114 zemí, které představují více než 95 procent celosvětového HDP, již přijalo či zvažuje přijetí CBDC

114 zemí, které představují více než 95 procent celosvětového HDP, již přijalo či zvažuje přijetí CBDC

O tom, že v multipolárním světě podporuje globalistickou agendu většina zemí, není pochyb. Přechod k digitální totalitě cestou zavádění CBDC s možností napojení digitální identity (ID) a sociálních kreditů nám jasně ukazuje, že pro globální elity není multipolární svět problém.

V konečném důsledku by měla být CBDC jednotná, časem nebudou žádné dolary, eura, koruny, ruble, dináry, jüany či jiné měny. Vše spěje k centralizaci – a to za souhlasu zemí G20, které jsou jakýmsi pestrým „mixem“ různých pólů politicky rozděleného světa.

Jedenáct zemí již plně přijalo digitální měnu, všechny ekonomiky G7 jsou ve vyšší fázi vývoje CBDC a 18 ze zemí G-20 je v pokročilé fázi vývoje CBDC.

Celkově je tak v nějaké fázi vývoje CBDC  114 zemí z celého světa.

CBDC lze naprogramovat tak, aby se aktivovaly k určitému datu, vypršely k určitému datu, byly platné pouze pro konkrétní nákupy a – a to je obzvláště znepokojivé – dostupné pouze občanům, kteří splňují určité požadavky.

Centrální banky tak mohou ovlivňovat a kontrolovat chování příjemců této centralizované digitální měny a vyloučit z účasti na finančním systému ty, které chtějí trestat.

Každá návštěva lékaře, každé jídlo, které budete jíst, každý výlet, který podniknete, každý nákup, který uděláte a vše, co vyděláte, bude vaše vláda sledovat v reálném čase po zbytek vašeho života.

Bez globálního povědomí se centrální banky dopustí největšího porušování lidských práv, jaké jsme kdy viděli – a veřejnost jim v tom dokonce bude fandit.

Digitální měny centrální banky jsou vlakem do digitálního koncentračního tábora:

„Pokud můžete kohokoli umístit do digitálního koncentračního tábora, kdykoli vyprázdnit jeho bankovní účet a říct mu, za co může a nemůže utrácet peníze, máte úplnou kontrolu.“

Představte si tyto scénáře CBDC:

  • Překročili jste svůj týdenní limit CO2 – další nákup zamítnut.
  • Vystoupili jste proti tomu, aby děti povinně nosily roušky –  nákup vybraného zboží zamítnut.
  • Vycestovali jste mimo svou karanténní zónu (15minutové město) – nákup zamítnut.
  • Koupili jste víc masa než je povoleno – nákup dalšího do odvolání zamítnut.
  • Účastnili jste se protivládní demonstrace – nákupy až do odvolání omezeny na základní potřeby.
  • Odmítli jste aktuální dávku genové injekce – nákup vybraného zboží a služeb zamítnut.
  • Psali jste hanlivě o vládě na sociálních sítích – nákupy vybraného zboží a služeb zamítnuty.
  • To vše by bylo možné, protože CBDC jsou programovatelné.

CBDC mají navíc jen určitou dobu platnosti, takže pokud budou vaše nákupy často zamítány, tak nic neuspoříte, protože časem vám nevyužitá digitální měna propadne.

To vše se může stát jedině v případě, že bude zrušena hotovost. A také k tomu se směřuje. Ve většině zemí lid poslušně přestává hotovost používat a dává přednost pohodlnějším peněžním transakcím.

Přitom existuje jediný způsob jak lze zabránit zavádění CBDC – a tím je návrat k hotovosti v co nejširším měřítku.

A nezapomeňte, globální elity se dlouhodobě netají tím, co na nás chystají. I tato jednotná „světovláda“ je dávno plánovaná…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “114 zemí, které představují více než 95 procent celosvětového HDP, již přijalo či zvažuje přijetí CBDC

  1. každý a to bez výnimky každý, kto pretláča bezhotovostný režim, a to iba na kartu, aby fyzické peniaze neboli, bude s ním zaobchádzanie bez milost a je jedno či to je Putin a či Uršula a či lucifer z Vatikánu. Zanike G20 ako aj G7 a či BRICS, 😅 budú všetky tieto spoločnosti k smiechu. Bez najvyššieho boha nikto nič nezmôže. Snažte sa, no k ničomu to nepovedie, zničený budú všetci. Len klamete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *