V pokrokovém Švédsku nabízejí lahodnou ekologickou zmrzlinu s křupavými červy

V pokrokovém Švédsku nabízejí lahodnou ekologickou zmrzlinu s křupavými červy

Jak již víte, tak s posvěcením EU může být v mnoha různých potravinách obsažen hmyz a to tak, že to ani sami nemusíte poznat. To vše se děje pod pláštíkem nutnosti přechodu na „udržitelnější“ stravu.

Zatímco na jedné straně vše směřuje k likvidaci chovů a tím i jakýchkoli živočišných produktů na talíři evropských konzumentů, na druhou stranu se již propaguje veganská strava a pro ty, kdo se masa nehodlají zříkat, se nabízí jako náhražka steaku či řízku maso umělé či hmyz.

A aby si v pokrokářské EU lidé na hmyz co nejdřív zvykli, začíná se nabízet jako „řešení, které může odvrátit očekávanou klimatickou katastrofu.“

Zmrzlina s moučnými červy je nejnovějším globalistickým výtvorem. Ve švédském Södertälje má nyní každý příležitost ochutnat „ekologické jídlo budoucnosti“ – pokud si tedy troufne.

„Abychom snížili klimatickou stopu, musíme v budoucnu najít nové zdroje bílkovin,“ prohlašuje Světové ekonomické fórum a jejich globalističtí partneři, jako je Evropská unie. Jedním z takových zdrojů, který nevolení globalisté prosazují už léta, je „hmyzí potrava“.

V Södertälje provozuje obchod s udržitelnými potravinami   MatLust (projekt EU) . Jde o testovací inovační program, který podporuje startupy s novými a takzvanými udržitelnými potravinami.

Globalistická společnost, která prošla programem, je Larry & Friends, která vyrábí různé produkty z hmyzu, například z moučného červa. Kromě toho je mouka z červů vyráběna ve Švédsku v začínající společností Tebrito.

MatLust, který spolupracuje s výživovou jednotkou v obci Södertälje, bude společně s podnikateli v oblasti potravin zkoumat a testovat recepty, aby zjistil, zda hmyz u lidí zaboduje jako potravina ve větší míře.

„V Södertälje jsme v popředí a máme jedinečné testovací prostředí pro inovativní společnosti, kde jsme otevřeni novým inovacím a spolupráci,“ říká Sara Seing, projektová manažerka společnosti MatLust a ředitelka výživy obce Södertälje.

Na akci Týden vědy máte možnost ochutnat křupavé sušené moučné červy jako zálivku na lahodné místní  zmrzlině „Francis a Francis.“

„Každý, kdo chce, bude mít možnost zažít chutnou kombinaci křupavých moučných červů a lahodné měkké zmrzliny! Je to způsob, jak upozornit na nové druhy potravin a zdůraznit, že o potravinách musíme přemýšlet inovativně,“ říká Eva Helén, která je zodpovědná za Týden vědy.

Zmrzlina se podává během Týdne vědy 1.–3. února, který se koná ve vědeckém parku Södertälje. Všichni návštěvníci si ji budou moci vyzkoušet.

Společnost Tebrito stojí za hmyzí polevou z moučných červů a bude na místě na Science Week, kde bude také MatLust Testbed ve čtvrtek 2. února.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

7 thoughts on “V pokrokovém Švédsku nabízejí lahodnou ekologickou zmrzlinu s křupavými červy

  1. Silne pochybujem,že imámovia v budúcej Eurábii označia umelé mäso /ešte som nepočul o moslimovi-vegetariánovi či dokonca vegánovi/ , hmyz a jeho larvy či dokonca červy /napr. dážďovky/ za „haram“ jedlo. Práve naopak, v európskom islamskom superštáte budú tieto „lahôdky“ podľa mňa zakázané práve tak ako bravčovina či alkohol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout