Dánští výzkumníci potvrzují rozdíl v kvalitě šarží mRNA „vakcíny“ Pfizer spojený s vedlejšími účinky, včetně úmrtí

Dánští výzkumníci potvrzují rozdíl v kvalitě šarží mRNA „vakcíny“ Pfizer spojený s vedlejšími účinky, včetně úmrtí

Již delší dobu se upozorňuje na rozdíly u jednotlivých šarží tzv. „covid vakcín“ Pfizer. Některé mají nulové účinky na úrovni placeba, jiné zanechávají nepříznivé vedlejší účinky, které časem odezní, jiné způsobují invaliditu a některé šarže dokonce smrt.

I když se o tomto faktu píše dlouho, stále je odkazován do sféry konspiračních teorií. Přitom tyto skutečnosti byly opakovaně potvrzeny i odborníky, kteří se nebáli na zásadní rozdíly v šaržích upozornit.

Nyní je zde nová studie, kterou prezentovali dánští experti.

Trojice dánských výzkumníků, vedená vedoucím výzkumníkem Peterem Riisem Hansenem, kardiologickým oddělením, univerzitní nemocnicí Copenhagen-Herleve a Gentofe, nedávno zveřejnila výzkumný zápis v časopise European Journal of Clinical Investigation.

Ve studii pod názvem „Bezpečnost BNT162b2 mRNA COVID-19 závislá na dávkách“ vědci uvádí, že našli tři skupiny šarží vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19 s nízkou, střední a vysokou mírou nežádoucích účinků.

Tuto již dlouhodobě známou informaci nyní potvrzuje i Peter A. McCullough, který se také věnoval výzkumu jednotlivých šarží.

Po mnoho měsíců panovalo podezření, že mohou existovat výkyvy v šaržích vakcín, které by mohly částečně vysvětlit tato pozorování.

V rámci schvalování reakce na mimořádné situace  výrobci vakcín a jejich dodavatelé nekontrolují konečné naplněné a hotové injekční lahvičky. Jedná se o novinku pro široce používaný produkt jakéhokoli druhu.

Je možné, že lipidové nanočástice se agregují v suspenzi, a proto některé šarže obsahují více mRNA než jiné. Vzhledem k tomu, že velikost šarže se v průběhu času měnila, je také možné, že kontaminanty z výrobního procesu jsou koncentrovány v některých menších šaržích ve srovnání s většími.

Problém kontaminace vyšel najevo, když Japonsko poslalo zpět miliony dávek a našlo viditelné kontaminanty na dně lahviček.

Navíc, protože kovové kuličky se používají v kontaktních zařízeních biologické obrany, je možné, že menší počáteční šarže obsahovaly magnetické zbytky, které vysvětlovaly „magnetismus“ v rameni u lidí, kterým byla vakcína podána, jak bylo uvedeno na začátku očkovací kampaně.

Ve zprávě Schmelinga a spolupracovníků o vakcíně mRNA COVID-162 společnosti Pfizer BNT2b19 bylo zjištěno, že 71 % závažných nežádoucích účinků pocházelo ze 4,2 % dávek (vysoce rizikové šarže) a naopak <1 % těchto příhod pocházelo z 32,1 % dávek (šarže s nízkým rizikem).

U šarží s vysokým a středním rizikem byl deklarovaný rozptyl 78 % a 89 %. Takže čím více dávek těchto injekčních lahviček bylo podáno, tím více nežádoucích účinků bylo hlášeno. To znamená, že převážná část rizika spočívá v konkrétní injekci a nikoli v osobě, která ji obdržela.

Různé kvality injekcí. Počet podezření na nežádoucí účinky (SAE) po očkování BNT612b2 mRNA v Dánsku (27. prosince 2020 až 11. ledna 2022) odpovídající počtu dávek na šarži očkovací látky. Zdroj
  • MODRÁ: 70,78 % všech nežádoucích účinků, 27,49 % všech závažných nežádoucích účinků a 47,16 % všech úmrtí způsobených pouhými 4,22 % šarží
  • ZELENÁ: 28,49 % všech nežádoucích účinků, 71,5 % všech závažných nežádoucích účinků a 51,99 % všech úmrtí je způsobeno 63,69 % šarží
  • ŽLUTÁ: 0,38 % všech nežádoucích účinků, 1,01 % všech závažných nežádoucích účinků a 0,86 % všech úmrtí je způsobeno 32,09 % šarží, které působí spíš jako placebo

Tyto výsledky jsou zásadní. Naznačují, že debakl vakcíny proti COVID-19 je ve skutečnosti produktovou záležitostí a ve většině případů není způsoben zranitelností pacientů.

Nedostatek kontrol navíc vedl k bezpečnostní katastrofě. Někteří nešťastní pacienti dostávají příliš mnoho mRNA, nečistot nebo obojího, a proto jsou vystaveni škodlivým a v některých případech smrtelným injekcím…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Dánští výzkumníci potvrzují rozdíl v kvalitě šarží mRNA „vakcíny“ Pfizer spojený s vedlejšími účinky, včetně úmrtí

  1. Existuje 26 tisic sarzi tohoto drive ci pozdeji smrticiho koktejlu. Je to Ruska ruleta pro kazdeho zabodaneho. Kdo chce kam vsak vite! Jedno je jiste vsechny tyto smakulady jsou biologicke zbrane hromadneho niceni!! Samozrejme lidskych bytosti! Zabodani umiraji jak na bezicim pasu a z elitaku zmrdu nikdo!! To je zvlastni a ani zadny padouch z nasi vlady!!! Vsechno oni vedi! A proto se zadny zmrd nedal zabodnout!!! Tak se to tu na nas hraje! A kalamita je ze jim lide veri!! A nejvetsi lez vyslovil agent Bures alias Babis BUDES MIT LEHCI PRUBEH A NEZEMRES TECKA !!! A o Flegrovi ani nemluvim! Secteno podtrzeno vsechny sarze jsou podepsany rozssudek smrti drive nebo pozdeji pro vsechny zabodane bez vyjimky!!!

  2. náhodné dávkovanie množstva jedov do jednotlivých šarží bolo úmyselné, aby nezačali hneď hromadne kapať ľudia. Potom by si ostatní hneď rozmysleli, či si dajú mňamku. Takto je to pekne rozptýlené v čase aj priestore. S mojimi kolegami sa ani dnes nedá o tom rozprávať, všetci sú presvedčení, že urobili pre seba to najlepšie, čo mohli. Napriek tomu, že mali 2x kovid, celkovo sú oveľa chorľavejší, že im náhle zomreli nejakí príbuzní…. Kto má záujem, môže si pozrieť, aké riziko on alebo jeho príbuzní podstúpili.
    https://howbad.info/index.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout