„Některé země používají posilovače k zabíjení dětí,“ prohlásil šéf WHO (video)

„Některé země používají posilovače k zabíjení dětí,“ prohlásil šéf WHO (video)

Nečekané přiznání? Video, ve kterém šéf WHO víceméně přiznává, jaký „přínos“ mají genové injekce pro děti, se tento týden stalo virálním. Lze předpokládat, že vyřčení těchto pravdivých slov nebylo zcela záměrné, ale snad se nad nimi zamyslí alespoň ti jedinci, kteří se už jen třesou na svoji pátou dávku…

To, že Tedros tyto injekce doporučuje starším lidem, lze považovat za součást aktuálně probíhající celosvětové penzijní reformy.

Tento týden se stalo virálním video, na kterém neúspěšný šéf Světové zdravotnické organizace Tedros Adhanom Ghebreyesus hovoří o očkování dětí.

Ve videu Tedros říká mezinárodním zdravotnickým odborníkům, že země používají přeočkování COVID k zabíjení dětí.

Tedros Ghebreyesus: „Pokud to bude použito, je lepší se zaměřit na ty skupiny, které mají riziko vážného onemocnění a smrti, spíše než jak vidíme, že některé země používají  přeočkování k zabíjení dětí, což není správné.“

Z nějakého podivného důvodu o tom prolhaná mainstreamová média neinformovala. Média toto šokující prohlášení zcela ignorovala.

Od dubna 2020 je jasné, že děti zřídka, pokud vůbec, trpěly závažnými komplikacemi způsobenými virem COVID19. Přesto farmaceutický průmysl a Dr. Fauci testovali experimentální vakcíny na zdravých dětech po celém světě. Dnes tisíce dětí trpí vážnými srdečními problémy po podání vakcíny.

Falešní ověřovatelé faktů na prohlášení Tedrose reagovali rychle.

Agentura Reuters zcela přepsala Tedrosovo prohlášení, aby obhajovala očkování dětí vakcínou proti covidu.

Video, na kterém šéf Světové zdravotnické organizace Tedros Adhanom Ghebreyesus hovoří o upřednostňování očkovacích snah pro chudší země a zranitelnější populace před přeočkováním dětí, bylo na internetu špatně interpretováno.

Někteří uživatelé sociálních médií poukázali na klip, aby chybně tvrdili, že „přiznal“ nebo „odhalil“, že přeočkování proti COVID-19 se používá „k zabíjení dětí“.

Zatímco scéna zvýrazněná online je autentická, uživatelé si jeho zprávu špatně vyložili. Mluvčí WHO agentuře Reuters řekl, že výrok byl výsledkem přeřeknutí.

Tolik oficiální vyjádření Reuters, studnice „té jediné pravdy,“ kterou využívají i naše manipulativní média. Zde připomínám, že šéf agentury Reuters působí i ve vedení Pfizeru a je zároveň i členem WEF. Kruh se tak uzavírá….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “„Některé země používají posilovače k zabíjení dětí,“ prohlásil šéf WHO (video)

  1. pokud se ta jejich duchodova reforma podaři tak se tim vyřeši i druha věc nedostupnost bydleni mnoho staršich lidi totiž vlastni nemovitosti ještě z minuleho režimu až budou všichni starši po smrti konec koncu pokud jich zemře opravdu dost i těch co vlastni nemovitosti tak je potřeba si připomenout v ČR je 2 500 000 nemovitosti ještě v rukou občanu proto ta duchodova reforma 💉☠💀 a všelijake daně z nemovitosti a to ještě přijdou uhlikove daně a podobne nesmysli lide budou dotlačeni prodat sve nemovitosti státu jak to je v Nizozemsku už slyšim Fialu jak bude křičet že vyřešil bytovou problematiku jen už neřekne že je k tomu nasilně dotlačil a voliči Bruselske pětky budou spokojeni hlavně mladi svazaci co voli všelijake Opijaty 🌿🌿🥴🙃🤪😵🥳 budou křičet jak Fiala s těmi Komoušskymi dědky vytřel a budou štastni že bez pracně se budou moct nastěhovat do bytu po těch mrtvich starcich

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout