Klaus Schwab o umělé inteligenci, chatbotech a digitálních identitách: „Kdo zvládne tyto technologie bude pánem světa“ (video)

Klaus Schwab o umělé inteligenci, chatbotech a digitálních identitách: „Kdo zvládne tyto technologie bude pánem světa“ (video)

Svět se žene rovnou cestou do digitální diktatury, ze které už nebude existovat žádná cesta ven.  Digitální identitu má mít každý člověk na planetě.

Ta by měla být napojena na digitální měnu, kterou již v současné době vyvíjí či dokonce zavádí 90% zemí a na ID by měly být dále napojeny systémy sociálních kreditů.

Globalisté nám postupně dávají najevo co plánují a nyní nám takovou nápovědu dal také Klaus Schwab. Jeho poslední výrok jen potvrzuje, že cesta k digitální totalitě pokračuje, ale především to, že ten, kdo bude vše ovládat, ovládne také lidstvo.

Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab tento týden hovořil o „technologiích čtvrté průmyslové revoluce“ na Světovém vládním summitu v Dubaji.

Klaus Schwab hovořil o rychle se měnících technologiích, chatbotech, digitálních identitách a dalších.

Ti, kdo budou ovládat digitální svět, čímž měl na mysli současné světovládce, budou ovládat lidi, podle Klause Schwaba.

ChatGPT od OpenAI získává stále větší popularitu v mainstreamových kruzích. V článku publikovaném včera na krajně levicovém Business Insider tvrdili, že ChatGPT musí být „woke“, pokud chce OpenAI přilákat velké investory. Musí tedy odpovídat současné ideologii.

ChatGPT je nastaven tak, že ukazuje jasné rasové předsudky vůči bílým. To je podle radikální levice cesta vpřed.

Klaus Schwab z WEF řekl o umělé inteligenci, chatbotech a dalších vylepšeních: „Kdo zvládne tyto technologie – nějakým způsobem – bude pánem světa.“

„Za deset let budeme úplně jiní,“ řekl.

„Hluboce se obávám, že pokud s #4IR nebudeme spolupracovat v globálním měřítku, pokud nebudeme společně formulovat a společně utvářet nezbytné politiky, uniknou naší moci možnosti tyto technologie ovládnout,“ řekl Klaus Schwab.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Klaus Schwab o umělé inteligenci, chatbotech a digitálních identitách: „Kdo zvládne tyto technologie bude pánem světa“ (video)

  1. Nuž biely ľudia dostali okrem pravej viery (kresťanstvo) aj vyššiu priemernú prirodzenú inteligenciu ako tmavší ľudia. Tí dostali zase iné benefity pri stvorení a tak to proste je. Problém je však v tom, že ICH problémom sú ľudia mysliaci, tzn. tí, ktoré jasne vedia rozlíšiť dobro od zla a pomenovať to. Preto je genocída zameraná najmä na bielych, preto sa očkovalo a očkuje najmä v krajinách, kde dominujú biely kresťania alebo miešanci ! Apokalypsa sv. Jána a posolstvá zo zjavení Panny Márie toto všetko krásne ilustrujú a potvrdzujú! Aj preto je Schwab tak agresívne nastavený na kresťanstvo a nenávidí ho. Všetko krásne do seba zapadá. Nuž a ako sa hovorí, najväčšou výhodou Satana je to, že mnoho ľudí stále neverí v jeho existenciu a verte mi, že to on ťahá za tie hl. nitky zla, a že chce zničiť všetko, čo Boh stvoril nie len ľudí, keďže nenávidí samého Boha. Aj preto je jadrová vojna veľmi reálnym scenárom a čím ďalej tým viac som presvedčený, že sa jej nevyhneme… ale pravidelnou modlitbou ruženca (najsilnejšia zbraň proti ZLU) a pokáním môžeme zmierniť následky toho čo musí prísť a odvrátiť to zlo, čo spolu prichádza, ale nie je uvedené v Apokalypse podľa s. Jána ! Toť vsio.

  2. tak bila rasa jako celek je odepisovana tak aby zanikla drtiva většina je očkovaná těmi jedy a až budou mít Arabači a černoši v EU většinu tak běloch v Evropě zanikne žádné soužiti nebude jen likvidace Evropy její historie kultury náboženství i rasy tak jak si to kdysi přál Kalergi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout