EU zaplatila Sorosovi 3,3 milionu eur, aby propagoval „evropské hodnoty“ v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku

EU zaplatila Sorosovi 3,3 milionu eur, aby propagoval „evropské hodnoty“ v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku

Jistě nikoho z vás neudiví, že osobou zodpovědnou je vrchní bruselská cenzorka Jourová. Jak tedy sami vidíte, tak v EK zastává post, který by mohl být srovnatelný s tím, na němž šířil propagandu 3. říše sám Goebbels.

Než půjdeme ke konkrétní zprávě, tak si nejprve připomeňme, co jsou to vlastně ony proklamované „evropské hodnoty.“

Mimo již zmíněné cenzury lze jmenovat i mnohé další: otevřené hranice, výměna obyvatel, islamizace, LGBTQI, genderismus, klimatický alarmismus, deindustrializace, neutuchající podpora Ukrajiny a v poslední době změna jídelníčku od masa k hmyzu.

Dalo by se jistě přijít i na nějaké další hodnoty, ostatně, jen pod samotný klimatický alarmismus se vejde mnohé. Každopádně se zřejmě Jourové zdá, že jsme u nás, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku příliš málo uvědomělými občany, takže je třeba zaplatit klanu Sorosových, aby nám (a především naší mládeži) patřičně vymyl mozky.

A co je nejdůležitější: vše si platíte sami….

Evropská unie potvrdila, že předává 3,3 milionu eur Nadaci otevřené společnosti George Sorose.

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise, potvrdila, že nadace Open Society Foundation poskytne více než 3,3 milionu eur na podporu kampaně.

Neziskovka, kterou založil maďarský miliardář George Soros – sám nechvalně proslulý tím, že v roce 1992 rozbil Bank of England tím, že jako měnový spekulant shortoval libru, nehledě na jeho následné masivní politické lobbistické úsilí – byla tato neziskovka opakovaně obviněna z vměšování do záležitostí různých zemí EU.

Navzdory pověsti svého zakladatele EU potvrdila, že aktivně spolupracuje s nadací Open Society Foundation, která má od bloku obdržet více než 3,3 milionu EUR na provoz dvou projektů spadajících do takzvaného programu „Občané, rovnost, práva a hodnoty.“

Předání peněz daňových poplatníků EU je pozoruhodné vzhledem k tomu, že má Nadace otevřené společnosti díky svému miliardářskému zakladateli nekonečný příliv financí.

V rámci projektů má Nadace Open Society „zvyšovat povědomí o právech a hodnotách prostřednictvím podpory organizací občanské společnosti“ a „propagovat hodnoty EU“ v Bulharsku, Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Oba projekty měly začít prvního ledna letošního roku a oba potrvají celkem 36 měsíců.

Zatímco financování bylo oznámeno v písemné odpovědi Evropské unie minulý měsíc, rumunský poslanec Evropského parlamentu (MEP) Cristian Terhes je poslední politickou osobností, která se vyslovila proti vyplácení peněz Sorosově nadaci.

Dnes řekl londýnskému Breitbartu, že pokračující rozhodnutí EU předat finanční prostředky „ničitelům lidských práv“ je důkazem, že blok potřebuje reformu.

„Sorosova nadace Open Europe Foundation se často schází a lobbuje u Evropské komise za prosazování protinárodní, protirodinné, eugenické a antihumánní politiky v celé EU,“ řekl zástupce Křesťanskodemokratické národní rolnické strany.

„Skutečnost, že jeho organizace získala tři miliony eur z peněz daňových poplatníků od svých eurokratických loutek, je dalším potvrzením, proč EU potřebuje hlubokou reformu; kdy si státy převezmou rozhodovací pravomoci zpět od těchto nevolených byrokratů,“ pokračoval a dodal, že moc musí být „vrácena lidem“ a ne ponechána lobbistům velkých peněz jako George Soros nebo Bill Gates.

Jorge Buxadé – vedoucí postava španělské strany VOX – také odsoudil toto rozhodnutí a minulý měsíc se na sociálních médiích ohradil proti předávání finančních prostředků EU Sorosovi.

„Globalismus a ničení národů ve své nejčistší podobě, financované z vašich peněz,“ napsal v reakci na to, že nadace Open Society Foundation je financována EU.

Také mnoho dalších politiků po celé Evropě v minulosti vyjádřilo svou nelibost nad zjevným vměšováním miliardáře a organizací s ním spojených.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

7 thoughts on “EU zaplatila Sorosovi 3,3 milionu eur, aby propagoval „evropské hodnoty“ v České republice, na Slovensku, v Bulharsku a Maďarsku

  1. Škoda, že Jourovej a vlastne aj Sorosovi predkovia neskončili tam,kde mali! Režim v 70. a 80. rokoch bol neporovnateľne demokratickejší a tiež aj sociálne spravodlivejší než eurobruselský fašizmus po zavlečení východného bloku do EÚ. Okrem iného neexistovali mimovládky ani liberálny fašizmus a ZSSR na rozdiel od Bruselu prakticky o ničom nerozhodoval, RVHP zďaleka nemala takú moc ako Európska komisia…

  2. Jakub Jankto sa priznal k homosexualite. Už teraz sa teším na správu na teletexte: „J. Jankto dostal trest smrti“ – keďže islamizácia Európy prebieha veľmi rýchlo a určite ju nikto nikdy nezastaví. Proti tvrdému trestaniu LGBTI v mene KSA verzie islamu nič nemám.

  3. Nejhorší na tom je, že oni používají naše peníze proti nám, aniž bychom proti tomu cokoliv dělali. To jsou naše peníze, ale nechali jsme si vnutit zákony a nařízení, kterých nás možností, užití těchto peněz zbavili. Naše vlády, prodejní evropští poslanci, nevolení komisaři. Al e hlavní vinu neseme my sami, že jsme tohle dovolili !! A neděláme nic, abychom to převrátili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout