Německo: Tunisan si na pobočce banky zapálil oheň, na němž si opékal kuře

Německo: Tunisan si na pobočce banky zapálil oheň, na němž si opékal kuře

Případ, k němuž došlo před pár dny v německém Zhořelci, je poněkud kuriozní zejména místem, které si obohacovač pro grilování kuřete zvolil.

Nicméně zde lze kvitovat alespoň fakt, že se jednalo o zakoupené kuře a ne o na ulici odchycenou kočku, jako v některých jiných případech, kdy se stalo, že náhodní kolemjdoucí narazili na afrického obohacovače grilujícího kočku na ulici či v parku.

Více takových případů bylo hlášeno zejména z Itálie, kde mizí v obohacovaných obcích domácí zvířata z ulic i zahrad. Na Lampeduse již většina lidí přišla o kočky a psy, které neměli pod pečlivým dohledem.

Ale vraťme se nyní do Německa, kde si Tunisan opékal kuře ve vestibulu banky…

Tunisan (36) v neděli ráno ve vestibulu pobočky Volksbank na Elisabethstraße ve Zhořelci se rozhodl, že si opeče kuře. Zmuchlal několik lístků, položil je na podlaze na malou hromádku a zapálil ji.

Nad ohněm držel zjevně hladový muž balené kuřecí maso. Ale kuře se mu nepodařilo zcela opéci.

Když přijela policie,  oheň už byl vyhořelý. Mluvčí policie Marcel Malchow k incidentu uvedl: „Došlo k drobným škodám způsobeným požárem. Oprava bude stát 800 eur.“

Tunisan musel podstoupit test na drogy. Byl pozitivně testován na amfetaminy. Muž byl obviněn ze žhářství, poškozování majetku a porušení zákona o omamných látkách…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout