Švédští biskupové již neposvětí na kněze nikoho, kdo odmítne oddávat homosexuální páry

Švédští biskupové již neposvětí na kněze nikoho, kdo odmítne oddávat homosexuální páry

Po celé Evropě je křesťanství likvidováno jak zvenčí, tak zevnitř. A dá se říct, že právě zevnitř se tak děje mnohem razantněji, počínaje falešným papežem Bergogliem a konče jednotlivými církevními hodnostáři, kteří jsou plně v souladu se současným politickým establishmentem, který prosazuje genderovou a LGBTQI ideologii, klimaalarmismus, očkování experimentálními látkami či islamizaci Evropy.

To vše podporuje nejen falešný papež, ale i většina církevních hodnostářů – a to nejen katolických, ale i těch, kteří pod papeže nespadají. Tím většině církví odcházejí jejich ovečky, které – často konzervativně smýšlející – odmítají být v souladu s touto razantní změnou uvnitř různých odnoží křesťanských církví.

Nejinak je tomu v pokrokovém Švédsku, kde kostelů ubývá, zatímco mešity rostou jako houby po dešti…

Několik biskupů Švédské církve nyní oznamuje, že nemají v úmyslu respektovat převládající svobodu svědomí kněží ohledně manželství homosexuálů. Biskupové již odmítnou vysvětit na kněze kohokoliv, o kom věří, že má „špatný“ názor na manželství osob stejného pohlaví.

Tedy knězem nebude ve Švédsku vysvěcen nikdo, kdo neuznává manželství homosexuálů. To, co říká Bible, není relevantní, říkají.

Od roku 1970 se Švédská církev stále více transformovala z národně sjednocující křesťanské státní církve a společenství víry pro všechny na jednu z mnoha odnoží a platforem levicového politického hnutí v takzvaném „dlouhém pochodu institucemi“, který místo toho polarizuje společnost a odcizuje mnoho Švédů, jak věřících, tak těch, kteří se pouze cítí být součástí křesťanské kultury.

Nyní Švédští demokraté vyzývají ty biskupy, kteří zneužívají švédskou církev, aby prosazovala levicovou politickou agendu, aby místo toho založili vlastní církev pro své „duhové náboženství“.

Jednou z otázek, která rozděluje, je otázka, jak by kněží ve švédské církvi měli pohlížet na vztahy osob stejného pohlaví obecně a na manželství osob stejného pohlaví uzavřená v církvi zvláště. Bible jasně říká, že homosexualita je hřích, a že je to Boží názor.

Bible je také kanonizována v celé své celistvosti – vše v ní platí stejnou měrou pro ustanovení křesťanství a tyto dnes kontroverzní pasáže nebyly vymazány ani revidovány.

Ačkoli stále více lidí, kteří se dnes snaží vstoupit do Švédské církve, aby se stali vysvěcenými kněžími, je poháněno spíše levicovým politickým přesvědčením než křesťanskou vírou, stále existuje mnoho lidí, kteří mají tradičnější pohled na křesťanství a roli, kterou by švédská církev měla hrát ve společnosti.

Pro tyto věřící skutečnost, že v sekulární společnosti byla učiněna rozhodnutí normalizovat homosexuální vztahy, neznamená přesvědčit Boha, že se mýlí, a přimět ho, aby změnil názor.

SD tvrdí, že pokud biskupové nedokážou respektovat skutečnost, že stále existují tradičně křesťanští kněží a návštěvníci kostela a odmítají dát prostor i těm, kteří v Bibli nenacházejí podporu pro manželství osob stejného pohlaví, pak by měli opustit švédskou církev a místo toho vytvořit vlastní komunitu pro své politicky korektní a levicové politické „duhové náboženství„.

Biskupové trvají na svém rozhodnutí zabránit tomu, aby se stal knězem ve Švédské církvi kdokoli, kdo z křesťanského přesvědčení nechce  uzavírat sňatky homosexuálů.  Prozatím však není záměrem nutit ty, kteří jsou již vysvěceni na kněze, aby uzavírali sňatky párů stejného pohlaví.

Biskupové nemají v úmyslu založit vlastní duhovou komunitu. Biskupové píší, aniž by specifikovali kde, že mají v Bibli oporu, že Bůh nyní schvaluje sňatky homosexuálů. Nevyjadřují se ani ke kritice, že odmítnutí vysvěcení na kněze na základě vlastních politických názorů je diskriminací a je zneužitím výlučného práva na svěcení.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Švédští biskupové již neposvětí na kněze nikoho, kdo odmítne oddávat homosexuální páry

  1. je pravdou, že ľudia zle pojímajú vieru k bohu. Nie len že ich vodcovia sú samé zlo (diabli mikulašenci tak ich menuje písmo, ktorých boh sám nenávidí ) ale v prvom rade je to preto, že samotný veriaci nič z viery nevedia. Ich znalosti sú postavené na podvodoch, a kde čo stará baba povedala. A ten najhorší aspekt je, že vsetko zvaľujú na tradíciu ktá však je v absolutnom protiklade s písmom. Priklad-J. K. sa nikdy nenarodil na zemi telesne ako mi všetci. Nič na plat ak to aj sám J. K. vraví a mnoho iných pisateľov písma. porod PM. MB. je duchovný akt a je presne určený na 9 mesiacov. Takže J.K. zostúpil z neba v tele. a nenarodil sa telesne ako mi všetci. Veď pismo samo vraví, čo je duchovne je z ducha a čo telesne je z tela. Učiť že panna porodila telesne bez sexu, je zločin a zlorečenie D.S.lebo ak žena porodí telesne, musí mať aj telesný kontak=sex. (a je jedno či umelé oplodnenie atď.) V tej dobe o tom vedeli a nik nepochyboval o tom. Preto je Judáš, ktorý zradil. Jeho bozk nie je preto že by cmulal J.K. ale v preklade to znamená, já som ho splodil s Mariou. Cez tvoju dušu prenikne meč – toto je potom ono.
    A keďže je teraz vrcholom mikulašeneckej cirkvi lucifer Bergoglio-pr. menom Magog,( toho času homosexuál, lebo pred 49 rokmi bol ešte mužom, to že sa stal buzerant je trest Rimanom K1) a je označovaný ako tiež šelma a antikrist ale, má číslo 666..to nieje len myslenie a skutky ale v prvom rade jeho žena a dve dcéry. 6-Uršula Lajnová porodila trojicky v 70 roku. No jedna z ich dcér sa odlucila od nich a stala sa skutočnou sveticou MB. PM. a z tych dvoch sa stali skutočné zrúdy. , 6-ahola a 6-aholiba. Viete že Uršula má 119 rokov? ako aj jej muž lucifer? U Boha nieje nič nemožné. No ich čas skončil, pôjdu kam si zaslúžia do ohniveho jazera. to oni učia male dievčatká, že mužov nepoznali a porodili. Veľa ich na tento podvod naletelo(a ani im len neprekážalo že tiež samé mali sex. A to s Trumpom atď – ostrov hrôzi Epstein ) a tak 24.12. svetsky oslavujete antikrista. lebo ak pôrodu PM.MB. sa stal 1.4. a v biblii je to jasne uvedené. Čítal vôbec niekto túto skutočnosť? Alebo ľudstvu stačí iba povedať, nie je to v písmu? Všetci ktorí verili týmto podvodom umreli a tu je tá vaša tradícia. Umriete tiež.
    Lebo sám J.K. vraví, kto mi verí, nikdy neumrie telesne. A J.K. neklame ale falošný učitelia antikristy áno. Tvrdia že on to takto nemyslel atď. Samé klamstvo.
    viete vôbec, že sú dvaja? J.K a K.J. teda syn a otec. ZROVNA TAK PM.MB. a MB.PM. je syn človeka a podoben synu človeka? pán pánov a kráľ kráľov a ten druhý je kráľ kráľov a pán pánov. a mnoho ďalšieho.Viete vôbec čo je to Sláva Božia a hora Sion? O tejto skutočnosti títo mikulašeneci vedia. Prečo ju zatajujú. A tak ako je povedané, sami ste sa do K.B. dostať nemohli a tak zatvarete dvere iným. LGBTI… je práve ta ich diabolská armáda o ktorej písmo vraví.

  2. Keď o pár rokov začne vo Švédsku , Holandsku, Anglicku , Nigérii atď. platiť tá najtvrdšia saudskoarabská šaría, je určite každému jasné, čo sa stane s kresťanmi /aj pseudokresťanmi, opísanými v článku/ a homosexuálmi…

  3. všechny církve světa zdegenerovaly ztratily sebeočistnou schopnost, a již nenesou etalon podpory a staly se naopak parazitickou přítěží pro obyvatele. svaty augustin nebyl a není žádný svatý a církev zatáhl k modloslužebnictví a fanatizmu. graubnerova obskurní,funerální klaka hodlá nadále držet své ovečky ve zpitomnělém módu hypnózy kirilovského ojrostřihu držet hubu a krok. dozor nad náboženskými registrovanými církvemi má rakušanovo ministerstvo vnitra a ministerstvo kultury. a že sem proudí poslové islámu, muslimové, tak vítači stále vítají a platí a občanům zbývá jen bezmocně přihlížet…vítači mají na rukách krev

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout