Australský Senátor o zkorumpované WHO, jejím majiteli Gatesovi a zabijákovi Tedrosovi (video)

Australský Senátor o zkorumpované WHO, jejím majiteli Gatesovi a zabijákovi Tedrosovi (video)

Šéf Twitteru Elon Musk ve čtvrtek řekl, že země by neměly předávat svou moc Světové zdravotnické organizaci. Přesto to je přesně to, co mnoho západních zemí dělá skrz schválení Pandemické smlouvy.

Australský senátor Malcolm Roberts v parlamentu prohlásil, že WHO není nezávislá. Současným „tátou“ WHO je Bill Gates, který vydělal miliardy ze svých investic do stejných vakcín, které propaguje WHO. Gates koupil WHO a teď vychvalují jeho produkty. Je to tak jednoduché, řekl senátor.

„V čele WHO stojí Tedros Ghebreyesus, který byl dříve ministrem zdravotnictví teroristické organizace s názvem Liberation Front of Tigray, která využívala mezinárodní pomoc k nákupu moci a potrestání nepřátel,“ dodal.

„V regionech, které v letech 2006, 2009 a 2011 nedostávaly léky, propukla epidemie cholery. Nezávislí vyšetřovatelé zjistili, že Tedros se podílel na utrpení a smrti bezpočtu lidí. Je to vrah. WHO hnije odshora dolů,“ řekl Roberts.

Tisková agentura AP nedávno uvedla, že zaměstnanci WHO zneužívali a znásilňovali dívky a ženy během nedávné epidemie eboly v Kongu. Nejméně 83 zaměstnanců se zapojilo do zneužívání, včetně znásilnění a nucených potratů. Obětem bylo v některých případech jen 13 let.

WHO odmítla pachatele vyhodit. Tedros to všechno podporuje. A mnoho zemí chce této organizaci už od příštího roku dát veškerou svou moc…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

One thought on “Australský Senátor o zkorumpované WHO, jejím majiteli Gatesovi a zabijákovi Tedrosovi (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout