Další alarmující zjištění: Genové injekce likvidují prospěšné střevní bakterie (video)

Další alarmující zjištění: Genové injekce likvidují prospěšné střevní bakterie (video)

Gastroenteroložka Sabine Hazanová je odbornicí na střevní bakterie. Při zkoumání svých pacientů učinila pozoruhodný objev .

U lidí, kteří byli očkováni, bifidobakterie vymřely. Jde o důležité mikroby s blahodárnými účinky. Hazanová vyšetřovala desítky pacientů a u každého pacienta genová injekce zabila specifickou skupinu bakterií.

Rozhodla se, že svá zjištění nezveřejní, protože žádný časopis by se k tomu neodvážil.

Je známo, že bifidobakterie jsou velmi důležitou součástí imunity.

Lékařka sledovala čtyři pacienty, kteří byli zdraví po dobu 90 dnů. Po očkování se počet bifidobakterií v jejich střevech propadl z jednoho milionu téměř na nulu. Škody byly dlouhodobé. O šest až devět měsíců později stále nedošlo ke zlepšení.

Hazanová řekla, že začala panikařit. Podívala se také na mikrobiom dětí narozených očkovaným matkám a bylo zjištěno, že neobsahuje bifidobakterie, zatímco děti mají normálně hodně bifidobakterií. Devadesát procent jejich mikrobiomu tvoří právě ony.

Lékařka se nakonec ptá: „Prochází spike protein přes mateřské mléko do střev dětí a zabíjí tam bifidobakterie?“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Další alarmující zjištění: Genové injekce likvidují prospěšné střevní bakterie (video)

  1. Tak jako od začátku bylo mnoha lidem jasné, že Covid-19 je podvod, tak v tomto případě jsou vakcíny biologická zbraň namířená proti lidstvu, kde je očividné, že následky se objevují mnohem později, což je cíl k záměrnému snížení populace.

  2. rychle podpořit posilujici dávky pro naše Liberalni Blbečky chci zase vidět jak očkovaci centra praskaji ve švech 💉☠ = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

  3. Ano souhlas vsem tem nadlidem dat pekne ostrou!!! Jinak jsem si vsimla ze ti zabodani co byli kus chlapa jsou nejak podezrele hubeni. Az jsem se lekla jsou jako patycky jak paratka! Pred zapichem chlapiska a ted chodici trosky! Ale ne kazdy! Pravdepodobne asi zalezi jakou smakuladu dostal!! Jinak i po zapichu proti pertussi deti maji zazivaci potize! A tech deti me je lito rozhoduji za ne rodice bez mozku!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout