Expert na rakovinu: Agresivní rakoviny po posilovačích nejsou náhoda (video)

Expert na rakovinu: Agresivní rakoviny po posilovačích nejsou náhoda (video)

Další z mnoha expertů, jejichž slova se ovšem nikdy neobjeví na mainstreamu, varuje před tzv. „posilovači.“ Jako specialista na rakovinu již delší dobu sleduje nárůst případů tzv. „turborakovin.“

Onkolog prof. Dr. Angus Dalgleish vidí rozvoj zvláště agresivních forem rakoviny, zejména po podání přeočkování. To  podle jeho názoru není náhoda.

V loňském roce Angus Dalgleish, profesor onkologie v St. George’s Hospital, Medical School London, napsal otevřený dopis šéfredaktorovi renomovaného lékařského časopisu BMJ Kamranu Abbasimu, ve kterém vyzval k okamžitému zastavení kontroverzního programu očkování proti Covidu a vyvolání debaty o bezpečnostních rizicích experimentálních vakcín.

Onkolog však byl podobně jako mnoho jiných ignorován, proto se nyní ozývá znovu v dalším videu, kde vyzývá k okamžitému ukončení aplikace tzv. „posilovačů“:

Níže je přepis videa:

Jmenuji se Angus Dalgleish. Jsem profesorem onkologie na St. George’s a onkologickým konzultantem a všiml jsem si, že několik mých pacientů se stabilním melanomem stadia 4 podstoupilo velmi úspěšnou imunoterapii nebo jinou léčbu, přičemž pět z nich jsem studoval déle než do 20 let. Všiml jsem si, že mám nyní více než šest, možná sedm, včera dokonce osmého pacienta, který po přeočkování jasně recidivoval.

Zpočátku jsme tyto dvě věci nespojovali, ale když pacient řekl: „Od očkování jsem se cítil hrozně, jsem prostě vyčerpaný,“ popisoval příznaky jako long Covid, a o dva, tři týdny nebo o pár měsíců později měl jasný důkaz recidivy. A tyto recidivy jsou dost agresivní. Nejsou to mírné návraty. Jsou to recidivy, které vyžadují systémovou terapii, na rozdíl od malého nádoru, který je třeba chirurgicky odstranit.

Ale není to jen tak. Kolem mě je spousta lidí, kteří melanom nikdy  neměli, ale mají boule a hrbolky a necítí se dobře. A dva lidé, se kterými jsem rozsáhle mluvil, řekli, že se po boosteru cítili špatně. První dvě očkování byli v pořádku, jen měli zimnici, chřipku atd. Ale popsali, že byli velmi unavení, velmi vyčerpaní, chtěli zůstat v posteli a to se protáhlo do bodu, kdy šli k lékaři a nechali si udělat krevní testy  – a znám jich nyní sedm – dva z nich mají leukémii a další lymfom a jeden z nich má velmi špatný melanom.

Takže chci všechny upozornit na to, že si nemyslím, že to je náhoda, a že musíme spojit síly, abychom zjistili, zda se jedná o skutečný důvod, a pokud ano, musíme okamžitě zastavit všechny boostery. Děkuju.

Již několik měsíců tedy vidíme narůstající varování odborníků spojujících tyto experimentální vakcíny proti Covidu s vývojem rychle se vyvíjejících a agresivních forem rakoviny. Varování, která jsou z jakéhokoli důvodu zdravotnickými úřady pečlivě ignorována.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Expert na rakovinu: Agresivní rakoviny po posilovačích nejsou náhoda (video)

  1. Zial kope ludi z mojho okolia stale nedochadza… akoby stale boli v hypnoze… nech im clovek povie cokolvek, oni akoby nepocuvali, nevnimali… oni ani nechcu pocuvat, ich to akoby uz vobec nezaujima… proste hrozne. Myslia si, ze ak prezili, uz im nic nebude a tym co sa stalo, tj len vymysel antivaxerov. Su skutocnymi obetami… ale hrdo si niektori stale namyslaju, ze to my sme zaostali a obmedzeni… odtrhnuti od reality konspiratori, hoci casto nepoznaju ani vyznam toho slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout