Šéf Moderny na WEF: V roce 2019 bylo připraveno 100 000 dávek vakcíny

Šéf Moderny na WEF: V roce 2019 bylo připraveno 100 000 dávek vakcíny

Jak dlouho se celý covidový podvod připravoval za cílem dostat do co nejvíc lidí po celém světě genové injekce? Zřejmě nejméně několik posledních let. Důkazy se hromadí a jak je nyní patrné, první genové injekce covid byly připraveny již v roce 2019, kdy nikdo na světě nevěděl, co to je covid-19. Tedy téměř nikdo…

Generální ředitel společnosti Moderna Stéphane Bancel přiměl lidi, aby se na „Světovém ekonomickém fóru“ v Davosu posadili a zpozorněli:

Podle něj bylo v roce 2019 vyrobeno již 100 000 dávek covid vakcíny mRNA. Dlouho předtím, než „Operace Warp Speed“ vůbec existovala, jak Donald Trump nazval zrychlený vývoj vakcíny, a dlouho předtím, než WHO vyhlásila pandemii v roce 2020.

Pohled na genezi technologie mRNA, roli společnosti Moderna a především high-tech výzkumné instituce DARPA spadající pod americké ministerstvo obrany, vrhá na tuto záležitost trochu více světla.

V simulační hře Event 201 v říjnu 2019, spolufinancované Gatesem, byla simulována pandemie koronaviru. Věděla tedy Moderna, že v roce 2020 bude pandemie? Nebo to bylo oznámení amerického „covidového papeže“ Anthonyho Fauciho?

V roce 2017 předpověděl, že během Trumpova funkčního období dojde k „překvapivému vypuknutí“ pandemie:

Jak nyní víme, Dr. Fauci zajistil, aby byl financován výzkum virů ve Wu-chanu a všechny důkazy ukazují, že právě z této laboratoře byl záhy virus vypuštěn. A to navzdory skutečnosti, že takzvaný výzkum „zisku funkce“ byl předtím zakázán Obamou.

Mezitím ministerstvo energetiky a FBI potvrdily, že nejpravděpodobnější příčinou SARS-CoV-2 je teorie o úniku z laboratoře biologických zbraní v čínském Wu-chanu. Nyní se kruh uzavírá také pro Modernu:

Na vědeckém blogu CPM píše Dr. Peter F. Mayer o 100 000 dávkách vakcíny, které společnost Moderna vyrobila již v roce 2019: „Mají také patent na genovou sekvenci 19 párů bází ve viru. To určitě pomohlo.“

Stéphane Bancel na zasedání WEF v Davosu otevřeně hovořil o skutečnosti, že v roce 2019 již bylo dokončeno 100 000 dávek vakcíny.

Spoluvývojář technologie mRNA, Dr. Robert Malone, vysvětlil, že společnost Moderna byla v podstatě založena společností DARPA (spadající pod Pentagon). Zkratka znamená „Defense Advanced Research Projects Agency,“ V DARPA byly vyvinuty například internet nebo GPS a Facebook se pravděpodobně vynořil z „projektu Lifelog.“

rozhovoru s renomovaným americkým kardiologem Peterem McCulloughem bývalá výkonná ředitelka farmaceutického průmyslu Sasha Latypová řekla, že celá očkovací kampaň byla vojenskou operací amerického ministerstva obrany. Více jste si o tom mohli přečíst zde a zde.

Jak již bylo zmíněno, výzkum injekcí genetického inženýrství probíhá v DARPA spadající pod ministerstvo obrany od roku 2011. Mimo jiné ve spolupráci se společností Moderna.

Zde je citace z webových stránek DARPA:

„V rámci programu ADEPT v roce 2011 začala DARPA investovat do vakcín s nukleovými kyselinami. (…) V prosinci 2020 obdržel bývalý přispěvatel ADEPT RNA vakcína společnosti Moderna schválení FDA pro nouzové použití k prevenci COVID-19.

Ve skutečnosti DARPA spolupracuje se společnostmi jako je Moderna na genetických vakcínách od roku 2011. Společnost Pfizer se připojila v roce 2013. Latypová poukazuje na to, že ministerstvo obrany nebo jeho agenti vlastní genové preparáty, dokud nejsou dodány do očkovacího centra. V této fázi jsou společnosti vyrábějící vakcíny jen o málo víc než marketingový štít pro vojenský program – jde tedy o krytí.

Ve svých dřívějších zprávách na „TrialSite News“ Latypová poukázala na to, že úmrtí hlášená v americkém systému hlášení VAERS po covidové injekci nejsou náhodně rozdělena mezi jednotlivé šarže jako u vakcín proti chřipce.

Například údaje o 33 šaržích vakcíny od společnosti Pfizer ukazují, že 80 % úmrtí lze připsat více než třetině šarží. Ve společnosti Moderna je méně než čtvrtina šarží zodpovědná za 80 % úmrtí.

To opět dokazuje propastný rozdíl mezi jednotlivými šaržemi – a je jedno, zda jde o Modernu nebo Pfizer.

Nejvíce šokující je však v této souvislosti prohlášení Latypové, že čím více neporušené mRNA je v ampulích, tím více úmrtí je způsobeno. Jinými slovy, skutečně „správně“ vyrobené šarže jsou zároveň nejsmrtelnější dávky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Šéf Moderny na WEF: V roce 2019 bylo připraveno 100 000 dávek vakcíny

  1. Pokud vam zid (Pficer)a jeho kamarad zid (Moderna) nabizi ze si muzete vybrat jakykoli lek, pak je potreba vedet nasledujici dve veci.
    1. Zaplatite zidovi za jed ktery vas zabije.
    2. Dle Talmudu je tento postup spravny a cestny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout