Podívejte se, jak vypadají „nezletilci bez doprovodu,“ kteří včera připluli do Itálie lodí pašerácké neziskovky (video)

Podívejte se, jak vypadají „nezletilci bez doprovodu,“ kteří včera připluli do Itálie lodí pašerácké neziskovky (video)

Jak již víte, tak italská vláda zcela zradila své voliče především co se hlavního slibu – uzavření přístavů – týká. Italská premiérka a členka italského Aspen institutu tedy plní notičky stejně jako jakákoli jiná lidem podstrčená loutka.

Zatímco přístavy jsou zcela otevřené a italská pobřežní stráž funguje jako další pašerácká organizace, tak lodě neziskovek, zpravidla vysílané do přístavů ve střední nebo severní Itálii, mohou nadále v italských přístavech vyloďovat hordy obohacovačů.

Italskou vládou vydané dekrety, které původně hovořily o nutnosti podat žádost o azyl ještě během plavby na lodi a to u té země, pod jejíž vlajkou loď pluje, jsou zcela ignorovány.

Nyní se navíc všichni vydávají za nezletilce, což je také automaticky akceptováno.

Ostatně, podívejte se sami na včerejší náklad, který do přístavu Ancona přivezla loď Geo Barents Lékařů bez hranic. Loď pluje pod norskou vlajkou, nicméně žádost o azyl nebude podána v Norsku, ale zřejmě v Itálii nebo jiné evropské zemi, kam se případně těmto údajným sirotkům bez doprovodu podaří dorazit.

Jejich skutečný věk pravděpodobně nebude ověřován. K tomu se zpravidla přistupuje poté, co daný jedinec spáchá násilný trestný čin. Prověřování věku – údajně bezdůvodně – je podle EU diskriminací.

Výše uvedení nezletilci většinou uvádí, že je jim něco mezi 13-17 lety.  Doklady samozřejmě nemají (chytrý mobil zpravidla ano) a prověřovat je nyní nikdo nebude.

Všichni „klienti“ pašerácké neziskovky Lékařů bez hranic byli záhy odvezeni do  hotelu, kde budou pobývat na náklady italských daňových poplatníků, z nichž jsou již miliony odkázány na potravinové banky.

Údajní nezletilci mají oproti dospělým spoustu výhod. Mají vyšší dávky, lepší ubytování, zdarma nejen zdravotnictví, ale i školství a především nemohou být deportováni, azyl jim musí být udělen automaticky.

A pokud se nestanou pachateli vraždy či brutálního násilí, jejich věk nejspíš nebude prověřován…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Podívejte se, jak vypadají „nezletilci bez doprovodu,“ kteří včera připluli do Itálie lodí pašerácké neziskovky (video)

 1. Hlavne, že si Taliani zvolili NOVÚ vládu…
  Bez zavedenia priamej demokracie svet zanikne.
  Ak necháme “voleným zástupcom ľudu” vyššie právomoci ako má ľud čo ich volil, potom sa nečudujme že ten ľud svojimi rozhodnutiami vyhubia.
  Čo je to za “demokraciu” keď volený zástupca očividne koná PROTI VÔLI ľudu a ten ľud proti tomu NEMÁ ČO UROBIŤ!?? Teda okrem toho, že by ich vyvraždil…

 2. Pretože Orbán je Meloniovej blízky spojenec, dám informáciu o útoku v Budapešti sem /traja pobodaní, z toho jeden smrteľne/. Maďarsko nikdy nebolo odporcom celkom legálnej masovej migrácie – práve naopak, už od vzniku Orbánovej diktatúry /2010/ prúdia do tejto krajiny cudzinci vrátane moslimov prakticky neobmedzene. A určite to nie sú bieli ľudia zo Západu, ako to lživo píše propaganda na niektorých pseudovlasteneckých stránkach. Nerobme z tohto zločinca, a fanatického sionistu a manžela židovky a otca židovských detí – a odporcu vystúpenia z EÚ aj NATO – ochrancu tradičných hodnôt /v Maďarsku existuje niečo ako registrované manželstvá úchylov/, veľkého bojovníka za práva svojho národa a štátu /v skutočnosti za vytvorenie Veľkého Uhorska/ a už vôbec nie ochrancu Európy pred moslimskou inváziou.

  1. Anonymny vlastenče, nějaký důkaz máš? Ty jsi v Maďarsku byl, máš tam rodinu, příbuzné? Odkazy na to co tady píšeš nemáš? Tak tady neopruzuj.

   1. Dnešný útok moslima na policajtov v Budapešti nemôže nikto poprieť. Ani fotky Orbána na návšteve Saudskej Arábie, kde určite nerokoval iba o dovoze ropy. Ani fakt, že je Erdoganovým najlepším kamarátom v snahe okupovať Európu.

 3. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout