Švýcarsko: Afghánec strčil matku se dvěma malými dětmi pod auto

Švýcarsko: Afghánec strčil matku se dvěma malými dětmi pod auto

Zřejmě zde máme další z mnoha případů psychicky nemocných muslimů, kteří stále více obohacují západní Evropu. Údajně frustrovaný Afghánec, který zřejmě očekával, že v Evropě získá darem dům, auto a manželku, se soustředil na náhodné oběti, které strčil pod auto. Jen náhodou nikdo nezaplatil za toto „obohacení“ životem.

Kvůli pokusu o zabití byl migrant (26) z Afghánistánu postaven před soud ve švýcarském Bielu. Z frustrace prý strčil mladou matku s malými dětmi (5, 7) před jedoucí BMW.

Ve své úvodní řeči prokurátor vyzval k plné přísnosti zákona proti obviněnému Afghánci. Skutečnost, že matka a dvě děti (5, 7), které šly po  chodníku v Bielu, přežily útok jen lehce zraněné, byla čirá náhoda a notná dávka štěstí.

Údajně frustrovaný žadatel o azyl  bez varování strčil do kolemjdoucí ženy směrem na silnici. Jen díky rychlé reakci řidiče BMW nedošlo k fatální tragédii.

Obžalovaný přišel do Švýcarska s invazní vlnou v roce 2015, později podlehl alkoholu.

Pro svůj bezdůvodný útok na bezbrannou rodinu neměl žádné vysvětlení, jak vysvětlil na lavici obžalovaných s pomocí tlumočníka v perštině: „Dopadlo to špatně, jen jsem někoho odstrčil.“

O násilné povaze Afghánce ovšem není pochyb, což názorně předvedl i přímo u soudu.

Během přestávky obžalovaný fyzicky napadl svého překladatele. Afghánec, kterému hrozí dlouhý trest odnětí svobody, byl odveden v poutech.

Rozsudek má padnout dnes. Bude tento Afghánec dalším z mnoha nových chovanců západoevropských psychiatrických léčeben?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Švýcarsko: Afghánec strčil matku se dvěma malými dětmi pod auto

  1. Švajčiarsko má už dlhší čas približne rovnakú mieru „demokracie“ a „slobody“ ako Saudská Arábia. O podrobnostiach som sa tu už viackrát zmienil a nebudem ich opakovať.

  2. Už dlhé roky vyzerá zostava „švajčiarskej“ futbalovej „repre“ obvykle takto: moslim – moslim, moslim, moslim, moslim – moslim, moslim, moslim, moslim – moslim, moslim. Všetci sme to videli na MS v Katare. A podobný obraz genocídy bielej rasy dávajú aj iné „reprezentácie“, predovšetkým atletická.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout