Zpráva z londýnského setkání bojovníků proti WEF: Je Velký reset nevyhnutelný?

Zpráva z londýnského setkání bojovníků proti WEF: Je Velký reset nevyhnutelný?

Lidí, kteří ví, oč se v současné době hraje, je jen malá hrstka. Tato malá hrstka – oněch pomyslných 5% bdících – je nyní pod frontálním útokem 5% těch, kdo jsou na opačné straně – tedy všech, kdo změnu světového řádu organizují a jejich loutek.

Loutky globalistů, jejichž cílem je zabránit probuzení spících mas, tedy v mnohém přitvrzují. To můžeme vidět na posilující cenzuře, stále tvrdším nálepkování oponentů i útokům v „jejich“ médiích.

Nyní bude záležet na tom, kdo bude ve svém konání úspěšnější. I proto se odpůrci Velkého resetu, snažící se probudit spící masy, po celém světě organizují. K jednomu ze setkání bojovníků proti Velkému resetu došlo i v Londýně…

Je Velký reset nevyhnutelný? Tato otázka byla ústředním bodem setkání, které minulý týden uspořádala nadace Together.

Během setkání podnikatel Matt Gubba řekl, že Velký reset je všechno, jen ne nevyhnutelný. „Máme před sebou dlouhou bitvu,“ řekl. „Je mnoho věcí, které můžeme udělat. Globalisté a lidé z WEF budou muset zdolat mnoho překážek, aby uskutečnili své plány. Takže mají před sebou velkou bitvu.“

Jak ukázal přístup ke covidu, všechno stojí a padá s poslušností. „Nejdůležitější věc, kterou můžeme udělat, je pokračovat v mluvení, odolávat pokusům o zavedení hrozných, drakonických, autoritářských politik, které WEF tolik miluje, jako je digitální identita, digitální měna centrální banky a skóre sociálního kreditu,“ řekl podnikatel, který zvažuje založení organizace pro boj proti WEF.

„Je velmi důležité, abyste byli slyšet a mluvili o těchto věcech, protože nakonec to mohou realizovat pouze tehdy, pokud s tím lidé budou souhlasit,“ zdůraznil.

„Pokud se to nestane, Velký reset je odsouzen k zániku.“

Gubba poukázal na to, že jsme stále roky vzdáleni od CBDC, digitální identity a skóre sociálního kreditu. „Takže máme ještě trochu prostoru k dýchání,“ řekl a dodal, že bychom neměli ztratit ze zřetele cíl: pokusit se zabránit tomu, aby se to všechno uskutečnilo.

A tomu lze zabránit pouze probuzením spících mas…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zpráva z londýnského setkání bojovníků proti WEF: Je Velký reset nevyhnutelný?

  1. tzv. Velký reset je vymyšlený blábol úzké skupiny bohatých bankéřů, kteří zatoužili zcela ovládnout celý svět. K tomu používají nastrčené figury jako je Klaus Šváb, Soroš, Gates a mnoho dalších. Tito následně “řídí a ovládají” politiky na čele jednotlivých států a v našem případě EU. Program oteplování planety provádí oni sami již minimálně 30, v USA již 50 let prostřednictvím chemických postřiků na obloze s cílem aby nemohlo unikat teplo ze země do stratosféry. Celý tento organizovaný podvod na lidech stačí odmítnout na národních úrovních volbou politiků a prezidentů, kteří jsou pro národní a nejsou slouhové manipulované EU, Aspen institutů, Trilaterární komise, Římského klubu, zednářů na všech úrovních. Čeká nás volba prezidenta, jen se podívejte kolik kandidátů je vlezlých ve jmenovaných spolcích. Myslíte, že ti někomu pomohou, ne jenom budou slepě plnit zadání k likvidaci lidí a planety.

  2. nevim no probuzeni spicich mas se mě dnes zda už jako nadlidsky ukol jak ty Idioty probrat s toho Liberalniho a Progresivniho blouzněni když vidim kam nas vedou Demonstrace jsou fajn a velice potřebne ale nemělo by to byt to hlavni duležite je změna režimu ktery nebude loutkou a tady vidim kamen urazu když vidime jak lide voli velice hloupě a nezodpovědně a tim defakto voliči zpochybnuji i ty Demonstrace

  3. probudi space je obtizne, nikoli nemozne. ja uz probral ctyri. ale je tu hodnezabednencu co se radi presvedci osobne. nic nepomuze vysvetlovani. jejich spanek je jakovira, jejich kostelem je televize. zapinaji ji kdykoli maji volno. to, ze trebanecumi na zpravy je sice slechti, ale ten vyplach je v serialech aco neni v serialech je v reklame. pak jdou do marketu a posluchaji ten balast a ten je programuje avyplachuje kedlubnu. kolik lidi dnes vubec relaxuje tichem, nikdo, jsem sam. zvyky se nedaji zmenit pokud dotycny nechce. proto spi spacitvrde. jak rekl ten mlady hekr ve Smrtonosne pasti 4, pokud bych vam rekl vse co vim, tak vam praskne hlava. a o tom to je. nekteri se ani nechteji probudit. v praci jsem natrefil na jednoho, co se me zeptal nazdroj, tak jsem druhej den donesl tablet, ale nakonec ho odmitl. v ckanku bylo tolik odkazu na zdroje z ruznych smeru. zkratka spaci chteji spat a nechteji se vzbudit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout