Švédsko: Ahmed brutálně znásilnil dvě ženy, soudce ho odmítl deportovat, protože je „dobře integrován“

Švédsko: Ahmed brutálně znásilnil dvě ženy, soudce ho odmítl deportovat, protože je „dobře integrován“

Zdá se, že ve Švédsku je již za integrovaného považován každý, kdo pečlivě dodržuje nařízení či doporučení z koránu, který přímo nabádá ke znásilňování nemuslimských žen. Jak jinak si vysvětlit názor soudce, kterému se zdá zločinný muslimský násilník plně integrovaný se švédskou společností?

S její nemalou částí ovšem integrovaný zcela jistě je…

Odvolací soud se nyní rozhodl odsoudit 23letého Ahmeda ze Sýrie k deportaci poté, co znásilnil dvě různé ženy a nazval je „děvkami.“ Dva porotci však s deportací zásadně nesouhlasí, což ještě může verdikt změnit.

Jedním z těch, kteří by chtěli nechat Ahmeda ve Švédsku, byla porotkyně a regionální politička Kristina Ramsälv Waldenström ze Zelených. „Tato osoba se dobře integrovala,“ řekla politička.

Ahmed unikl deportaci, když ho okresní soud v Göteborgu již v prosinci odsoudil za znásilnění dvou různých žen.

První znásilnění, za které byl 23letý muž odsouzen, se odehrálo v červnu 2022 na lesní stezce v Kullaviku v obci Kungsbacka. Žena tvrdí, že během znásilnění ji Ahmed opakovaně škrtil a silně tahal za vlasy.

Další znásilnění bylo spácháno 2. října 2022 na jiné ženě v Gothia Towers v Göteborgu. Syřan byl velmi násilný a údajně ženu znásilnil mimo jiné i kartáčkem na zuby.

Obě ženy řekly, že byly pachatelem během znásilňování opakovaně označovány jako „děvky“. Říkal jim: „Řekni, že jsi moje malá děvka,“ „kurva, dělej svou práci“ a podobně.

Nyní se případem zabýval odvolací soud, který zvýšil trest pro Ahmeda na pět let vězení. Odvolací soud chtěl také 23letého muže odsoudit k vyhoštění bez časového omezení.

Dva politicky jmenovaní porotci však s navrženým vyhoštěním nesouhlasili, neboť se domnívali, že násilníkovi by mělo být po odpykání trestu umožněno zůstat ve Švédsku.

Jednou z nich byla Kristina Ramsälv Waldenström (V), která je poslankyní regionální rady v regionu Västra Götaland. Její námitka byla:

„Ahmed strávil v zemi dlouhou dobu a naučil se švédsky. Ve švédské společnosti se také etabloval díky výdělečné činnosti. Není přiměřené, aby byl deportován. Žádost o vyhoštění je tedy třeba zamítnout.“

Pro Kungsbackaposten rozvádí své zdůvodnění:

„Tento člověk se integroval, dokonale znal jazyk, měl práci a má zde svou nejbližší rodinu. Takže můj celkový odhad je, že není rozumné ho vyhostit…“

Druhý porotce zamítl deportaci se zdůvodněním, že v zemi původu by násilníkovi hrozilo povolání do armády…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Švédsko: Ahmed brutálně znásilnil dvě ženy, soudce ho odmítl deportovat, protože je „dobře integrován“

  1. Ideální by bylo, kdyby se Ahmed integroval přímo s manželkou, dcerou či vnučkou uvedených soudců. Madam Waldenstromové by taková integrace zřejmě taky neuškodila. Ženy by měly v kapse nosit taser, jinak se takovému hajzlovi neubrání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout