Seymour Hersh zareagoval na pohádku o tajemné proukrajinské skupině, která vyhodila Nord Stream do vzduchu (video)

Seymour Hersh zareagoval na pohádku o tajemné proukrajinské skupině, která vyhodila Nord Stream do vzduchu (video)

Včera se ozval novinář Seymour Hersh, aby vyjádřil svůj názor na novou verzi USA o útoku na Nord Stream, která se již rozšířila po celém západním světě a má ve skutečnosti za cíl popřít právě jeho verzi a očistit Bidena.

Jde o podobně zpackanou pohádku jakou byla ta o ruských špionech „Patovi a Matovi,“ kteří nejprve provedli výbuch ve Vrběticích a o 4 roky později ve Velké Británii neúspěšně „otrávili“ novičokem dvojitého špiona Skripala a jeho dceru.

Povídačky, které se předkládají masám, jen potvrzují, že ti, kdo vládnou světu, jsou vskutku přesvědčeni, že tyto tupé masy uvěří čemukoli. A vlastně mají pravdu, protože většina opravdu dnes a denně dokazuje, že skočí na jakýkoli nesmysl, což bylo ostatně patrné i za covidismu.

Seymou Hersh, jehož se již korporátní média po celém západním světě (samozřejmě včetně našich propagandistů) pokusila zdiskreditovat, samozřejmě na článek ihned zareagoval. A co víc, slíbil, že v reakci na novou pohádku o proukrajinské skupině (mimochodem, také CIA je vlastně proukrajinskou skupinou), napíše nový článek.

Seymour Hersh ve videu říká, že „nemohou být tak hloupí“ v reakci na článek NYT, který tvrdí, že útoky na Nord Stream provedla „proukrajinská skupina“.

Dále slibuje, že příští týden napíše více o tomto tématu.

Připomínám, že ve snaze očistit Bidena, nová verze tvrdí, že za útokem stojí proukrajinská skupina, která měla vyplout z Polska. Mělo jít o skupinu Ukrajinců a Rusů – odpůrců Putina. Samozřejmě tato verze také říká, že Zelenský a nikdo kolem něj s tím nemají nic společného, mělo jít jen o skupinku jakýchsi dobrodruhů.

Tomu mohl uvěřit skutečně jen naprostý hlupák, protože v nejstřeženějších evropských vodách by nějaká skupinka dobrodruhů jen tak neunikla pozornosti.

Navíc by muselo jít o zkušené hlubinné potápěče, ale zároveň i pyrotechniky, kteří by také museli přesně vědět, kudy potrubí prochází. Dále by museli mít přístup k patřičným výbušninám a později i možnost výbušné zařízení spustit.

Švédové, kteří celé vyšetřování prováděli (a údajně v něm stále pokračují), tuto verzi nijak nepotvrdili. Stále mlží a tvrdí, že pachatel je neznámý.

A je toho samozřejmě víc, co by se dalo na americké verzi najít. Ovšem mnoho lidí zřejmě této verzi uvěří již jen z toho titulu, že bude protlačována mainstreamem. To už ovšem  vypovídá víc o mentální úrovni nemyslících mas než o čemkoli jiném…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 40 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Seymour Hersh zareagoval na pohádku o tajemné proukrajinské skupině, která vyhodila Nord Stream do vzduchu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout