Šokující studie účinků genových injekcí: Může dojít ke zděděné neplodnosti?

Šokující studie účinků genových injekcí: Může dojít ke zděděné neplodnosti?

Stále více renomovaných lékařských studií se zabývá negativními účinky genových injekcí. S tím, jak se v některých zemích situace uvolňuje, se již mnozí odborníci neobávají hovořit nahlas a upozorňovat na to, za co by byli ještě před rokem na pranýři mainstreamu.

Již v roce 2020 upozornil bývalý šéf Pfizeru Mike Yeadon na mnohá nebezpečí genových injekcí a mimo jiné varoval i před tím, že jde o depopulační nástroj, po jehož aplikaci bude mnoho lidí neplodných.

Tehdy za to byl cenzurován a zatracován, dnes se již touto problematikou zabývá stále více seriózních studií.

Jedna z těch novějších zkoumala mužskou plodnost, neboť již dříve bylo deklarováno, že injekce skutečně působí negativně na sperma a neplodnost nebo snížená plodnost bude stále častějším účinkem.

Není tedy divu, že stále více mladých neočkovaných žen si hledá neočkované partnery, zde je tedy důvod navíc.

Studie zveřejněná 27. ledna 2023 s názvem „Ovlivňují injekce RNA COVID-19 mužskou plodnost? Současná fakta a perspektivy“ shrnuje údaje o vedlejších účincích injekcí genetického inženýrství na mužskou plodnost.

Výsledky jsou šokující: Podle zjištění je možné, aby injektovaná RNA byla začleněna do lidského genomu nebo zárodečných buněk. To by vedlo s vysokou pravděpodobností k dědičnosti a tím produkci spike proteinů v příští generaci.

Alarmující počet potratů se vyskytl mezi očkovanými těhotnými ženami. Již v listopadu 2021 gynekoložka Dr. Rebekka Leist, která se specializuje na léčbu neplodnosti, upozornila na své znepokojivé zjištěníže její genově léčené pacientky ztrácejí své děti před narozením. 

Současná studie z Německa se zabývá vlivem genových injekcí na mužskou plodnost. Autory této analýzy různých studií a databází jsou německý molekulární biolog prof. Dr. Klaus Steger, který zkoumá molekulární andrologii, a prof. Dr. Werner Bergholz, odborník na řízení kvality a analýzu dat.

Kritizují střední až špatnou kvalitu a odolnost dosud dostupných studií o účincích na kvalitu spermatu. Kontrolní skupiny chyběly a pouze v jedné studii bylo zvoleno vhodné období pozorování delší než tři měsíce. Zde bylo zjištěno, že koncentrace spermií se po očkování proti koronaviru snížila o 15,4%. Bylo také pozorováno významné snížení počtu pohyblivých spermií o enormních 22,1%.

Ještě znepokojivější je možnost přepisu RNA zpět do DNA, zjistila další studie. To znamená, že genetická informace by mohla být také předávána další generaci. 

„Pokud se ukáže, že RNA odvozená z vakcíny, která je přepsána do DNA, může být skutečně integrována do genomu zárodečné buňky, existuje také vysoká pravděpodobnost dědičnosti a produkce spike proteinů v potomstvu,“ píší Steger a Bergholz.

Kromě toho poznamenávají, že aktivní složkou genových injekcí není obyčejná mRNA, ale modifikovaná modRNA (poznámka: odtud název společnosti „Moderna“). mRNA, která se vyskytuje v těle, se opět rozpadá. Tato modRNA, na druhé straně, je speciálně navržena pro translační účinnost a dlouhověkost.

Není tedy jasné, jak dlouho zůstává aktivní u očkovaných a choroboplodné spike proteiny se nadále produkují. Nikdo zatím neví, jestli se to vůbec zastaví! Více než 5 miliard lidí dostalo dvě dávky těchto geneticky upravených injekcí, mnozí z nich ne zcela dobrovolně, ale pod hrozbou všech možných následků. V Rakousku a některých dalších zemích bylo dokonce povinné očkování!

Kromě toho je tato modRNA zabalena v injekcích v drobných tukových částicích, takzvaných nanolipidových částicích (LNP). To jí umožňuje obejít biologické bariéry v těle a získat přístup ke všem druhům buněk – včetně srdce, mozku a případně zárodečných buněk.

Autoři studie dospěli k závěru, že je několik možných různých způsobů, jak mohou spike proteiny ovlivnit vývoj zárodečných buněk a kvalitu spermií. Zda je pozorované zhoršení kvality spermatu po injekcích Covid pouze dočasné nebo trvalé, nelze zatím přesvědčivě určit.

Podle Bergholze a Stegera se věda musí osvobodit od politických narativů: Vyvolávají také otázku, jaká je to výhoda, když zdravé buňky našeho srdce nebo mozku začínají produkovat protein, tj. spike protein, čímž se změní z „přítele“ na „nepřítele“, a proto jsou napadeny vlastním imunitním systémem.

Ve smyslu transhumanistů lze na tuto otázku odpovědět velmi jednoduše: Protože má ještě hodně lidí zemřít, dokud nebude dosaženo cíle zbavit se milionů „zbytečných jedlíků“. Takže agenda snižování počtu obyvatel je v plném proudu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Šokující studie účinků genových injekcí: Může dojít ke zděděné neplodnosti?

 1. Více než 5 miliard lidí dostalo dvě dávky

  To je slusne. Pokud se zadari a 10 procent do 5 let zemre a dalsich 50% bude neplodnych tak je populacni exploze zastavena.

  Ted to navleknout tak abychom redukovali stavy v afriice a indii, tam see neleza obrovske mnozstvi paleoliticke DNA kterou je potreba vyradit z obehu.

  Zacinam si myslet ze to lidstvo zvladne.

 2. populace bude redukovaná velice solidně a ještě tady stále mohou použit islám k 3 světové válce mezi evropany a muslimy muslimu jsou přes 2 miliardy to bude silná depopulace lidstva

  1. V Africe je proočkovanost jenom 6%. 3/4 všech očkování provedených na africkém kontinentu spadá na JAR, jsou země, kde je proočkované max. 0,5-1% populace (hlavně země subsaharské Afriky, kde to nikdo nechtěl).
   To v Evropě, Austrálii, USA, Kanadě je proočkovanost velmi vysoká, proočkovaná je nadpoloviční většina populace…

    1. Záleží na tom, jakou šarži kdo dostal. Některým celkem nic nebude, u jiných (mladších) se to asi projeví hlavně tou neplodností. U nás klesla porodnost o 11%. To je celkem hodně. Takže nemyslím, že by hned všichni umírali, ale zdravotní problémy přijdou. Nejvíc se zřejmě zredukují ti „posílení“. Třeba v Německu momentálně ve velkém „odpadají“ 2x posílení (4 dávky). Tam to jde hodně rychle. Tipovat si však netroufám, záleží asi skutečně na šaržích jaké kdo dostane. Je to spíš jako ruská ruleta. Pokud někdo dostal 2x placebo, pak je z obliga. Ale to nikdo neví…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout