Woke šílenci v Hollywoodu: Drew Barrymore padá na kolena před transkou (video)

Woke šílenci v Hollywoodu: Drew Barrymore padá na kolena před transkou (video)

Většina Hollywoodu je plně ve vleku tzv. „wokismu.“ Podporují všechny aspekty současné ideologie a mnohdy zachází hodně daleko. Nejinak je tomu v případě neutuchající podpory LGBTQIA, v současné době pak zejména populárního transgenderismu.

Herečka a televizní moderátorka Drew Barrymore padla na kolena před transkou Dylanem Mulvaneym – mužem převlečeným za ženu –  během pondělního rozhovoru v televizní show Barrymoreové.

Mulvaney, biologický muž, si za poslední rok vysloužil mnoho nechvalné pověsti. Loni v říjnu se pustil do rozhovoru s Joem Bidenem a řekl mu: „Pane prezidente, toto je můj 221. den přechodu.“

Biden odpověděl: „Bůh tě miluje.“

Mulvaney pak přiměl „katolického“ Bidena, aby se zavázal k podpoře „genderově potvrzující“ péče o děti (tedy k tomu, aby si již děti mohly vybírat pohlaví).

Barrymoreová se zeptala Mulvaneyho během jejich rozhovoru, jak se vyrovnává s negativitou. Mulvaney si během rozhovoru stěžoval na „nenávist“ vůči transgender komunitě.

Dále rozvedl to, že chce přispět „trans radostí“ a být šťastný.

Právě teď je tolik nenávisti namířené proti trans komunitě, je to všude, a myslím, že největší zbraň, kterou mohu přispět, je trans radost a komedie a mluvení o těžkých tématech a opravdu složitých okamžicích přechodu a pokusit se nechat všechny vstoupit, aby viděli, že nejsem monstrum. Snažím se dělat cokoliv, jen být sám sebou a být šťastný…

Dav Mulvaneyho poznámkám tleskal. Barrymoreová poděkovala publiku „za podporu“.

Pak se zeptala Mulvaneyho, jak trans aktivista kreslí hranice a kde nalézá sílu „být dál radostný“.

Mulvaney odpověděl:

No, myslím, že je třeba mít svou vybranou rodinu a lidi, které miluji, aby se o mě postarali. Ale také si myslím, že je to něco o tom, obklopit se dobrými lidmi.

Mulvaney pak chytí Barrymorovou za ruku.

Je to zajímavé, protože se dívám na někoho, jako jste vy, a nedokážu si představit, že by vás někdo neměl rád.

Barrymoreová pak klesne na kolena přímo před Mulvaneyho a pak řekne:

Ach, prosím. Chcete  vědět, kdo mě někdy nemá rád? Já sama sebe.

Mulvaney odpoví „já taky“ a oba se objímají na podlaze za potlesku davu…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.7]

7 thoughts on “Woke šílenci v Hollywoodu: Drew Barrymore padá na kolena před transkou (video)

  1. svět je díky manipulacím s vědomím lidček úplně pomatenej, doufám že tyhle LGBT excesy nikdy nedorazí do české republiky. My už tady máme experty jako ministra Hladíka, který oznámil, ze ČR se otepluje 2x víc než svět. Co k tomu chcete dodat. No, je z KDU což hovoří samo za sebe. Traktorista to jistě potvrdí, ale co chudáci jeho malé děti chudáci.

  2. S tim jak to jde v USA bych se nedivil kdyby za rok meli neco takoveho a script by diktoval aby Dylan oprcal Barrymore misto klekani a objimani tak to udelaji a obecenstvo bude jasat a tleskat te lasce a dobrote. No a jeste tam prinest deti aby to „obohacovani“ spolesnosti a zazitek nepromeskali. Uz ted se ve skolkach rozhoduje co za gender si dite vybere a nekdy i rodice to podporuji a nebo o to ani nevi. Tak se tvori mentalni zrudy ktere
    budou na tabletkach cely kratky zivot protoze kolem 50% skonci z te blazenosti sebevrazdou. Vse je nejen podporovane ale velice dobre zaplacene. O tom kdo to podporuje si muze ctenar najit kdo vlastni Hollywood, banky atd, a lichvou vetsinu lidi.

  3. Komedianti a moderátoři smysluplnou práci dělat neumí a tak se dobře zaplacená Drew přizpůsobí chlebodárci. Placené primitivní publikum souhlasí ,tleská a k divákům se dostává informace že tohle je správné a normální. Bože jak úžasné a dojemné až slza ukápne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout