi vlády byli podepsany Marakežska deklarace kterou podepsal Metnar a Tomáš Petřiček ministr zahraniči tehdy na prosinec 2018 podepsal migrační pakt o uprchlicich vzhledem k tomu že dřiv nebo později skonči i situace na Ukrajině ktera bude pravděpodobně rozdělena to už je jen otazkou času tak do EU přijdou miliony Ukrajincu a s migranty ze třetiho světa no jak to všechno budete chtit ubytovat když v ČR je nedostupne bydleni no to je jiste co bude dal = vyvlastněni nemovitosti pak bde snadnějši pro vladnouci kolaboranty takovou agendu vyměnu obyvatel naplnit snad se jednoho dne vrati znovuzavaedeni trestu smrti takové Zmrdy a vrahy bych poslal všechny na Gilotinu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout