Dr. Mercola: Ukrajina se transformuje do velké testovací laboratoře globalistů

Dr. Mercola: Ukrajina se transformuje do velké testovací laboratoře globalistů

Zavádění ID a sociálních kreditů a později na ně napojené programovatelné digitální měny – CBDC – již aktivně testuje 95% zemí světa. Některé země jsou  v tomto ohledu velmi daleko, jiné jsou naopak v počátcích. Asi nikoho neudivuje, že testovací laboratoř Ukrajina patří k těm zemím, které jsou značně vpředu.

Řadí se tak do značné míry k zemím jako Nigérie, Jamajka, Čína, Švédsko nebo Indie, tedy k těm, kde jsou se zaváděním digitální totality poměrně daleko. EU jim ovšem směle šlape na paty.

Na Ukrajině jdou ovšem ještě o něco dál, neboť AI má řídit i soudní systém…

Ukrajina se má stát největší testovací laboratoří pro digitální ID, digitální měnu centrální banky (CBDC), systém sociálního kreditu a dokonce i právní systém řízený umělou inteligencí, uvádí dr. Joseph Mercola na sociálních sítích.

Západní daňoví poplatníci pomáhají financovat tuto orwellovskou techno-dystopii. Do 20. října 2022 již Spojené státy převedly na Ukrajinu téměř 100 miliard dolarů.

Ukrajina je také testovacím prostředím pro západní zbraně a inovace na bojišti. Je zde jasné spojení mezi vládou USA, zakladatelem Světového ekonomického fóra (WEF) Klausem Schwabem a ukrajinskými biolaboratořemi.

CIA a Agentura pro snižování hrozeb (DTRA) amerického ministerstva obrany také financují společnost s názvem Metabiota (jejímž spolumajitelem je Hunter Biden), aby pomohly při vývoji biologických zbraní na Ukrajině.

Americké biolaboratoře na Ukrajině porušují článek 1 Úmluvy o biologických zbraních, který zakazuje vývoj, výrobu, skladování, získávání nebo uchovávání biologických zbraní, přičemž tento ilegální vývoj zbraní je placen americkými daňovými poplatníky prostřednictvím DTRA.

Podle Číny mají USA 336 biolaboratoří ve 30 zemích. Rusko tvrdí, že země jich má na Ukrajině více než 30. Poté, co Rusko narazilo na biolaboratoře na Ukrajině, americké velvyslanectví odstranilo všechny informace o biolaboratořích na Ukrajině ze svých webových stránek.

Mocné zájmy profitují z ukrajinského konfliktu a chtějí, aby pokračoval, přičemž jednou z těchto zainteresovaných stran se zdá být Bidenova rodina. Je čas ukončit zapojení Spojených států do ukrajinského konfliktu, vyzval dr. Mercola.

19. února 2023 bude mírová koalice pořádat protiválečné shromáždění ve Washingtonu, D.C. Hlavní požadavek: „Už ani haléř na válku na Ukrajině.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.9]

One thought on “Dr. Mercola: Ukrajina se transformuje do velké testovací laboratoře globalistů

  1. Áno, niektoré islamské /Spojené arabské emiráty/ či islamizované /Nigéria/ štáty skutočne spolupracujú s globalistickými mafiami a chcú NWO /nemám rád výraz Veľký reset/ zaviesť. Ale silne pochybujem o tom,že aj Saudská Arábia či Katar. Tieto krajiny majú so svetom celkom iné plány, ktoré na rozdiel od globalistických majú veľkú šancu aj vyjsť vo väčšine sveta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout