Tajný plán z roku 1989 na čipování každého muže, ženy a dítěte

Tajný plán z roku 1989 na čipování každého muže, ženy a dítěte

O čipování se stále hovoří jako o konspirační teorii a to přesto, že je již jen v Evropě očipováno několik desítek tisíc lidí – nejvíc pak ve Švédsku.

O čipování v kombinaci s očkováním se hovořilo i v programu ID2020, který byl otestován na bezdomovcích v Bangladéši. Jak dokazují zdroje staré více než 30 let, tak systém čipování lidí se testuje – či se o něm alespoň hovoří – již velmi dlouho.

Novinový článek z roku 1989 popisoval, jak nám všem implantují mikročipy, které nás spojí s hlavním počítačem. „Plány na takový systém již probíhají,“ stojí v článku napsaném před více než 30 lety. 

„Zdroje říkají, že malé vysílače mohou být bezbolestně vstříknuty lidem, aniž by si to uvědomovali prostřednictvím celonárodního imunizačního programu.“

Na straně 444 knihy Miltona Williama Coopera Behold a Pale Horse (1990/91) je obrázek novinového článku z 1. srpna 1989. Přestože obrázek v Cooperově knize nenaznačuje, ve kterých novinách nebo časopisu se článek objevil,  prý jej vydal The Sun. Není jasné, ve kterém vydání The Sun se objevil – zda ve Velké Británii, USA nebo Austrálii – a nezdá se, že by existoval snadný způsob, jak to ověřit.

Ukázku článku v digitalizované kopii Cooperovy knihy si můžete prohlédnout v internetovém archivu ZDE . Níže je text článku:

VELKÝ BRATR PŘICHÁZÍ! Odhaleno: Tajný plán na sledování každého muže, ženy a dítěte

Autor: Joe Frick, 1. srpna 1989

S kódovanými mikročipy implantovanými do každého člověka v zemi bychom byli všichni připojeni k hlavnímu počítači, který by mohl kdykoliv kohokoli vystopovat. A plány na takový systém jsou již v běhu, ať se vám to líbí nebo ne!

Tajný systém byl vysokými vládními úředníky nabízen jako veřejná ochranná služba, ale někteří zasvěcení, kteří se proti němu staví, tvrdí, že je to jen další způsob, jak může Velký bratr ovládat své poddané.

Kanál

„Vysocí agenti národní bezpečnosti se snaží přesvědčit zdroje z Bushovy administrativy, aby se pustily do projektu implantace malého vysílače do každého muže, ženy a dítěte,“ tvrdí Davis Milerand, kritik vládní intervence, který tvrdí, že dostal uniklé informace z vnitřních zdrojů.

„Snaží se říci, že to bude pro úřady dobrý způsob, jak rychle vypátrat pohřešované osoby a děti, stejně jako zločince a špiony.“

Injekce

„Ale s dnešní úžasnou technologií by všechno o vás mohlo být obsaženo na malém mikročipu, který by byl propojen s vládním počítačem. Každá vládní agentura bude vždy vědět, co člověk udělal a co právě dělá.“

Podle jiných zdrojů lze v rámci celonárodního očkovacího programu tyto maličké přenašeče bezbolestně vpíchnout lidem malou pistolí, aniž by si to uvědomovali.

„Všechno, co by vláda musela udělat, je přijít s něčím jako vakcínou proti prasečí chřipce,“ říká Milerand.

„Představte si, že by existovala vakcína proti AIDS. Lidé by houfně spěchali na očkování.“

„Lékaři sami možná ani nevědí, co  píchají. Dalo by se jim říci, že mikročipy jsou genetické implantáty, které přeprogramují tělo na boj s nemocí.“

Dodává: „Program by vyžadoval, aby všichni zaměstnanci federální, státní a místní správy podstoupili injekce.“

„Bylo by jen otázkou času, než budou všichni čipováni a stanou se otroky vlády.“


Tolik článek z roku 1989. I když v té době byl zřejmě podobný článek považován za naprostou konspiraci, přece jen jde vše tímto směrem, což nám dokazuje zejména dění posledních tří let…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Tajný plán z roku 1989 na čipování každého muže, ženy a dítěte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout