V Německu již nastínili, jak bude vypadat placení osobních „emisních daní“ z nadměrné produkce CO2

V Německu již nastínili, jak bude vypadat placení osobních „emisních daní“ z nadměrné produkce CO2

To, o čem se nyní zcela vážně debatuje v Německu, je de facto jen obdoba osobních „emisních povolenek“ již schválených v EU. Tedy tato agenda bude dřív či později zavedena po celé EU, bez ohledu na to, jaká loutková vláda právě bude u moci.

V Německu tak dávají již zcela bez obalu najevo, jak bude takové měření emisí každého občana vypadat. Totéž můžeme dřív či později očekávat i u nás.

Připomínám, že i za covidismu naše vláda vše kopírovala po německém vzoru. Tehdy mi stačilo sledovat, co zavádí v Německu a věděla jsem, že během maximálně dvou týdnů bude totéž zavedeno i u nás.

Od covidových lockdownů  se plynule přechází ke klimatickým lockdownům a další prohibiční diktatuře ve jménu vědy. Sankcionováním individuální spotřeby energie, včetně chování při mobilitě, se zřejmě naplňuje další konspirační teorie.

Protože nyní „experti“ (v souladu se summitem WEF v Davosu) otevřeně volají po přídělech CO2 pro občany. Ty budou pravděpodobně zavedeny souběžně s případnými daněmi z CO2. Ty jsou již dostupné například v Rakousku na benzín a naftu.

V německém ARD Tagesschau klimatický novinář Baars vysvětlil, jak bude v budoucnu každému Němci přidělen rozpočet na CO2 (3 tuny ročně), aby byla zajištěna určitá míra spravedlnosti mezi bohatými a chudými. Ti, kteří spotřebovávají méně, pak mohou část svého CO2 rozpočtu laskavě věnovat „klimatickým hříšníkům.“

Po přídělu 3 tuny CO2 na obyvatele volají i další klimatičtí propagandisté. Lze tedy předpokládat, že právě toto bude stanovený strop. Přitom průměrný člověk na světě spotřebuje něco přes 4 tuny CO2.

Jenže v Německu je průměr na osobu 11 tun, takže průměrní Němci by museli „ušetřit“ nebo nakoupit si více než osm tun CO2, aby mohli žít stejným stylem života jako dosud. Předpokládám, že u nás bude číslo jen o něco málo menší.

Pokud skutečně projdou uvedené 3 tuny, pak se najde jen velmi málo lidí, pro které nebude problémem stanovený limit dodržet. Také mi zatím není jasné, zda tyto povolenky platí jen pro dospělé nebo i pro děti.

Nicméně se zavedením se počítá do roku 2026, v případě Německa bych tipovala, že to nejspíš bude o něco dřív.

Připomínám, že testy sociálních kreditů, které probíhaly po celé Evropě během letošního roku, byly také zaměřené na měření uhlíkové stopy. To jistě není náhoda.

Měření uhlíkové stopy testovali například v Itálii – v Boloni a Římě, dále v Holandsku, Rakousku, Velké Británii či Německu

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

5 thoughts on “V Německu již nastínili, jak bude vypadat placení osobních „emisních daní“ z nadměrné produkce CO2

 1. Nedilnou soucasti EU je afrika. To je dlohodoba politika globalistu zacernit evropu. CO2 dan, Je dalsi zpusob jak takzvane „zprumerovat“ zivotni uroven. Rozumej, plan na to jak zbidacit bile evropany. Evropane dostanou moznost zaplatit negrum virtalnimi Euro-penizkami, za to dostanou virtualni CO2 body, za ktere si pak mohou nakoupit napr. maso nebo benzin.

  Genitalni.
  Jeste zbyva pridat bonusove akce>> ubytujte si u sebe doma negra a dosanete 10 CO2 bodiku za kazdy tyden! A to se vyplati.

 2. Není nad to rýžovat prachy a zotročovat lidi na základě takového podvodu. Jak všichni ví, cykly oteplování a ochlazování tu byly odjakživa.

 3. Vy politickí mudrci, navštívte strednú všeobecno-vzdelávaciu školu a dajte sa poučiť čo je UHLIK – C
  čo je KYSLIČNIK UHLIČITÝ CO2
  a potom pindajte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout