Jak nikým nevolená rodina Sorosových ovládá politiku po celém světě

Jak nikým nevolená rodina Sorosových ovládá politiku po celém světě

V posledních letech již 92letý George Soros postupně předává své žezlo nejmladšímu synovi Alexandrovi. Ten jde plně ve šlépějích svého otce a i svým životním stylem plně zapadá do vládnoucí ideologie.

Nikdo ze Sorosových – tedy ani otec a ani jeho syn, který na letošním srazu WEF zřejmě již oficiálně převzal žezlo –  nikdy nebyl nikam zvolen, přesto jejich vliv na politiku je bezprecedentní.

Pokud se tak někdo utěšoval tím, že je  Soros již příliš starý a dlouho již svoji podvratnou činnost nebude provozovat, pak se mýlil. Svého syna zaučuje už nejméně 10 let a v posledních letech již většinu agendy převzal právě Alexander Soros. A otec mu nezanechal právě málo.

Hovoříme o částkách, které průměrný evropský stát vynaloží za jeden rok například na celý vzdělávací systém, od mateřské školy po univerzitu nebo za šest měsíců na celý důchodový systém, včetně důchodů.

Od roku 2000 zaplatil George Soros  21 miliard amerických dolarů (ekvivalent 19,3 miliard eur), skupinám a politikům, aby pomohl levicovým politickým sociálním silám dosáhnout úspěchu.

Vyplývá to z dokumentů, které odhalilo konzervativní neziskové sdružení Capital Research Center (CRC) se sídlem ve Washingtonu DC.

92letý miliardář, který zbohatl zejména spekulacemi, tak jen v roce 2021 investoval do posílení systémové liberální levice více než 2,7 miliardy dolarů.

Narodil se v Maďarsku, není voleným zástupcem žádného státu a ani není aktivní ve veřejné funkci, a přesto cestuje po světě jako státník, setkává se s politiky a financuje je.

Také na srazech WEF si Soros každoročně zajišťuje kontakty. Letos již v Davosu zastupoval Sorosovo impérium syn Alexander. Ten se sešel s různými systémovými politiky, mimo jiné podpořil i zástupce nové brazilské vlády, která se dostala na svůj post podobně nekalým způsobem  jako Biden.

Soros se nikdy netajil svým cílem využít obrovské bohatství, které získal na kapitalistických trzích, k přetvoření země k obrazu svému. Soros proto investuje do různých lobbistických skupin a nadací, včetně radikálních zájmových skupin, jako jsou různí klimatičtí aktivisté.

Jako jedinec s politickými cíli jde od politika k politikovi a má také své lidi v nadnárodních organizacích, jako je Evropský soud pro lidská práva (ESLP).

Kupuje si mainstreamová média a ovlivňuje tak témata, kterými se zabývají – a jejich interpretaci.

Vždy jde o rozklad tradičních struktur, jako je rodina, kultura, národy. Ale také diskriminaci bělochů, genderovou ideologii, ilegální imigraci. Sorosovi podporují i uvolnění volebních zákonů, snížení volebního věku a potraty. A nešetří jasnými pokyny pro  příjemce peněžních darů.

Například v roce 2021 dala Sorosova síť 2,5 milionu dolarů mediální společnosti Courier Newsroom, která obvinila pravicová média a politické osobnosti z úmyslného šíření dezinformací. Sorosovou organizací jsou štědře dotováni i takzvaní „ověřovatelé faktů.“

Internetová organizace „Barva změny“, založená Van Jonesem, carem zelených pracovních míst a chráněncem bývalého levicového amerického prezidenta Baracka Obamy, obdržela od Sorose 17,5 milionu dolarů.

Podle CRC tato skupina vede kampaně zaměřené na útoky na konzervativní jednotlivce, umlčování konzervativních mediálních expertů a diskreditaci konzervativních organizací.

Ale Sorosovi se nespokojí se zasahováním do společnosti prostřednictvím organizací. Obrací se také přímo na politiky a státní zástupce. Financují tak ty, kteří reprezentují obzvláště radikální levicové postoje.

Soros údajně v roce 2022 utratil 40 milionů dolarů za politické kampaně 75 levicových prokurátorů v USA.

Loni v listopadu Wall Street Journal poznamenal, že miliardář byl největším dárcem v amerických volbách do Kongresu, když daroval 128 milionů dolarů na financování demokratických výborů, tj. levicových politiků.

CRC ve své zprávě poukázala na to, že přiznané Sorosovy výdaje jsou pravděpodobně jen špičkou ledovce…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

10 thoughts on “Jak nikým nevolená rodina Sorosových ovládá politiku po celém světě

 1. Julius Streicher mal vo všetkom pravdu! A Adolf H. to s tými výnimkami pre maďarských Židov fakt pohnojil, aj jeho podriadení, napr. Eichmann. Mimochodom, dnes som sa dozvedel, že napr. aj známy „britský“ producent Alexander Korda bol maďarský Žid s pôvodným menom Sándor Kellner…

 2. 😅 samí podvod. jeho pravá žena a jediná s ktorou niečo vôbec splodil je Christine Legardeova. spolu mali štyri dievčatá=štvoričky. Skutočne sa na nich podali Rovnaké zrúdy a podvodnici. Nasledne na to sa z Christine Legardiovej stáva lezba a zo Soroša buzerant-pedofil. Nikdy nič viac nesplodil. Ale viete, že Soroš je bratrancom, Rotchilda, Rocefelera a tohoto falošného pápeža lucifera-Bergogliho. A samotná Christine Legardová je sestrenicou Uršula Lajnová, Rotchildka a Rocefelerka. Podarená rodinka, len čo je pravda. Niet divu, že sa deje čo sa deje vo svete.

 3. Soroš nikdy nevydělal tolik peněz, které utrácí na úplatcích zkorumpovaných politikům, kteří ač byli zvoleni do funkcí vlastními lidmi, nikdy pro ně nepracovali. Vzpomeňme jen na tu zrůdnost, kterou Soroš provedl s anglickou měnou – Librou. Pracoval prý jak řekl s úvěrem, ale nikdy neřekl kdo mu jej poskytl. Kdo myslíte, že financuje celou smečku aspeňáků v Praze, kde máme zaparkovaném polovinu vlády a vedení parlamentu ? Také pan generál je jenjich členem a určitě by se nestyděl jako hlava státu složit slib jak moc bude pracovat pro nás. Jsme skutečně stádo ovcí a musíme bohužel všemi velkými problémy projít abychom se znovu vzpamatovalo jako naši dědové.

 4. Medzi tým sa spustila nacistická mašinéria na likvidáciu potrvainovej sebestačnosti ieľom vyvolania hladomoru a závislosti na sintetických potravinách, ktoré budú vyrábané v závodoch Gaťesa debila !
  https://zvedavec.news/vezkratce/19310/ Tupí očkovanci zase plnia úlohy podľa príkazov, samozrejme bez rozumu a bez inteligencie ! A to sme LEN na začiatku. Vidiečania, budete toto trpieť a nebudete sa brániť ?

  1. My vesničani se bráníme, chováme si svoje zvířata k jídlu, a pokud nám na to někdo sáhne, vidle jsou nachystané.
   Že se likvidují velkochovy, to je problém hlavně měst, to jsou jejich zákazníci. A ti zatím spí anebo řeší nepodstané blbosti typu kterého darebáka si zvolit za prezidenta.

    1. Tak tím si pomůžou. Nažerou se poprvé a naposledy a pak taky chcípnou. Pač dávno nemají představu, jak co chovat nebo pěstovat, aby z toho něco bylo. Nedokážou reprodukovat to, co obsadí. A když vytlučou ty, co to ještě umí… V takovém světě stejně žít nechceme.

 5. Tato odporna kreatura je Madarsky zidozednar!!! Boze co jsi to stvoril za zrudu??? I kdyz si myslim ze ten pravy uz byl popraven na Gitmu a toto je gumak,ktery dohrava tuto hru na spasitele a svetoveho vudce!!! DUWENBLEJT velebnosti to je hnus vsech hnusu!!! A jeste jednu poznamku.Pokud je to original,tak s okamzitou platnosti zakazat a odstavit adrenochrom tecka!!! At ta stvura zdechne!!! A take zadne transplantace organu, jasny???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout