Nová zpráva OSN přitvrzuje, předpovídá klimatickou katastrofu, pokud se okamžitě nesníží produkce CO2

Nová zpráva OSN přitvrzuje, předpovídá klimatickou katastrofu, pokud se okamžitě nesníží produkce CO2

Klimatická agenda je záminkou pro razantní kroky, které mají velmi výrazně snížit životní úroveň zejména rozvinutých zemí. To odpovídá i plánům Agendy 2030, podle nichž by se měla životní úroveň rozvinutých a rozvojových zemí sblížit. Ovšem již se neuvádí jakým směrem.

Svět, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí je jasným cílem a klimatická agenda je prostředkem. Celá je založena na klimatických lžích, které jsou prosazovány stejným způsobem jako nedávno lži covidové: je zcela zapovězena jakákoli vědecká diskuze, takže slovo dostávají jen systémem zkorumpovaní „vědci.“

Jejich oponenti, kteří upozorňují na to, že po celá tisíciletí se klima naší planety měnilo bez ohledu na vliv lidské činnosti, jsou soustavně umlčováni. Přitom těchto oponentů je mnohem víc a jejich argumenty jsou více než pádné.

OSN nyní přitvrzuje a vydává další zprávu, ve které tvrdí, že pokud se v klimatické agendě výrazně nepřitvrdí, dojde za pár let ke klimatikcé katastrofě. Podobné katastrofické vize jsou vydávány neustále, ale zatím se nikdy nesplnily.

Připomínám, že klimatická agenda postihne úplně každého jedince na této planetě, tedy alarmující je, že tyto lži a manipulace, na jejichž základě má být doslova zdevastována zejména evropská společnost, jen málokoho zajímají.

Přitom na základě těchto lží dochází k vyvlastňování farem a brzy i rodinných domů či bytů, zakazují se auta na fosilní paliva (a využití fosilních paliv vůbec), likvidují se zvířecí chovy, aby byly maso, mléko a vejce nahrazeny umělými produkty nebo hmyzem, plánuje se měření uhlíkové stopy a zavádění uhlíkových daní pro každého jedince a v blízké budoucnosti se počítá s cirkulární ekonomikou (sdílení).

K této agendě však náleží například i zavádění tzv. 15minutových měst a dokonce se do budoucna v jejich rámci plánují i klimatické lockdowny.

Vše uvedené je zaváděno právě na základě klimatických lží, přičemž OSN nyní ve své aktuální zprávě přitvrzuje.

Jednejte hned, abyste se vyhnuli katastrofě. To je poselství, kterým je shrnuto posledních pět zpráv Mezivládního panelu OSN pro změnu klimatu (IPCC) a nyní se volá po „komplexních změnách ve společnosti.“

„Světoví lídři musí jednat nyní a použít řešení, která existují, aby se vyhnuli klimatické katastrofě,“ vytrubovala média v pondělí, kdy zpráva vyšla.

Zpráva tvrdí, že změna klimatu ovlivňuje celou Zemi, a že je způsobena lidskými emisemi s tím, že schopnost splnit cíl 1,5 stupně se zatím nedaří plnit.

„Jdeme, když bychom měli sprintovat. Emise musí být do roku 2030 sníženy na polovinu, pokud máme splnit cíl 1,5 stupně,“ řekl Hoesung Lee, předseda IPCC, když byla zpráva v pondělí odpoledne představena.

Dále se říká, že globální emise se nadále zvyšují ve stejné době, kdy se Země stále otepluje a vědci vidí rostoucí změny v klimatickém systému Země.

Podle IPCC je možné tento trend zvrátit, ale to vyžaduje „rozsáhlé změny ve společnosti“ a generální tajemník OSN António Guterres klade hlavní odpovědnost na takzvané bohaté země.

O tom, že těmito rozsáhlými změnami míní OSN tvrdší prosazování politiky zeleného údělu zejména v Evropě, USA a dalších rozvinutých zemích, snad netřeba pochybovat.

Lze tedy očekávat, že EU již brzy výrazně přitvrdí v prosazování této agendy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Nová zpráva OSN přitvrzuje, předpovídá klimatickou katastrofu, pokud se okamžitě nesníží produkce CO2

  1. Nech ma bozajú v riť, a to všetci primitívy bez vzdelania, zelení feťáci či skorumpovaní zvrhlíci ! Nasrať im ! Žiadnej medzinárodnej organizácií neverím, ako žiadnym médiám hlavného prúdu či politikom ! Všetko jedna pokrytecká a chamtivá bezcharakterná banda príživníkov ! Aby to uskutočnili, musia znížiť populácia, lebo inak je to nevykonateľné a neudržateľné, preto chcú jadrovú vojnu, preto depopulácia a ďalšia plandémia v 2025 avizované primitívnym debilom Gaťesom a pod. Takže nový Titanik menom ľudstvo práve odrazil od brehov… koľkým a ktorým sa podarí vyhodiť záchranné člny a posadiť sa do nich? To sa uvidí !

  2. Áno, väčšina moslimských krajín /Turecko, Kosovo, Spojené arabské emiráty, Nigéria a ďalšie/ skutočne plní rozkazy globalistov do bodky a plánuje uviesť ich zvrhlosti do praxe. Ale tie najdôležitejšie, Saudská Arábia a Katar, nie. Čiže vojna vahhábisti vs. globalisti určite vypukne.

  3. Muj Boze, poslete idioty z OSN zpet do pomocnych skol, at se nauci pocet z 5-te tridy zakladni skoly.

    Za poslednich 200 let se zvysil obsah CO2 v atmosphere z 0.03% na 0.04%, t.j za rok o 0.01 : 200 = 0.00005%. ( priroda sama emituje ca. 95% CO2, lidstvo mozna kolem 5%, (ale neni znmay presnejsi pocet emisi CO2 sopkami), Evropa z tech 5% zavinuje 6% CO2, coz je 0.000015 % z celkovych rocnich emisi CO2.

    Jakou klimatizacni katastrofu mohou zpusobit rocni emise CO2 Evropy ve vysi 0.000015% celkovych rocnich emisi emisi CO2?

    Prosim ma-li nekdo moznost dat tuto otazku nejakemu zelenemu OSN idiotovi, zajimala by me jeho odpoved. (Svagrova meho syna dela doktorskou praci ve Svedsku na tema kolem “CO2 a priroda”; o vysi emisi nevedela nic a neco spocitat neumela tez – ale stal jsem se tim velice neoblibeny).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout