Německý ministr pro digitalizaci se setkal s Elonem Muskem, ten prý souhlasil s cenzurou na území EU

Německý ministr pro digitalizaci se setkal s Elonem Muskem, ten prý souhlasil s cenzurou na území EU

Od samého začátku, kdy Elon Musk prohlásil, že na Twitteru zavede svobodu slova, pokračovali byrokraté z Bruselu v tlaku na pokračování již dávno zavedené cenzury.

Poté, co Musk vyhodil hlavní cenzory Twitteru, zaměstnané v Bruselu pod dohledem Jourové, válka mezi Muskem a EU se vyostřila. Nakonec však vše zřejmě dopadlo přesně tak, jak se dalo očekávat.

Elon Musk se před fašistickou EU poklonil a podřídil se. Tedy alespoň podle toho, co nyní sdělil německý ministr pro digitalizaci, který měl s Muskem jednání přímo v USA.

Volker Wissing se v San Francisku setkal s generálním ředitelem Twitteru.

Německý ministr pro digitalizaci a dopravu, Volker Wissing, po setkání s generálním ředitelem v San Franciscu řekl, že ho Twitter pod vedením Elona Muska již neznepokojuje.

„Děkuji @elonmusk za konstruktivní rozhovor v San Franciscu. Můj postoj je jasný: odhodlání platforem proti #dezinformacím musí být přísně dodržováno, dokud #DSA nevstoupí v platnost. Elon Musk se mnou souhlasil,“ napsal Wissing na Twitteru.

Tím se tedy jen potvrzuje, že Twitter bude minimálně na území EU nadále cenzurovanou platformou. V USA nebyly tlaky na Muska tak velké, takže tam je již Twitter necenzurovaný.

Fašistická EU navíc Muskovu „oddanost“ potřebuje jen na relativně krátkou dobu. Již příští rok má vejít v platnost zákon, který  definitivně potlačí všechny weby, které nejsou názorově v souladu s EU.

Zákon DSA z pera Jourové a spol., který odsouhlasila i většina našich europoslanců, již natrvalo zruší svobodu slova na území EU.

Zákon DSA (Digital Services Act), který by měl vstoupit v platnost v únoru 2024, mimo jiné zavazuje platformy k okamžitému odstranění škodlivého obsahu. Legislativa má údajně za cíl chránit spotřebitele před obsahem, který je považován za škodlivý, stejně jako za nezákonný. 

Za ten bude – jak již dobře víme – považováno cokoli, co není v souladu s mainstreamovými názory. De facto tak budou na území EU povoleny jen zcela apolitické stránky nebo stránky, které budou razit jediný politický názor.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Německý ministr pro digitalizaci se setkal s Elonem Muskem, ten prý souhlasil s cenzurou na území EU

    1. Olgo předevšim čipovani je jeho program a taky vytvořit pro nejbohatši šlechtu kolonii na Marsu jak se chysta kolem roku 2050 pro 1 milion lidi to aby zbohatlici mohli utect před problemi ktere vytvořili na zemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout