USA: Antifa v Portlandu se chlubí pravidelnými volebními podvody

USA: Antifa v Portlandu se chlubí pravidelnými volebními podvody

Zejména po amerických, ale i francouzských nebo brazilských volbách již stále méně lidí věří v jakoukoli regulérnost voleb. Ostatně, kdo se zajímá i o pozadí politiky, o to, kdo ve skutečnosti ovládá loutky ve vládách, musí mít jasno, že alespoň v některých zemích jednoduše k manipulacím docházet musí.

Jak jinak by si globalisté zajistili, že jejich loutky budou pevně usazeny ve vládách drtivé většiny zemí? A pokud někde náhodou hrozí, že by lid mohl zvolit někoho jiného, než nastrčené loutky, tak se správnému výsledku jednoduše pomůže. Ideální jsou k tomuto účelu zejména korespondenční volby, proto je právě všichni odpůrci demokracie a milovníci totality tak zuřivě prosazují.

V USA se nyní, krátce před volbami do Kongresu, mohli voliči utvrdit v tom, že o výsledku voleb se skutečně rozhoduje někde jinde než u voličů…

Portlandský aktivista Antify zveřejnil tweet, ve kterém se chlubí tím, že se v Oregonu několikrát dopustil volebních podvodů. Ale je to komunista, takže potrestán nijak nebude, protože se dopustil manipulací ve prospěch loutek globalistů.

Účet Antify v Portlandu v Oregonu, který je pravidelně zapojen do plánování nepokojů, se chlubí tím, že se dopouští volebních podvodů tím, že každý den předkládá několik hlasovacích lístků po celém městě. Povzbuzuje ostatní členy Antify, aby udělali totéž. Oregon má univerzální korespondenční hlasování.

Průzkumy veřejného mínění ukazují, že republikánská kandidátka na guvernéra Christine Drazanová je statisticky svázána s demokratkou Tinou Kotek v tmavě modrém státě.

Kotek, která devět let působila jako mluvčí oregonské Sněmovny reprezentantů, vyjádřila v roce 2020 podporu výtržníkům z Antify a její vysoce postavený spolupracovník byl zatčen při násilných výtržnostech. Je považována za pokračování odcházející guvernérky Kate Brownové.

V Portlandu má úřadující krajně levicová členka městské rady Jo Ann Hardestyová dvouciferný výsledek za umírněným demokratem Rene Gonzalezem, což vyvolává zuřivost mezi Hardestyho militantními levicovými příznivci.

Tolik zprávy z USA. Je pravděpodobné, že se stejným způsobem aktivizuje Antifa po celých Spojených státech a je tedy otázkou, nakolik mohla tato militantní bojůvka pod trvalou ochranou systému přispět k výsledkům několika posledních voleb v USA…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout