USA, Itálie a další země chystají vyšetřování zločinů „covidistů“. A co u nás?

USA, Itálie a další země chystají vyšetřování zločinů „covidistů“. A co u nás?

Podněcování k nenávisti, potlačování práv skupiny obyvatel, segregace. To vše by se jistě dalo nějak „napasovat“ na příslušné paragrafy, což by ovšem bylo spíš záležitostí některých odvážných právníků.

Jak jste si již mohli přečíst již zde, tak po celém světě se nyní ozývají hlasy k potrestání těch, kdo vědomě a za mrzký peníz rozdělovali společnost, štvali proti neočkovaným a zaváděli cílenou segregaci či dokonce povinné očkování experimentální látkou.

Tyto hlasy zesílily poté, co někteří z „covidistů,“ tedy z těch, kdo velmi drsným způsobem štvali proti neočkovaným, začali náhle couvat s tím, že „co jsme si, to jsme si, zapomeňme na vše“. Tedy právě ti, kdo za nekonečnými štvanicemi stáli,  by chtěli vše zamést pod koberec a „začít znovu,“ jako by se nic nedělo.

Již v roce 2020 nebo na začátku roku 2021 upozorňoval například bývalý vedoucí zaměstnanec Pfizeru a současný disident Mike Yeadon, vynálezce mRNA injekcí Robert Malone či nositel Nobelovy ceny za medicínu Luc Montagnier na to, že mRNA injekce nebudou zárukou bezinfekčnosti a budou mít mnoho vedlejších účinků. Tito a mnozí další však byli umlčováni.

My, kdo jsme je poslouchali, jsme vše věděli předem, ostatní se tyto skutečnosti dozvídají až posléze. Ovšem ten, kdo vše uvedené věděl od samého začátku, byl také Pfizer, ale i všechny vlády, které smlouvy s Pfizerem podepisovaly. Dnes se již ví, že jak farmaceutické firmy – v čele s Pfizerem – , tak vlády věděly, že injekce neochrání před přenosem. To ostatně potvrdila i zástupkyně firmy, vyslaná ke slyšení v EU.

Útoky na neočkované proto byly prováděny čistě za účelem zisku pro Big Pharmu (Pfizer, Moderna, Janssen – vše tentýž koncový majitel) a za účelem rozdělení společnosti a jakéhosi testu její ovladatelnosti. Jelo v tom mnoho zkorumpovaných vlád, které si našly své způsoby jak proti neočkovaným štvát.

A nebyly to jen vlády, ale i různí neméně zkorumpovaní „odborníci“ a systém vždy věrně podporující „celebrity.“ Nyní již tedy víme, že zejména loutky ve vládách věděly, že štvou proti lidem pod vylhanou záminkou. Politici tak rozdělovali společnost na objednávku a velmi pravděpodobně i za nemalé úplatky.

Dohledat vše, co kdy kdo řekl, skutečně nelze. Na to je třeba spousty času a velmi dobrá paměť. Nicméně alespoň některé výroky z nedávné doby jsem pro vás dohledala, aniž bych doufala, že ti, kdo je vyslovili, ale také podle nich konali, kdy budou potrestáni.

Také připomínám, že v té době končící vláda nezapomněla těsně před odchodem uzákonit povinné očkování pro všechny od 60 let a pro některé profese (zdravotníci, hasiči, policisté, armáda). Všichni, kdo se tehdy nechali na základě tohoto nátlaku očkovat a měli vedlejší účinky, by měli mít právo politiky, kteří za povinným očkováním stáli, žalovat.

Za pár měsíců byl sice novou vládou zákon zrušen, protože se tehdy jednoduše rušil takřka všude, kde jej zavedli, ale mnoho lidí si jistě nechalo na jeho základě injekci aplikovat ze strachu z případného finančního postihu či dokonce propuštění ze zaměstnání.

Mělo by také být možné žalovat všechny zaměstnavatele, kteří své zaměstnance vyhodili jen na základě očkovacího statusu. Pfizer od začátku věděl, že i očkovaní mohou být infekční – a věděla to také EU i všechny vlády.

Nedávno jsem zde přinesla informace o tom, jak útočili politici a rádoby odborníci na neočkované v Německu. Nyní se však podíváme na naše covidisty – a nejen ty vládní, ale také na jejich našeptávače. Půjde však jen o malý výběr, obdobné výroky padaly i z úst dalších covidistů, včetně různých celebrit či „odborníků“ většinou z řad vakcinační lobby.

Jisté je, že člověk má krátkou paměť  a mnohé je nutné občas připomenout. Nyní již víme, že všechny vlády od začátku věděly, jak to s „účinností“ vakcín je. Tak, jak to věděl i Pfizer, nejžalovanější americká firma, se kterou byly i přes mizernou pověst hromadně uzavírány smlouvy. To už jsme ale zejména u zkorumpované šéfky EK Lejnové a jejích nadstandartních vztahů se šéfem Pfizeru Bourlou.

Útoky na neočkované byly proto čistě na „objednávku.“

Kdo tedy zcela bezdůvodně štval proti neočkovaným u nás? 

Začneme samozřejmě u hlavy tehdejší vlády, Babiše. Ten štval proti neočkovaným mnohokrát a tlačil i na povinné očkování experimentálním genovým přípravkem:

„Neočkovaní nejsou solidární a ohrožují ostatní, museli jsme přitlačit“ pronesl mimo jiné:

Babiš zejména tlačil na povinné očkování, než ho později nařídil. Mimo jiné prohlásil, že povinné očkování psychologicky podpoří další lidi k očkování. Tím měl samozřejmě na mysli psychický nátlak. Neočkovaní byli prohlášeni za podlidi a byli terčem mnoha restrikcí, zatímco očkovaní byli lživě prohlášeni za automaticky bezinfekční.

Jaká byla skutečnost? Jediným, kdo někoho ohrožoval nákazou, byla vláda. Ta udělala z očkovaných přenašeče „s posvěcením vlády.“ Mohli kamkoli, nemuseli se testovat a do práce či školy mohli i tehdy, kdy sdíleli domácnost s někým nakaženým. Vláda tak úmyslně nemoc šířila skrz očkované, což se velmi dobře vědělo. Důležité bylo donutit odpůrce k injekci a zajistit tak co největší kšefty Big Pharmě.

Mimochodem, takto jsem se vloni koncem listopadu nakazila covidem (varianta delta) také. Syn, který byl vloni studentem maturitního ročníku SŠ, donesl domů nemoc od očkované spolužačky. Ta nakazila několik dalších studentů – očkovaných i neočkovaných. Tehdy se ve škole testovali jen neočkovaní, proto mohla coby očkovaná nemoc volně přenášet.

Covidem jsme prošli celkem lehce bez jakýchkoli komplikací či horeček – o nemocnici nemluvě. U mne byla tím nejhorším ztráta čichu, což je problém, když se vám například připaluje jídlo a vy to netušíte, neboť nic necítíte. Každopádně, zažila jsem již mnohem horší chřipku.

Tedy nakonec děkujeme minulé vládě za získanou imunitu.

Ale pokračujeme dál. Kdopak se ještě zcela bezdůvodně trefoval do nás neočkovaných a štval proti nám?

Alena Schillerová, Babišova spolustranice a tehdejší ministryně financí, se také velmi ráda do neočkovaných opakovaně obouvala. Vzhledem k tomu, že byla ministryní financí a ne třeba zdravotnictví, byla to iniciativa nad rámec jejích povinností, konala tak bez jakéhokoli racionálního důvodu. Jediným účelem jejího štvaní tak mohlo být jedině rozdělení společnosti.

Velmi známý je tento její výrok:

„Je třeba maximálně znepříjemnit život neočkovaným, kteří se očkovat můžou.“

A další její výrok: „Neočkovaní ohrožují zbytek populace, přece nebudou trpět ti zodpovědní“.

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na jednoho z tehdejších ministrů zdravotnictví, kteří se na tom postu střídali jako svatí na Orloji, tedy na Adama Vojtěcha. ten mimo jiné prohlásil, že jde o „pandemii neočkovaných.“

Vojtěch si neodpustil narážku na neočkované snad v každém rozhovoru, nemá tak cenu se k tomu více vyjadřovat. Úplně stačí zavedení povinného očkování pro vybrané skupiny, které také sám dlouho prosazoval, než jej vláda na krátkou dobu zavedla.

Ve vládě se však našli i další štváči, kteří tlačili na diskriminaci neočkovaných v zaměstnání. Jedním z nich byl například ministr vnitra Hamáček alias Al Hamajda.

Tento milovník totality a islámu například tlačil na to, aby nebyli neočkovaní vpouštěni na svá pracoviště bez negativního PCR testu. Chtěl tedy zavést italský systém, který nutil zaměstnance dělat si neustále (za své peníze) PCR testy, aby mohli jít do práce, což se velmi prodraží. To například v již zmíněné Itálii nakonec mnoho odpůrců covid injekce  dohnalo k tomu, že si ji nechali aplikovat (nebo si v lepším případě sehnali falešné potvrzení).

Nesmrtelný je také jeho výrok o tom, že bez drsných opatření budou mrazáky v ulicích. To, že jde o lež, se ukázalo třeba i na případu Švédska, které nemělo žádný lockdown a dokonce ani povinné roušky, přesto bylo celkově méně mrtvých než u nás s jedněmi z nejtvrdších opatření a s nejdéle uzavřenými školami v Evropě.

Ovšem i nejeden politik z loutkové opozice (tzn. ze současné vlády) nezapomněl zaútočit na neočkované. To jen ukazuje, že jejich politika – pokud by v době covidismu byli ve vládě – by se od té, kterou jsme již zažili, příliš nelišila.

Za všechny uvádím alespoň výrok lidovce Výborného, který prohlásil, že si neočkovaní mají platit léčbu sami.

Ovšem jednou z hlavních postav covidismu byl šéf ČLK Kubek. Tomu zejména vadilo, že si vláda nevzala za vzor Rakousko, neboť prosazoval jejich systém, kdy nařídili očkování pro všechny občany od 18 let – a to bez jakékoli výjimky. Právě on tlačil na to, aby se genové injekce povinně aplikovaly celé dospělé populaci –  a to bez výjimky.

Mimo mnoha jiných podobných výroků například prohlásil:

„V ideálním světě by se nechali lidé naočkovat sami, aby neumřeli a nebyli nemocní, aby nikoho neohrožovali. Nežijeme v ideálním světě, takže je potřeba lidi přimět, aby se naočkovali.“

Další jeho lživý výrok byl:

„Je jasné, že pokud se drtivá většina dospělých nenaočkuje, budeme se v epidemických vlnách trápit dál a dál.“

Přitom moc dobře věděl, že i očkovaní jsou přenašeči, dnes jsou dokonce nakaženi častěji než neočkovaní. Nejčastěji jsou pak nakaženi ti, kdo jsou „posíleni.“

V jiném rozhovoru Kubek prohlásil: „Umírat budou zejména lidé bez vakcíny na covid-19.“

Tomu jaksi odporuje fakt, že nejvyšší nadúmrtnost je nyní zaznamenávána v zemích s nejvyšší proočkovaností.

Mezi velmi známými výroky covidistů byl i ten, který pronesl novinář Tomáš Etzler. Ten prohlásil, že „neočkovaní neumírají dostatečně rychle.“

Ovšem asi nejznámější tváří covidismu byl Jaroslav Flegr. Podobně jako Hamáček také on tvrdil, že budou plné ulice mrazáků na mrtvoly. Flegr byl také zastáncem plošného povinného očkování a byl přesvědčen o tom, že „očkování nikdo neuteče.“ Mimo to prohlásila tato ikona všech covidismus šířících médií, že: „K dosažení kolektivní imunity i v zimě bude třeba proočkovat přes 90 procent populace.“

Zde chci jen podotknout, že v zemích, kde bylo podobné číslo dosaženo, se Covid –  a jakékoli další respirační nemoci – šíří zdaleka nejvíc, nemluvě o velmi vysoké nadměrné úmrtnosti.

Nakonec ovšem nesmíme zapomenout ani na výroky Miloše Zemana, který se postavil do šiku tvrdých covidistů. Sám prosazoval povinné plošné očkování ve stejném stylu jako Kubek. O neočkovaných prohlásil, že „vakcína není experimentální a ti, kdo protestují proti povinnému covid očkování a chodí na tyto demonstrace, se mstí za vlastní bezvýznamnost.“

Ve výčtu bychom samozřejmě mohli pokračovat, neboť očkování propaguje i současná vláda, nicméně ta vše výše uvedené bohatě „vynahradila“ schválením totalitního pandemického zákona, který jistě bude dřív či později patřičně zneužit.

Seznam hlášek covidistů by byl tedy nekonečný, pokud si sami vzpomenete na nějaké další výroky, můžete je přidat do diskuze pod článkem (v jednom příspěvku může být jeden aktivní odkaz, více odkazů rozdělte do více příspěvků).

Každopádně v zahraničí se již strůjci covidismu třesou strachy, neboť v dalších a dalších zemích se ozývají hlasy, žádající jejich potrestání. U nás je sice nyní spousta jiných – nyní mnohem důležitějších – témat, ale skutečně chceme, aby zůstalo všechno to bezprecedentní porušování naší Ústavy i bezdůvodné porušování práv celé jedné – a to nemalé – skupiny obyvatel nepotrestáno?

To je samozřejmě námět spíš pro právníky, kteří by se mohli spojit i se zahraničím, kde se nyní různé žaloby teprve řeší. Jisté je, že všichni výše uvedení jsou jen obyčejné loutky, které poslouchaly své páníčky ve Washingtonu, Berlíně a Bruselu.

Ovšem výmluva „já nic, jen jsem poslouchal příkazy“ by neměla být akceptována. Žádný politik by neměl plnit přednostně příkazy loutkovodičů, ale měl by pracovat pro dobro občanů. Ovšem jak tato vláda, tak i ty minulé jsou jen loutkami v rukou mocných. Předem připravenými loutkami, které již prokázaly, že své páníčky poslouchat umí…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

4 thoughts on “USA, Itálie a další země chystají vyšetřování zločinů „covidistů“. A co u nás?

  1. já to řikam dlouho v parlamentu ČR je jen jedina alternativni a skutečna opozični strana ktera ma zajem pomahat lidem a to je bohužel jen SPD 20 poslancu z 200 ktera se do vlády nikdy zřejmě nedostane už protože by jim překazila tyhle kšefty a chce referendum s Totalitni EU jako jedina strana ve sněmovně hrozny je že přišti vláda bude ANO a ODS nikdy se s EU nedostaneme a media vládu samozřejmě podrži aby nešli do basy konec koncu to byla jejich hlavni chyba že v tom jeli s vládou a ještě strašili lidi a neustale si do vysilani brali ty nejbrutalnějši covidisty typu Kubka Chlibka a Flegra

  2. Protože si něco PAMATUJI,tak vzpomenu MZ /hematolog z Brna/.Někdy v březnu r.2020 prohlásil,že vakcinace vybudí „trvalou imunitu“!A někdy v červnu či červenci některá „hlásná TROUBA“ prohlásila,že po vakcinaci je dokonce imunita DOŽIVOTNÍ !!!!!Takové „ftáčky“ poslat do Číny na stadion,kde se provádí EXEKUCE a jak říkali Němci:Návrat nežádoucí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout