Švédsko: Iráčané unesli tři nezletilé dívky, uvěznili je a znásilňovali

Švédsko: Iráčané unesli tři nezletilé dívky, uvěznili je a znásilňovali

Jde o velmi čerstvý případ, k němuž zatím není více informací. V současné době je nejasné, jakým způsobem se Iráčanům podařilo unést a zadržovat tři dívky hned po dobu dvou dní, než se jedné z nich podařilo přivolat pomoc.

Spekuluje se také o tom, že do únosu a znásilňování byli zapojeni i další muži, což je pravděpodobné.

Ovšem podobné jednání má plné ospravedlnění v islámu, neboť k braní nemuslimských otrokyň nabádá Korán a úplně stejně konal i lžiprorok Mohamed se svými kumpány.

A například ve Francii před časem také odhalili skupinu, která unášela mladé dívky, které byly nejen znásilňovány jejich únosci, ale také prodávány jako prostitutky.

Ve Švédsku tak lze rozšíření podobných aktivit s rostoucím počtem muslimských obohacovačů předpokládat.

Dva iráčtí občané ve věku 30 let byli zatčeni za únos a znásilnění s přitěžujícími okolnostmi. Jsou podezřelí z únosu a hrubého znásilnění středoškolaček ve Falkenbergu.

Podle státního zástupce byly tři dívky drženy v zajetí v bytě od čtvrtka do pátku minulého týdne. Podle informací  byly údajně zdrogované.

Jedné z dospívajících dívek se podařilo utéct a upozornit policii, což vedlo k velké policejní operaci, při které mohly být zbývající oběti osvobozeny.

Dívkám bylo údajně 15 a 16 let. Byt se nachází na Strandvägen ve Falkenbergu, nedaleko Tullbroskolan, což je střední škola.

Oba zadržení mají tlumočníky v kurdštině. Jednání o vazbě jednoho muže bylo odloženo, protože tlumočník se neodvážil uvést své jméno, aby ho podezřelý nemohl slyšet. Podle informací  tlumočili v severokurdském dialektu Badinani.

Oba muži byli již dříve odsouzeni mimo jiné za méně závažné drogové trestné činy a jeden z nich byl také odsouzen k osmi měsícům vězení za napadení. Navzdory tomu jim bylo dovoleno zůstat ve Švédsku.

Muži a oběti byli vyslýcháni policií, ale prokurátor Klas Lundgren je opatrný při poskytování dalších informací kvůli utajení předběžného vyšetřování.

Zůstává nejasné, zda je do trestného činu zapojeno i více lidí.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.7]

One thought on “Švédsko: Iráčané unesli tři nezletilé dívky, uvěznili je a znásilňovali

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout