USA: Tradiční nejvyšší ženské ocenění tentokrát dostal biologický muž, který se prohlásil za ženu (video)

USA: Tradiční nejvyšší ženské ocenění tentokrát dostal biologický muž, který se prohlásil za ženu (video)

Biologičtí muži dnes mohou vítězit v ženských kategoriích ve sportech, mohou získávat korunky Miss a dokonce mohou být i „ženou roku.“ Podobné ocenění se předává také v USA, kde jej dosud tradičně získávala biologická žena.

Nyní se však podobného ocenění z rukou Jill Bidenové a Blinkena dočkal biologický muž…

Biologický muž převzal ocenění během středečního ceremoniálu předávání ceny odvahy při příležitosti Mezinárodního dne  žen v Bílém domě.

Jill Bidenová a ministr zahraničí Antony Blinken hrdě stáli vedle držitele ceny, kterou tentokrát získal transgender (bio muž).

„Slavnostní předávání cen odvahy při příležitosti Mezinárodního dne žen oceňuje ty ženy, které prokázaly výjimečnou odvahu, sílu a vůdčí schopnosti při obhajobě míru, spravedlnosti, lidských práv, rovnosti a rovnosti pohlaví a posílení postavení žen a dívek v celé jejich rozmanitosti – často s velkým osobním rizikem a oběťmi,“ podle ministerstva zahraničí.

„Alba Rueda z Argentiny je transgender žena, která byla vyhozena ze školy, bylo jí zakázáno se zúčastnit zkoušek, přišla o pracovní příležitosti, byla vystavena násilí a odmítnuta svou rodinou. Ale zatímco čelí těmto výzvám, pracovala na ukončení násilí a diskriminace vůči LGBTQI+ komunitě v Argentině,“ řekla moderátorka.

Jill Bidenová dala muži pusu, když přebíral cenu „Odvážná žena“.
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Tradiční nejvyšší ženské ocenění tentokrát dostal biologický muž, který se prohlásil za ženu (video)

  1. keď sa ten XY natoľko cíti byť ženou, prečo si nedá odfiknúť gule a ftáka…. Ale potom by ho chudáka nikto netraumatizoval a musel by makať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout