Bývalý poradce Bílého domu Dr. Scott Atlas: Cenzura Twitteru vzala lidem životy

Bývalý poradce Bílého domu Dr. Scott Atlas: Cenzura Twitteru vzala lidem životy

A samozřejmě nejen Twitteru. Jde i o Facebook, Youtube a všechny další cenzurované platformy.  Pokud to vezmeme do důsledků, tak za vším stojí vlády – potažmo u nás zejména EU (Jourová), která vyhrožuje sociálním platformám drakonickými pokutami, pokud cenzuru nezavedou.

V případě, že by tyto platformy nebyly cenzurovány, lidé by se již od samého začátku dozvěděli třeba to, že ty tzv. „vakcíny“ nechrání před přenosem a ani samotným onemocněním. A dozvěděli by se i mnoho dalších pravd, které již nyní vyšly najevo, ale pro mnohé je již pozdě.

Americký lékař, který býval poradcem v Bílém domě, patřil k těm, kdo lidem radili na sociálních sítích a byli za to cenzurováni. Zatímco fašistické vlády radily postupy, které lidem nepomáhaly, ale škodily, mnoho odborníků se snažilo odkazovat na možnou účinnou léčbu, nicméně jejich hlasy byly potlačeny.

Když se zmiňuje cenzura, často se objevují „mlhavé narážky“ o důsledcích tohoto omezení.

„Ale když cenzurujete lékařskou vědu a politiku veřejného zdraví, zabíjíte lidi,“ řekl Dr. Scott Atlas v rozhovoru odvysílaném 28. prosince na NTD a The Epoch Times‘ Newsmakers.

„Cenzura přesných vědeckých a lékařských informací během této pandemie zabila lidi. Bránila lidem dělat inteligentní rozhodnutí. Zabránila lidem přijmout patřičná preventivní opatření,“ řekl Atlas o cenzuře lékařů, jako je on, na Twitteru.

Atlas navíc uvedl, že cenzura sociálních sítích je obzvláště škodlivá a šokující, protože Spojené státy jsou založeny na svobodě.

„Tento typ cenzury byl podle mého názoru ve Spojených státech neslýchaný,“ vysvětlil Atlas.

Vládou nařízená cenzura se podle lékaře neomezuje pouze na sociální sítě a je mnohem zákeřnější, než se na první pohled zdálo.

„Nejde jen o blokování informací. Jde také, i když méně zjevně, o omezení přístupu veřejnosti k informacím. Lidé, kteří šíří správné informace, čelí nepřátelství,“ řekl Atlas.

Podle Atlase existoval na vrcholu pandemie pouze jeden přijatelný příběh o COVID-19, a to ten, který předložili odpovědní, zejména Dr. Anthony Fauci a Dr. Deborah Birxová. Tento příběh se pak šířil po celém světě.

Protože Atlas předložil protichůdné informace, uvedené orgány si vyžádaly pomoc médií, aby tato nesouhlasná stanoviska potlačila.

„Dr. Fauci, Dr. Birxová atd. šli za svými přáteli v médiích a podkopávali lidi, jako jsem já. Všechny, kdo vlastně říkali, co bylo správné, co se za celou dobu potvrdilo jako správné.

Ale realita je taková, že cenzura vědy zabíjí lidi. A  zabila i lidi během této pandemie. O tom není pochyb,“ říká Atlas.

Podle posledních  zpráv si 63 procent voličů v USA přeje, aby Kongres prošetřil zapojení FBI do společností sociálních médií, jako je Twitter.

Atlas  řekl, že je bohužel skeptický k jakémukoli vyšetřování vedenému vládními úředníky. Také si nemyslí, že vyšetřování Kongresu stačí k úplnému odhalení spolupráce mezi Big tech a vládou.

„Vládní vyšetřování mají obvykle politický charakter. A i když nejsou politická, jsou vnímána jako politická. A jakmile je něco vnímáno jako politické, ztratili jste u veřejnosti významnou míru důvěryhodnosti,“ vysvětlil Atlas.

Zatímco Atlas nevěří, že vyšetřování Kongresu je dostačující, věří, že vyšetřování je potřeba k odhalení pravdy o vládní spolupráci se sociálními médii.

Kromě toho Atlas řekl, že bez vyšetřování by cenzura a tajné dohody pokračovaly i nadále bez kontroly.

„Je nutné provést vyšetřování, protože veřejnost potřebuje znát pravdu, a vyšetřování je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout,“ řekl Atlas.

Tolik zprávy z USA. Tím se jen potvrzuje, že i v EU byla a dosud je cenzura zaváděna právě na základě požadavku Deep state. V Evropě se jelo podle totožných notiček jako v USA.

Bude každopádně zajímavé sledovat, jak vyšetřování v USA dopadne. Pokud tím, že bude cenzura zažehnána, mohlo by to mít i vliv na cenzuru v evropských koloniích…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.7]

One thought on “Bývalý poradce Bílého domu Dr. Scott Atlas: Cenzura Twitteru vzala lidem životy

  1. I kdyby nebyla cenzura ,lidi byli hloupí, naivní . Je pohodlnější jít s davem .Na vakcíny byl pořadník ,lidé se přímo dožadovali očkování. Na FB jsem byla svědkem diskusí v skupině kde si lidé sdělovali osobní zlé zkušenosti s genovou terapií .Na začátku se jednalo hlavně o Astru. Byli tam rady typu: „nebuď hloupá to že se nemůžeš týden postavit na nohy a máš vysoké horečky znamená že terapie zabírá ,vydrž nebuď slaboch “ Podobné hovadiny a povzbuzování se tam točili dokola . Pak zjistili že jsem antivax a vyhodili mně ze skupiny když jsem jim napsala že ať se nebojí protože na každý vedlejší účinek má farmako firma připravených několik léků. Kde dali lidi rozum že neposlouchají své tělo ale ostatní a běží na druhou dávku protože to je „Pajzel“ to bude lepší ,kvalitka ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout