Švédsko: 9letá Luna, která byla brutálně znásilněna a téměř uškrcena africkou bestií, zřejmě už nikdy nebude mluvit ani chodit (video)

Švédsko: 9letá Luna, která byla brutálně znásilněna a téměř uškrcena africkou bestií, zřejmě už nikdy nebude mluvit ani chodit (video)

Za poslední půlrok jsem se zde již v mnoha článcích věnovala případu 9 leté švédské holčičky Luny, která byla za bílého dne v lesoparku nedaleko školy napadena, velmi brutálně znásilněna a téměř uškrcena, neboť pachatel nehodlal zanechat svědka.

Články k tématu jste si mohli přečíst například zde, zde, zde, zde nebo zde.

Pachatelem byl Etiopan, který se vydával za 13letého, ale podle zjištění byl zřejmě poněkud starší, podle testů by mu nemělo být méně než 15, ale může mu být až 20 let. Jeho skutečný věk je však otázkou, takže byl souzen jako nezletilý.

Nedávno tak soud rozhodl o tom, že tato bestie nepůjde do vězení, ale – jako obvykle v podobných případech – skončil na psychiatrii.

Etiopský násilník se již nějakou dobu projevoval tak, že bylo jasné, že může být hrozbou pro jakoukoli ženu.  V minulosti napadl několik dívek a přepadl ženu v podchodu. Přesto chodil na svobodě.

Tato bestie jednoho červnového dne narazila na malou Lunu. Devítiletá Luna si nasadila batoh a cyklistickou helmu, rozloučila se se zaměstnanci školy a nasedla na kolo.

Co se ovšem dělo dál nikdo přesně neví. Násilný maniak odmítl vypovídat, takže případ se řešil na základě známých indicií a forenzních důkazů.

Co se stalo potom na její cestě domů z Morö Backe do Skellefteå, se rodina malé Luny pravděpodobně nikdy nedozví.

Jak Afričan přesvědčil Lunu, aby zastavila své kolo?

Jak se ocitla na zemi, kde ji později našli nahou, přiškrcenou tkaničkou, na pokraji smrti?  Předtím byla přivázaná ke stromu, zatímco africká bestie ji znásilňovala.

Nedostatek kyslíku po škrcení způsobil Luně trvalé poškození mozku: už nikdy nebude mluvit a má potíže s pohybem rukou a nohou. Dívka, která byla zcela zdravá a měla celý život před sebou, doplatila na zrůdnou politiku všech dosavadních švédských vlád i EU.

„Je to, jako bychom padali do černé díry. Neexistuje žádné dno,“ říká teta Emma o situaci rodiny. 

Video je sice švédsky, ale můžete na něm vidět místo, kde došlo ke znásilnění i několik záběrů samotné Luny, hovoří její teta:

Zatímco Luna už nikdy nebude chodit a mluvit – a jen sotva bude pohybovat končetinami, odporné africké monstrum si pár let pobude v komfortním psychiatrickém sanatoriu, aby bylo záhy opět vypuštěno mezi lidi. Deportace samozřejmě nehrozí.

V normální zemi by po rozsudku, který nedávno poslal bezcitnou bestii na psychiatrii, následovala vlna protestů. Švédové na to nijak nereagovali. Tím dali najevo, že tento stav akceptují.

Nedávno jsem někde narazila na informaci, že 34 % švédské populace jsou již muslimové a švédské ženy mají pouze 0,7 dítěte ve srovnání se 4,3 dětí u přistěhovalců.

Pokud má Švédka víc dětí, pak se mnohdy jedná o konvertitku provdanou za muslima. Invaze do Švédska začala ve větší míře v roce 2003, tedy před 20 lety. Po celou tu dobu pokračuje, zatímco v nejmladší generaci již došlo k „přerození“ původních Švédů.

Jednoduchým výpočtem pak dospějete k jedinému závěru: Za asi 9 let by měla nastat situace, kdy muslimové Švédy přečíslí. Podobné činy, jako je ten, který provedla etiopská bestie, nebudou trestány už  vůbec.

V 9 letech by byla holčička považována za dospělou a coby nemuslimka za bezcennou. A Švédové to akceptují stejně jako dosud v klidu akceptovali všechny útoky dovezených bestií na jejich ženy a děti.

Jak mohl jakýkoli národ tak zdegenerovat, že se zcela dobrovolně nechá svými politiky takto zlikvidovat a ještě tomu tleská???

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 36 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Švédsko: 9letá Luna, která byla brutálně znásilněna a téměř uškrcena africkou bestií, zřejmě už nikdy nebude mluvit ani chodit (video)

  1. Multikultúrne a liberálno-fašistické šialenstvo /lacné porno, sex na jednu noc, dostupné drogy bez trestu, miešanie rás a pod./ má svoje korene už v roku 1973, keď bola prijatá nová ústava a švédsky kráľ stratil veľkú väčšinu svojich právomocí.

  2. To je tak, když sebevrazi opakovaně a po desítky let volí svou zkázu
    Všichni, kteří to házeli a nadále hází socanům mají svůj podíl viny
    V tomto kontextu by bylo zajímavé vědět, jak volili a volí její rodiče, prarodiče a event. i praprarodiče
    U nás je to to samé

  3. Socani u nás skončili zaslouženě mimo parlament. Bohužel jed multikulturalismu infikoval většinu politických stran, protože dnes „mráz přichází z Bruselu“.

  4. Toho zloducha by mali verejne vykastrovať a potom popraviť na výstrahu pre všetkých ktorí by mali pomyslenie na niečo podobné. Inak ja byť jej otcom tak ten zloduch by skončil veľmi zle. O to by som sa už postaral, aj keby som na to minul celý majetok. Zaráža ma na tom všetkom iba to, že domáci s tým nič nerobia!!! To sú ozaj tak sprostí a zmagorení, či čo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout