WEF nařizuje vládám přidělovat vodu v domácnostech (video)

WEF nařizuje vládám přidělovat vodu v domácnostech (video)

Pokud sledujete politiku opravdu pozorně a již delší dobu, přičemž se neomezujete jen na dění u nás, pak jste jistě zaznamenali, že mnohé z toho, co se probírá na srazech WEF, pak začnou vlády zavádět.

Jako příklad jsem zde uváděla třeba davoský sraz v roce 2019, kde byl velkým tématem projekt tzv. „chytrých měst“ (smart city).

Naše vláda tehdy do tohoto projektu ČR přihlásila, takže jsme jednou z pilotních zemí zavádění chytrých měst, která se v kombinaci s městy 15minutovými stávají v případě vyhlášené pandemie či klimatické krize jakýmsi digitálním vězením.

Nyní se do obou projektů zapojují již stovky měst z celého světa.

Příkladů poslušného plnění instrukcí WEF by samozřejmě byla celá řada a nemá cenu je zde detailně vypočítávat. Země, jejichž politici si jezdí ke Schwabovi pro instrukce, jsou jednoduše v plném područí této organizace.

Jak dlouho potrvá než se vlády podřídí i dalšímu z nařízení nikým nevolených globalistů z WEF?

Jak nepochybně víte, technokratická elita usiluje o to, aby lidé „nic nevlastnili a byli šťastní“. Svět má být ovládán jednou autoritářskou světovou vládou a lidstvo bude zotročeno v totalitním systému hromadného sledování, povinného očkování a zoufalého nevolnictví, jak mnohokrát potvrdil i Klaus Schwab a jeho Světové ekonomické fórum.

 

Klaus Schwab se otevřeně chlubil schopností své organizace infiltrovat vlády po celém světě. Na katedře politiky Harvard Kennedy School hovořil o tom, jak je modus operandi WEF podvracet vlády prostřednictvím jmenování jeho mladých globálních vůdců.

V posledních letech jsme viděli dopad tohoto modu operandi. WEF infiltroval vlády po celém světě a má mnoho národů pevně pod svou kontrolou. Nenechte se mýlit, tito mladí globální lídři, včetně Justina Trudeaua a Emmanuela Macrona, pracují ruku v ruce s Davosem na realizaci globalistické agendy.

Nyní, ve znepokojivém vývoji, globalistická elita prohlašuje, že voda není lidské právo a že světové zásobování vodou musí být privatizováno a kontrolováno elitami.

Světové ekonomické fórum se spojilo s OSN, aby převzalo kontrolu nad světovými zásobami vody a vydíralo lidstvo.

Světové ekonomické fórum a Organizace spojených národů nařídily světovým vládám, aby se připravily na příděly zásob vody lidem jako součást jejich agendy „Velkého resetu“ pro lidstvo.

Globalistické organizace pořádají v New Yorku konferenci o vodě jako součást úsilí Organizace spojených národů dosáhnout jejích 17 cílů udržitelného rozvoje Agendy 2030, seznamu, který, pokud bude plně splněn a uzákoněn, dá globalistickým elitám úplnou kontrolu nad všemi lidskými aktivitami.

„Cílem konference je zvýšit povědomí o globální vodní krizi a přijmout opatření ke splnění mezinárodně dohodnutých cílů souvisejících s vodou,“ napsalo v nedávném příspěvku Světové ekonomické fórum.

„Globální komise pro ekonomiku vody, která byla zahájena na výročním zasedání Světového ekonomického fóra v roce 2022, podá zprávu o průkopnických způsobech hodnocení a hospodaření s vodou jako společným statkem,“ napsalo Světové ekonomické fórum ve stejném příspěvku.

Stejně jako Pařížská dohoda slibovala konec znečištění, až lidé přestanou létat, řídit auta, vytápět své domovy a používat plynové sporáky, nyní tato dohoda o vodě nepochybně slibuje konec žízně. Ano, konec žízně – za předpokladu, že se lidé na celém světě sjednotí a budou dodržovat jakýkoli nadcházející „vodní diktát WEF.“

Nadcházející kontroly se tedy pravděpodobně zaměří na omezení spotřeby vody v obytných oblastech a zvýšení nákladů na přístup k této vodě.

Půjde i o zákazy zemědělského využití, což povede ke zvýšení nákladů pro zemědělce, budou probíhat přísné kontroly typů a počtu lodí, které mohou plout po mořích, řekách a kanálech, a zvýší se náklady na tento způsob dopravy.

Pak přijdou požadavky na kompenzace – stejně jako v případě uhlíkových kompenzací budou vodní carové WEF požadovat poplatky, které budou mít za cíl kompenzovat údajné znečištění vodních cest.

Tedy firmy již nebudou platit jen uhlíkové, ale také vodní „povolenky.“

„Krize přírodních zdrojů, včetně vody a potravin, patří mezi deset největších rizik, kterým bude lidstvo v nadcházející dekádě čelit,“ píše Světové ekonomické fórum.

A máme zde další hysterii, která bude doprovázet tu klimatickou. Hysterická tvrzení stran nedostatku vody se jistě již brzy objeví v korporátních médiích.

„Jak pokračuje globální oteplování, normální počasí se stane minulostí a zhorší naši vodní krizi,“ uvádí Světové ekonomické fórum.

Klimatický alarmismus a nedostatek vody budou další cestou vyvolávání hysterie a zavádění dalších ničivých pravidel ve stylu zeleného údělu EU.

„Je jasné, že musíme přehodnotit náš přístup k tomu, jak nejlépe alokovat a zhodnotit vodu,“ napsalo Světové ekonomické fórum. „Jak můžeme sdílet náklady na předcházení nebo zmírňování sucha a záplav, které se zhoršují globálním oteplováním?“

Globální byrokraté chtějí na tuto otázku odpovědět tím, že veškeré lidské aktivity dají pod kontrolu OSN a jejích vybraných partnerů ve světové politice.

Tam vede tato konference o vodě. Globalisté se nevzdají, dokud nezískají moc nad všemi lidmi ve všech národech – i kdyby to měli dělat kapku po kapce.

Elity se dlouho snažily převzít kontrolu nad zásobováním vodou.

V době, kdy je inflace dvouciferná, závody na výrobu potravin hoří, dodavatelský řetězec je ve zmatku a hrozí nedostatek potravin, nyní víme, že zákulisní elity se snaží převzít kontrolu nad vodou na planetě.

Je tedy voda svobodným a základním lidským právem nebo by měla veškerá voda na planetě patřit velkému byznysu a elitě?

Měli by být chudí, kteří si nebudou moci dovolit platit tyto tzv. „vodní kompenzace“, nuceni nechat se státem „uspat,“ protože nemají dost peněz?

To je budoucnost lidstva, pokud se globálním elitám podaří jejich plány realizovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 41 Průměrně: 4.9]

11 thoughts on “WEF nařizuje vládám přidělovat vodu v domácnostech (video)

 1. my jsme s vodou v předstihu, naši zrádci vodu prodali hned po tzv. revoluci cizákům a nám pitomcům zbyla údržba potrubí a havárie.

 2. ještě si někdo nemysli že by se pro tyhle zrudy neměl vratit trest smrti měli by se z muzeii vytahnout Gilotiny a zprovodit ze světa všechny Globalisty i s našimi protektoratnimi vládami

 3. Stalo se tradicí, že si pár pracháčů Západní civilizace založí spolek, do názvu si dá „světová“ a myslí si že budou pomocí korupce komandovat celej svět. Samozřejmě pod praporem dobra pro lidstvo. Kdyby v národních státech nebyli kolaboranti, tak si ani nškrtnou.

  1. jenže to budou vždycky bohužel podplatit se nechá každej nebo aspon většina a to jim stači k prosazeni jejich plánu to by se muselo zařidit tak aby do politiky nesměli vstupovat psychopati pak by se něco změnilo všelijaci piloti policajti a některa dalši povolani maji psychotesty proč ne politici ?

   1. Psychotesty sa dajú kúpiť. Bude musieť ku prerodeniu spoločnosti, kde sa väčšina nebude dať ochotná podplatiť a následne potom nebude ani ochotná pustiť ku riadeniu spoločnosti psychopatov.
    A potom môže nastať nový Zlatý vek ľudstva. Či niečo lepšie…

 4. Už som myslím písal o tom,že Európska komisia plánuje zaviesť povinnú „recykláciu“ odpadových vôd na pitnú… A dodám aj to,na čom jednoznačne trvám: globalisti boj o nadvládu nad svetom s moslimami nemôžu vyhrať, aj keď niektoré moslimské krajiny sa k Novému svetovému poriadku ochotne pridali /napr. Nigéria a Spojené arabské emiráty/. Určite však medzi ne nepatrí a nikdy nebude patriť ani KSA, ani Katar.

 5. Je najvyšší čas strčiť za takéto blbiny šwábovi do huby riadne howno, nebo bode stačit Makronow velký čurák, co má jinak v prdeli jeho trans starika, pokud mu vobec stojí, veď je to buzík?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout