Herec Woody Harrelson dokonale shrnuje covidový podvod (video)

Herec Woody Harrelson dokonale shrnuje covidový podvod (video)

Většina herců jak v Hollywoodu, tak v řadách naší umělecké angažované prorežimní úderky, po všech směrech plně podporuje systém. Mezi onou jakémukoli režimu vždy poplatnou většinou pak o to víc vynikají výjimeční jedinci, kteří dokáží jít proti proudu.

Zatímco většina hollywoodských herců a zpěváků nabádala lidi, aby si šli pro další a další dávky genových injekcí, přičemž někteří se dokonce sami pustili do propagandy, malá hrstka odpůrců šla proti proudu.

K nim patří i Woody Harrelson, který se nyní, kdy je již covidismus i v USA na pozadí zájmu, pustil do těch, kdo udělali z lidí „vězně“, pokud se nepodvolili a nenechali si aplikovat injekce, na nichž si korporace řádně namazaly kapsy…

Herec Woody Harrelson se během svého monologu v pořadu Saturday Night Live zmínil o plandemii covidu a spolupráci farmaceutického průmyslu a vlády při prosazování takzvaných vakcín.

Mluvil o filmovém ději: Největší drogové kartely nutí lidi, aby zůstali uzavřeni doma, pokud si nevezmou jejich drogy a nebudou je brát opakovaně.

„Film vypadá takto: největší drogové kartely na světě spojí své síly a koupí si všechna média a všechny politiky a zamknou všechny lidi na světě v jejich domovech. A lidé budou moci vycházet ven jen tehdy, když budou brát drogy kartelu a budou je brát i nadále,“ vysvětlil herec.

Harrelson, který moderoval Saturday Night Live již popáté, byl poté napaden médii, která ho obvinila, že je „antivaxxer a konspirační teoretik“.

Podporu mu poskytl šéf Twitteru Elon Musk, který napsal: „Dobrá práce.“

Předtím herec pracoval s Martinem Sheenem na filmu o 9/11. Harrelson v něm vyvrací oficiální verzi útoků, které on ani další spolutvůrci  nevěří.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Herec Woody Harrelson dokonale shrnuje covidový podvod (video)

  1. i Jean Claude Van Damme odsoudil vakcíny a nenechal by se očkovat Steven Seagal ten se rovnou odstěhoval do Ruska než žit Liberalni a Progresivni americe jako konzervativec tam už žit nezvladnul a Chuck Norris podporuje Viktora Orbana a když byli spolu velice si rozuměli vyjimky existuji co nejdou s režimem i u nás třeba zpěvák Daniel Landa jen škoda že jich nejsou vic to Tomáši Ortelovi sebrali i zlateho slavika kvuli jeho pisnim to by bylo kdyby vyhral zlaty slavik Libtardi by měli bobky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout