Německo: Podívejte se, jak dva žadatelé o azyl obohacují multikulturní Budyšín (video)

Německo: Podívejte se, jak dva žadatelé o azyl obohacují multikulturní Budyšín (video)

K incidentu, na který se můžete podívat na videu níže, došlo 30.1.23 v Reichenstraße v německém Budyšíně. Video ukazuje dva indické žadatele o azyl ve věku 42 a 34 let, jak řádí údajně opilí a zdrogovaní ve venkovním prostoru pizzerie Il Gondolire.

Pronajímatel utrpěl škodu ve výši 3000 eur. Oba žadatelé o azyl nejsou nijak neznámí, neboť už mají u policie tlustou složku. Policistka, která kolem náhodou procházela (byla právě mimo službu), se snažila přivést obohacovače k rozumu.

Svědci jen přihlíželi a ženě nepomohli, což později potvrdil i policejní mluvčí. Mladší žadatel o azyl se proti identifikaci bránil a urazil policii. Byl převezen na policejní stanici. Oba muži jsou nyní na svobodě. Hlídka převezla staršího z dvojice výtržníků na předměstí Budyšína, kde ho zanechala.

Oba budou samozřejmě dřív či později opět přistiženi při nějakém tom další obohacování a pokud někoho nezabijí, zůstanou i nadále na svobodě. To však samozřejmě většině Němců nevadí.

Podle výsledků každých dalších voleb Němci již dlouhodobě ukazují, že po podobném obohacování touží. Tak proč jim ho nedopřát….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německo: Podívejte se, jak dva žadatelé o azyl obohacují multikulturní Budyšín (video)

  1. Indičtí jo? Já slyším ukrajinštinu. Oplešalý „žadatel“ opravdu nevypadá jako Ind, ale jako typický vysloužilý příslušník VSU. Tam se hodně berou drogy a ono slovo, které pořád opakuje je u nich slyšet mimořádně často. Jojooo, takže už jsou to Indové?

  2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout