George Soros prosazuje nebezpečnou technologii, která má ochladit Zemi a může vést k masivnímu počtu úmrtí

George Soros prosazuje nebezpečnou technologii, která má ochladit Zemi a může vést k masivnímu počtu úmrtí

Již nedávno jsem zde upozornila na nadcházející Mnichovskou bezpečnostní konferenci, které se tentokrát osobně účastní i George Soros.

Bylo celkem jisté, že jeho projev opět podpoří některou se stávajících agend a zřejmě nikoho neudiví, že šlo o agendu klimatickou, založenou na lžích o globálním oteplování.

Mimochodem, možná jste si sami všimli, že mainstream začal v poslední době aktivisticky propagovat tyto klimatické lži. A to přesto, že žádné z předchozích apokalyptických vizí se nikdy nesplnily.

Přiživováním této propagandy jdou samozřejmě na ruku i Sorosovi a dalším svým chlebodárcům (Soros patří k největším sponzorům hlavních světových propagandistů jako je např. CNN, BBC a další mainstream).

Na Mnichovské konferenci tak Soros potvrdil, že právě tato agenda bude nyní vystupovat do popředí tím, že se právě tomuto tématu věnoval zdaleka nejvíc.

George Soros chce, aby lidé převzali kontrolu nad zemskou atmosférou, aby zastavili „změnu klimatu“.

Tato myšlenka by mohla způsobit globální katastrofu, která by měla za následek smrt milionů lidí a zvířat.

Soros hovořil ve čtvrtek na Mnichovské bezpečnostní konferenci a chlubil se, že objevil proces, kdy jsou vytvářeny bílé mraky, které odrážejí sluneční světlo od oteplujících se oblastí, aby se zabránilo tání ledových příkrovů. Zejména tání ledových příkrovů v Grónsku, tvrdil, by mohlo odsoudit lidskou civilizaci k záhubě.

K uvedenému jen připomínám, že žádné tání se nekoná, již 8 let se Arktida – a tedy i Grónsko – mírně ochlazuje. Jenže většina lidí je neschopných si tato fakta ověřit a skuteční odborníci jsou umlčováni.

„Naše civilizace je v nebezpečí, že se zhroutí kvůli neúprosnému postupu změny klimatu,“ řekl Soros.

„Tání grónského ledového příkrovu by zvýšilo hladinu oceánů o sedm metrů. To představuje hrozbu pro přežití naší civilizace,“ pokračoval. „Nebyl jsem ochoten se s tímto osudem smířit, a tak jsem se snažil zjistit, zda se dá něco udělat, abych tomu zabránil.“

„Byl jsem nasměrován na sira Davida Kinga, klimatologa, který byl hlavním vědeckým poradcem předchozích britských vlád.“

„Sir David King má plán na opravu klimatického systému. Chce znovu vytvořit albedový efekt vytvořením bílých mraků vysoko nad zemí,“ dodal. „S řádnými vědeckými zárukami a po konzultaci s místními domorodými komunitami by tento projekt mohl pomoci stabilizovat arktický klimatický systém, který řídí celý globální klimatický systém.“

„Pokud nezměníme způsob, jakým se vypořádáme se změnou klimatu, naše civilizace bude zcela narušena rostoucími teplotami, které učiní velké části světa prakticky neobyvatelnými.“

„Plán“, který Soros a King obhajují, se nazývá solární geoinženýrství. Tato myšlenka civilizaci nezachrání, ale má potenciál ji zničit.

Nebezpečí solárního geoinženýrství jsou obrovská. Jedna studie ukazuje, že tento typ inženýrství by mohl ohrozit volně žijící zvířata. Zavedení a neudržení této technologie pod kontrolou by zanechalo druhy po celém světě neschopné vyrovnat se s měnícími se podmínkami, což by způsobilo masové vymírání.

Solární geoinženýrství by také mohlo vést ke globálnímu hladovění. Podle webové stránky DowntoEarth by uvolnění umělých mraků do atmosféry nad Arktidou, jak navrhuje Soros, mělo katastrofální následky. Narušilo by monzuny v Asii a zvýšilo sucha, zejména v Africe, což by ohrozilo jak potravinové, tak vodní zdroje pro dvě miliardy lidí.

Ještě děsivější pravdou je, že solární geoinženýrství je relativně levná technologie. Jedna jediná země by mohla tuto technologii plně financovat a zavádět sama.

Vzhledem k tomu, že jedna země by mohla mít potenciál změnit klima a potenciálně zabít miliardy lidí, mohlo by to vést ke třetí  světové  válce.

Vlády po celém světě musí tento nebezpečný technologický plán zakázat, než se uchytí. Osud světa visí na vlásku.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “George Soros prosazuje nebezpečnou technologii, která má ochladit Zemi a může vést k masivnímu počtu úmrtí

  1. kdy už konečně tohoto starého prolhaného světového škůdce pošle někdo na smetiště dějin a předtím ho pořádně vyzpovídá co ho vede k takové nenávisti k ostatním lidem. Celý jeho život provází jen podvody ( atak na centrální anglickou banku ), manipulace při volbách v mnoha zemích, ovlivňování vědomí lidí u nás přes Aspen institut a spolupráce s podobným škůdcem Klausem Švábem v organizaci, která si bůhví proč říká ekonomické fórum.

  2. Doufám jen, že náš nejlepší president-netrpělivý čekatel dával v Mnichově dobrý pozor a že nám to správně politicky vysvětlí, protože on ví přece vše a když náhodou neví, jeho moudří rádci mu rádi a nezištně pro naše blaho určitě dobře poradí. Už se nemohu dočkat, až bude ochytřený zpět a začne nás mistrovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout