Dr. Judy Mikovits: Od roku 1980 jsou všechny viry biologickými zbraněmi vytvořenými v laboratořích (video)

Dr. Judy Mikovits: Od roku 1980 jsou všechny viry biologickými zbraněmi vytvořenými v laboratořích (video)

Dr. Judy Mikovits patří k oněm nemnoha lékařům a dalším odborníkům, kteří se nebojí jít proti proudu, což znamená proti zájmům Big Pharmy, které se dnes klaní většina „lékařů.“

„Více než 90 % úmrtí na Covid ve Spojeném království je zaznamenáno u lidí, kteří dostali injekci Covid. To by nás nemělo překvapovat,“ říká Dr. Judy Mikovits, protože každý virus od dob HIV byl zkonstruován pomocí technologií pro zvýšení funkčnosti. Jinými slovy, každý virus od dob HIV byl vyvinut vědci v laboratoři.

Dr Judy Mikovitsová je výzkumník a virolog. Je popisována jako jedna z nejúspěšnějších vědkyň své generace. Její doktorát z roku 1991 způsobil revoluci v léčbě HIV/AIDS. 

Proslavila se především díky snímku Plandemic, jednomu z nejsledovanějších (přes miliardu zhlédnutí) a nejvíce cenzurovaných dokumentů všech dob.

Dr Mikovitsová byla zatčena bez zatykače a uvězněna bez obvinění za kontroverzní vědecký objev.  Je autorkou mnoha knih, včetně: Pravda o rouškách, Mor korupce, Případ pro interferon, Konec moru a Případ proti rouškám. Přednášky a prezentace Dr. Mikovitsové najdete na jejím webu ZDE nebo na jejím kanálu Rumble ZDE (vše anglicky).

„Mnoho virů, včetně Covid-19, se v přírodě nevyskytuje. Jsou to biologické zbraně používané proti populaci. Každý virus od doby HIV byl infekcí přenášenou injekcí,“ řekla Dr. Mikovitsová v pořadu Stewa Peterse.

„HIV se rozšířilo vakcínou proti hepatitidě B na počátku 90. let. Proto funkční HIV, který nikdy nebyl LAV [virus spojený s lymfadenopatií], byl spojován s imunodeficiencí související s homosexuály. AIDS nikdy nebylo spojeno s gay imunodeficiencí. Takže neexistuje žádný přirozený virus.“

Lidé argumentují, že neexistuje nic takového jako virus. „Existují viry,“ řekla Dr. Mikovitsová: „Vytvořili malé biologické zbraně a od roku 1980 to byla vždy infekce injekcí… Toto je 40letý program biologických zbraní Tonyho Fauciho. Byly vyvinuty ve Fort Detrick v plné spolupráci s Rusy, Čínou a Japonskem.“

Jak to dr. Mikovitsová ví? Školila lidi v laboratoři, jak pěstovat virové kultury. Dr Mikovitsová pracovala od 10. června 1980 do 11. května 2001 ve Fort Detrick – zařízení budoucího velitelství americké armády ve Fredericku v Marylandu – od vstupní úrovně až po vyšší úroveň jako vedoucí laboratoře mechanismů antivirových léků.

„Přesně jsme věděli, které varianty SARS-CoV-2 se objevily. Tehdy jsme hru neznali. Teď už tu hru známe,“ řekla.

„Od roku 2004, kdy byl vyvinut, byl virus SARS-CoV-2 vstříknut lidem každou vakcínou proti dětské obrně. Byl vyvinut ve spolupráci s Německem, USA a Čínou. Před rokem 2020 se tomu říkalo nachlazení,“ vysvětlila Dr. Mikovitsová.

„Každé očkování proti chřipce to zhoršilo… Wolfeova práce v roce 2020 ukázala, že každý, kdo se nechal očkovat proti chřipce mezi lety 2017 a 2019, měl o 36 % vyšší pravděpodobnost, že bude diagnostikován na Covid,“ řekla. „Očkování proti chřipce v letech 2017/18 odstartovalo tuto pandemii Covid.“

„SARS-CoV-2 není koronavirus,“ řekla Dr. Mikovitsová. „Je to částečně AIDS, částečně syncytin a hadí jed a částečně SARS.“ To je to, co bylo vytvořeno v roce 2004.“

Biozbraň SARS-CoV-2 vyrobená ve Fort Detricku byla přepravena do Číny v lahvičkách. Na vývoji Covidu se podílely všechny laboratoře úrovně biologické bezpečnosti 4 – biolaboratoře na Ukrajině, v Číně, Seattlu, Severní Karolíně atd.

„Byli tam The Wellcome Trust ve Velké Británii, Francis Collins, Jonathan Stowe a John Coffin. Zhodnotili naši vědeckou práci publikovanou v roce 2009 spojující chronický únavový syndrom („CFS“) s retrovirem XMRV a plánovali to zakrýt. 

Wellcome Trust a Spojené království byly zapojeny od začátku. Abychom vyhubili lidi s diagnózou ME/CFS…měli jsme kontaminované zásoby krve, měli jsme silně kontaminované zásoby vakcín pomocí kontaminantů, zvířecích virů, které lidem nekontrolovatelně aplikovali bez jediné bezpečnostní studie od té doby, co byli v roce 1986 zbaveni veškeré odpovědnosti. “ 

Na celý rozhovor s Dr. Mikovitsovou, která opakovaně zmiňuje Fauciho, se můžete podívat ve videu (anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Dr. Judy Mikovits: Od roku 1980 jsou všechny viry biologickými zbraněmi vytvořenými v laboratořích (video)

  1. Viry jsou pocitacove sekvence a nemaji nic spolecneho s viry o kterych se tu mluvi a pise. Nikdo na celem svete zadny vir neizoloval natoz aby byl spatren! Nepraskuji nas takhle nahodou letadylka? A co site 5G? Neni to nemoc z ozareni? A nasledna detoxikace organizmu? Telo se brani a vylucuje exozomy ktere nejsou nakazliva a nejsou prenosne z cloveka na cloveka! Souhlasim s tim ze vakciny jsou umyslne kontaminovane ruznymi jedy! Proto zadne ocko nikdy!!! Odmitam si dat dobrovolnou eutanazii ve forme smrticiho roztoku!!! A pres moje rozhodnuti vlak nejede a nepojede!! Tecka!! NASRAT!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout