V Itálii byla otevřena první ambulance pro oběti Covid „vakcíny“, covidisté protestují

V Itálii byla otevřena první ambulance pro oběti Covid „vakcíny“, covidisté protestují

S Draghiho vládou patřila Itálie k nejhorším covidfašistickým zemím. Vyrovnat se jí mohlo snad jedině Rakousko, kde byla vláda ještě o něco tvrdší, i když německá a v jednu dobu i naše vláda té italské směle šlapaly na paty.

Jedinou politickou stranou, která se tohoto covidismu nezúčastnila, byla právě Meloniové Fratelli d’Italia. Mnoho voličů se proto ohlíželo i na tento fakt a vyděděnci společnosti, kterými byli v Itálii právě neočkovaní, vlastně ani neměli jinou logickou volbu, pokud chtěli mít jistotu, že se opět stanou platnými občany se všemi ústavními právy.

Ovšem Itálie – podobně jako například Německo, USA či Kanada – má zemské zřízení, takže v některých ohledech se může vedení dané oblasti rozhodnout, že půjde proti nařízení vlády. Tedy podobně, jako například nyní v Kanadě  Alberta či v USA Florida jdou proti tvrdé covidové politice vlády, plánují naopak některé italské oblasti vedené levicí v nastoleném  covidismu pokračovat.

I proto nemusí vše fungovat ve všech částech Itálie přesně podle nařízení nové vlády. Odpor levice, který se strhl poté, co byla otevřena první klinika pro občany, kteří byli poškozeni takzvanou „vakcínou“, je toho zářnou ukázkou.

Oběti politicky vynuceného očkování proti Covidu byly dlouho považovány za pacienty druhé kategorie: Většina lékařů si myslí, že je příliš riskantní kritizovat experimentální léky na genovou terapii a řešit jejich vedlejší účinky. Zoufalství poškozených očkováním je odpovídajícím způsobem velké. V Lucce, městě v Toskánsku, byla nedávno otevřena první italská ambulance pro lidi, kteří utrpěli poškození zdraví v důsledku covidové injekce. To je požehnání pro postižené, ale levicoví politici proti tomu rázně vystupují.

Zatímco vláda Meloniové v Itálii ukončuje povinné očkování, umožňuje suspendovaným lékařům vrátit se do práce a pracuje na zrušení pokut pro neočkované osoby ve věku 50 a více let, zástupci Demokratické strany (PD, obdoba sociální demokracie) se drží dnes již prokazatelně nesmyslných povídaček o očkování a neakceptují žádné zpochybňování pohádek o účinnosti a bezpečnosti vakcíny Covid.

Pobouření při otevření soukromé ambulance pro oběti vakcíny v Lucce v Toskánsku, je odpovídajícím způsobem velké. PD je tam poměrně silná, neboť Toskánsko bylo vždy baštou levice. Tamní politici se proto vehementně staví proti soukromé iniciativě. Pochází od skupiny lékařů a členů dalších zdravotnických pracovníků, kteří již v roce 2021 v Itálii vedli kampaň za neočkované. Díky nové vládě se členové skupiny mohli vrátit do svých lékařských zaměstnání a následně 2. listopadu otevřeli první lékařskou praxi v Itálii specializovanou na léčbu vedlejších účinků vakcín.

Pomoc obětem očkování však levice zjevně nevítá: Valentina Mercanti, radní PD Lucca, to odsuzuje na regionální radě Toskánska jako velmi závažný a možná jedinečný precedens na národní úrovni. Další radní PD, lékařka Donatella Spadi, podporuje stížnost své spolustranice.

Toskánský premiér Giani byl dotázán, jestli má v úmyslu v mezích svých pravomocí podniknout nějaké kroky ke kontrole, zda se v jiných zdravotnických střediscích nešíří nevědecké informace o možných etiologických souvislostech mezi vakcínami Covid a možnými nežádoucími reakcemi.

Do jaké míry představuje léčba nežádoucích účinků, jejichž příčinná souvislost s očkováním byla často vědecky prokázána, šíření protivědeckých informací, je samozřejmě otázkou. Známá taktika militantních zastánců očkování, vyznačující se hloupým popíráním příčinných souvislostí už dávno nefunguje.

Několik radních také naléhá na středopravého starostu Luccy Maria Pardiniho, aby zaujal stanovisko a distancoval se od iniciativy:

Jsme si vědomi toho, že se jedná o soukromou iniciativu, na kterou má vedení města jen malý vliv, ale v tuto chvíli, i poté, co se v kostele San Vito v posledních týdnech objevil manifest No Vax,  se domníváme, že starosta musí zaujmout stanovisko a distancovat se od toho, co se na této frontě v našem městě děje.

zdroj

Navzdory nové vládě může v Itálii ještě nějakou dobu trvat, než bude očkovací fašismus ve všech částech země zcela ukončen a obětem někdy vysoce škodlivého hromadného očkování bude poskytnuta potřebná pomoc.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “V Itálii byla otevřena první ambulance pro oběti Covid „vakcíny“, covidisté protestují

  1. Léčba postižených vakcínami je podvod taky. Covid byl vyvolán obyčejnou chřipkou a jeho účinky zesíleny celosvětovým nedostatkem 3 vitamínů. Nedostatek se projevuje sníženou imunitou, zpomaleným hojením a suchostí sliznic. A dále dušností, únavou a závratěmi. První vitamín všichni znají, protože se o něm mluví a vehementně se doporučuje. I tak větší půlka občanů ho neužívá. Další 2 vitamíny nejsou obsaženy v multivitamínech. Kovidová mafie u nich využívá známé nechuti lidí užívat více pilulek.

    To je celé. Vlastně ne. Nedostatek těchto 3 vitamínů přetrvává, i když covid skončil. A lidé umírají. Divíte se? Vždyť definice vitamínu je, že jeho nedostatek je neslučitelný se životem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout