Bill Gates financuje výzkum potravin, které by měly fungovat jako očkování

Bill Gates financuje výzkum potravin, které by měly fungovat jako očkování

V poslední době, když je patrné, že mnoho lidí nemá zájem o genové injekce prezentované jako „mRNA covid očkování,“ se globalisté snaží najít cesty, jak tyto přípravky dostat do lidí tak, aby o tom sami ani nevěděli. Tedy bez využití injekčních stříkaček a nákladné kampaně, která by tyto látky lidem vnutila.

Brzy nebude k očkování lidí potřeba žádná injekční stříkačka. Požadovaná účinná látka by totiž mohla být podávána prostřednictvím  jídla – vědomě nebo nevědomě.

Netřeba dodávat, že v tom má má opět prsty vakcinační guru Bill Gates. Jen trh s očkováním zvířat by mohl farmaceutickému gigantu do roku 2030 přinést přes 26 miliard dolarů. Probíhá také výzkum toho, jak lze zeleninu přeměnit na továrnu na vakcíny mRNA.

Probíhá několik studií financovaných americkou vládou a farmaceutickým průmyslem, jejichž cílem je vyvinout mRNA vakcíny pro hospodářská zvířata.

Recenzovaná studie v časopise Viruses v loňském roce uvedla: „Úspěšné použití mRNA vakcín proti COVID-19 dále potvrdilo platformu a otevřelo dveře potenciálu mRNA vakcín pro prevenci infekčních onemocnění, zejména ve veterinární oblasti.“

Nad tím, jak mohou vědci dospět k výše uvedenému závěru po fiasku s injekcemi Covid mRNA, můžeme jen kroutit hlavou. Protože zničující důsledky zbytečných a nebezpečných injekcí genového jedu se nyní v některých zemích dostávají dokonce i do mainstreamových médií.

Studie poměru přínosů a rizik experimentálních injekcí také ukazují: Nejpozději od Omikronu a adaptovaných posilovačů je jasné, že nechrání před hospitalizací nebo intenzivní péčí. A to ani starší nebo rizikové skupiny!

Odborníci také vyjádřili obavy ohledně injekčních stříkaček mRNA pro hospodářská zvířata. Jean Dodds řekl: „V tuto chvíli není dostatečně známo, zda mRNA vakcíny mohou mít dlouhodobé účinky na reprodukci nebo délku života hospodářských zvířat.

Vzhledem k tomu, že se hospodářská zvířata stávají součástí lidského a zvířecího potravinového řetězce, musíme si být jisti, že tento typ vakcíny nemůže způsobit abnormální buněčné nebo molekulární změny u zvířat.“

Britské ministerstvo pro mezinárodní rozvoj spolupracuje s Nadací Billa a Melindy Gatesových na financování vakcín pro hospodářská zvířata po celém světě, oznámilo ministerstvo na Twitteru již v roce 2018:

Toto partnerství zahrnovalo grant ve výši 40 milionů dolarů v roce 2017 na vývoj nových vakcín pro chov hospodářských zvířat. Nadace Gatesových financuje CGIAR, které se nadále zaměřuje na přechod chovatelů hospodářských zvířat z antibiotik na vakcíny.

GCIAR je „globální výzkumné partnerství pro budoucnost zabezpečenou potravinami zaměřenou na transformaci potravinových, půdních a vodních systémů v klimatické krizi.“

V této souvislosti je obzvláště znepokojující publikace „Kalifornské univerzity“ z USA s názvem „Pěstujte a jezte své vlastní vakcíny.“

Hned první odstavec je ohromující:

„Budoucnost vakcín může být spíše jako jíst salát než dostat injekci do paže. Vědci z UC Riverside zkoumají, zda mohou přeměnit jedlé rostliny, jako je salát, na továrny na vakcíny mRNA. “

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Bill Gates financuje výzkum potravin, které by měly fungovat jako očkování

  1. Kedy ho už konečne niekto bude pomaly porcovať a kŕmiť ním svine? Z toľkých miliárd ľudí na Zemi sa nemôže nikto nájsť, kto by už s ním a s jeho podobným zmrdmi urobil nadobro krátky proces? Čo je celé ľudstvo masochistické? Myslím tým najmä tých, čo sú schopný akcie (majú výzbroj, výcvik, minimálne financie,…) ! Preč z EU a NATO, lebo to sú novodobé koncentráky na likvidáciu európskych národov ! Už nám zostáva sa len ozbrojiť a urobiť si zásoby s podmienkami na prežitie !

  2. Pane Bože, to toho mezinárodního zločince a vraha, nemůže nikdo zatknout a posadit na doživotí do vězení!? Důkazů je dost a dost. Existuje ještě vůbec spravedlnost?

  3. Pane boze co jsi to stvoril za psychopatickou zrudu!! Jinak co se tyka vystupu z EU a NATO, jsme stale CESKOSLOVENSKA FEDERATIVNI REPUBLIKA!!! Nikdy jsme nebyli rozdeleni!!! Na tuto skutecnost je treba poukazovat!!! Nezakonne nas rozdelili po revoluci a vytvorili si z obou republik Sro Ltde!! Jsme firma CESKO!!! Prodana zahranicnim firmam! Slovensko je akciova spolecnost, take prodane zahranicnim firmam! Ja jsem obcanka Ceskoslovenske federativni republiky a ne zadneho jejich SRO Ltd. Ja nejsem a nikdy jsem nebyla soucasti jejich hry!! Verim ze vojenska sila udela poradek i s temito zmrdy!! WK na tom pracuji ale ta chobotnice ma chapadla vsude! Nejde zlikvidovat tyto hyenisticke zrudy najednou bohuzel!! Jsem presvedcana ze ti co pachaji tyto zverstva budou spravedlive potrestani!!! Vcera sice bylo pozde ale trestu neuniknou ani se nikde neschovaji!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout