Volby v USA: Nejaktuálnější výsledky hovoří o drtivém vítězství republikánů

Volby v USA: Nejaktuálnější výsledky hovoří o drtivém vítězství republikánů

Volby, které jsou nesmírně důležité nejen pro USA, ale bez nadsázky pro celý svět, zatím ukazují na drtivou výhru republikánů. Prognózy zatím vychází pouze z průzkumů a všech zatím známých výsledků, neboť – vzhledem k časovému posunu – nemohou být kompletní výsledky zatím známy.

Konečné průzkumy veřejného mínění a volební mapy před včerejšími volbami ukazují, že republikáni si ve Sněmovně reprezentantů vedou velmi dobře s potenciálem vést si i nadále velmi, velmi dobře.

Real Clear Politics ukazuje GOP s obrovským náskokem ve Sněmovně reprezentantů ještě předtím, než se vůbec sečtou výsledky z několika swing utkání (swing státy jsou ty státy, kde se preference mění, tedy nejsou tradičně demokratické či republikánské a výsledky jsoun tradičně velmi těsné).

Senát ukazuje spíš těsný výsledek:

Nejnovější výsledky ze senátních voleb:

New York získali jako vždy demokraté,  zřejmě se tamnímu obyvatelstvu líbí výrazně zvýšená zločinnost. Georgia, Ohio, Wyoming, Florida, Missouri a Severní Karolína hlásí vítězství republikánů.

O tom, jakou politiku si ve skutečnosti Američané přejí, svědčí i velmi drtivá výhra guvernéra DeSantise na Floridě. Připomínám, že DeSantis je jedním z čelních bojovníků proti politice Deep State – a to od covidismu, přes LGBTQI a klimaalarmismus až po válečné štváčství.

Na Floridě například zrušili již v roce 2021 nejen veškeré nesmyslné covidové restrikce, ale na Floridě se již nemusely nosit roušky, vyžadování covid pasů např. v restauracích či na pracovištích bylo přísně zakázáno a covid očkování bylo čistě na dobrovolnosti bez toho, aby byl kdokoli do čehokoli nucen.

Mimo odporu proti covidistické politice se DeSantis vzepřel i genderové a LGBTQI politice prosazované Bidenovou administrativou. LGBTQI propaganda je tedy na Floridě pro děti do 10 let přísně zakázána.

DeSantis se také přidal ke guvernérovi Texasu Abbotovi, který pravidelně posílá autobusy plné migrantů do bašt demokratů jako je Washington, New York nebo Chicago. Také Abbot byl suverénně znovu zvolen guvernérem.

Mimo výše uvedených byli zvoleni i další republikánští guvernéři.

I během těchto voleb je hlášeno množství volebních podvodů.  Problémy hlásí především Arizona, Pensylvánie, ale také další státy – a opět jde o nechvalně známý sčítací přístroj Dominion.  Zde hlásí problémy Texas, Arizona a New Jersey.

Nejen výše uvedené problémy ukazují, že výsledky zřejmě nebudou během dneška známy, nicméně výhra republikánů je takřka jistá, přičemž nyní již zřejmě demokratům nepomohou ani manipulace, snad vyjma některých „swing states.“

Připomínám, že výhra republikánů odstartuje proces se všemi, kdo vedli celosvětovou covidistickou politiku v čele s Faucim. Tedy se všemi, kdo vedli i loutky v evropských vládách, což může mít samozřejmě velmi tvrdý dopad i na evropské covidisty.

Dále připomínám, že výhra republikánů bude znamenat s pravděpodobností hraničící s jistotou i uvěznění Huntera Bidena, jehož spis již leží v Kongresu – a čekalo se jen na volby. Ten s sebou velmi pravděpodobně strhne i svého otce, neboť i on se prokazatelně na některých zločinech podílel či je alespoň kryl.

Pak je možné, že na postu amerického prezidenta dovládne do roku 2024 Kamala Harrisová. To je sice z deště pod okap, ale více se tak rozkryje zkorumpovanost demokratů a dalším voličům se konečně otevřou oči.

V neposlední řadě je mezi nastupujícími republikány i nemálo těch, kdo tlačí na ukončení válečnických choutek demokratů, což může mít vliv i na situaci na Ukrajině.

Každopádně budu i nadále průběh amerických voleb sledovat a ještě někdy během dnešního odpoledne poinformuji i o těch novinkách z voleb, o kterých se mainstream, který zcela nepokrytě fandí demokratům, nezmíní..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “Volby v USA: Nejaktuálnější výsledky hovoří o drtivém vítězství republikánů

  1. korespondenčni volby mohou k tomu aby volby vyhral ten spravny Liberalni Demokrat hadam že se volit bude zase tydny jako minule když chceš změnit vysledek voleb je potřeba dost práce aby si změnil drtive vitěstvi Republikanu ve vyhru Demokratu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout