Bill Gates hledá partnerku, nabízí hodně místa v šatníku i soukromé letadlo

Bill Gates hledá partnerku, nabízí hodně místa v šatníku i soukromé letadlo

A může samozřejmě nabídnout mnohem víc. Například vlastnictví WHO, kterou jeho organizace (Nadace Billa a Melindy Gatesových  a GAVI) velmi štědře sponzorují. A to až tak, že v součtu se právě Gates stává většinovým vlastníkem.

A pokud má mít WHO úplnou kontrolu nad celosvětovou populací zejména v oblasti zdravotní a klimatické, pak lze bez nadsázky zkonstatovat, že Gates bude mít moc nad zdravím většiny lidí na planetě. V kompetenci WHO – či spíše loutky ve vedení – bude vyhlášení pandemií a nouzových stavů, včetně povinného očkování či podávání stanovených léků.

Bill Gates je rozvedený dva roky a podle některých informací mělo za rozvodem stát provalení jeho příliš přátelských vztahů z Jeffreym Epsteinem. Gates se totiž – podobně jako mnoho jiných boháčů – několikrát vezl na palubě Epsteinova „Lolita Expresu.“

Bill Gates (67) nyní tvrdí, že se cítí osamělý a hledá „dámu svého srdce.“ Uvedl, že přece „není robot, ale člověk.“

Ženě, která by o tohoto zastánce eugeniky a proočkování celosvětové populace projevila zájem, tento šestý nejbohatší miliardář nabízí nejen jmění ve výši 106 miliard dolarů, ale také říká, že nabízí hodně místa ve skříni, protože nemá moc oblečení a žádné šperky.

Dále nabízí letadlo, ovšem dámu, která by měla sdílet apokalyptické klimatické myšlenky, ihned uklidňuje, že svoji nadměrnou uhlíkovou stopu kompenzuje 9 miliony dolarů ročně.

Zejména mezi celebritami, které s radostí propagovaly genové jedy, se jistě najde mnoho podobně smýšlejících žen, tak bez šance jistě Gates není.

Co ovšem v jeho vzkazu pro potenciální novou „paní Gatesovou“ poněkud postrádám, je informace o tom, kolik dávek „báječných vakcín“ by měla mít aplikováno, aby mu „byla hodna“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.3]

4 thoughts on “Bill Gates hledá partnerku, nabízí hodně místa v šatníku i soukromé letadlo

  1. No to je skutečně lukrativní nabídka. Bill lidumil jistě dokáže milovat z celého srdce tu která se obětuje ale myslím že ani pes se necítí vedle něho dobře i když s plnou miskou žrádla. Bill vlastní všechno ale ve skutečnosti nemá nic.

  2. čo mu už len popriať. Žobrák ostane žobrákom. A on je žobrák. Domnieva sa že vlastní všetko, no nevlastní ani len svoj mizerný život.

  3. Debilovi by sa mohol ozvať dáky tran, alebo buz, a tvrdiť mu, že sa cíti byť ako by bol 20 ročnou dievčinou. Dnes to je na západe moderné, či nie? Nech sa ukáže aký je pokrokový, ha, ha, ha … dnes sa to predsa nosí, je to také liberálne …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout