Bergoglio opět podpořil islamizaci světa

Bergoglio opět podpořil islamizaci světa

Zásadním úkolem Bergoglia na jeho postu je podpora islamizace Evropy, ale také zbytku světa. I to byl důvod, proč byl na svůj post usazen. Již v roce 2019 se sešel s nejvyšším představitelem sunnitského islámu, kde hovořili o údajném „sblížení náboženství“. V praxi to však má znamenat, že území, která byla dosud nemuslimská, budou plně předána islámu.

Bergoglio se nikdy od nástupu na svůj post ani v nejmenším nezajímal o křesťany, kteří jsou nyní utiskováni a vyvražďováni v mnoha islamizovaných či již islámských zemích – zejména pak v Africe, kde je v Nigérii denně zavražděno několik křesťanů, jsou vypalovány křesťanské vesnice a kostely a mnoho křesťanů – zejména žen – je násilně konvertováno. To se děje i v dalších afrických islamizovaných zemích.

Podobné násilné konverze zažívají mladé křesťanské dívky například i v Pákistánu, kde se již tato praxe i z pohledu západem podporované současné vlády stala zcela legální. Křesťanská komunita je v této zemi celkově velmi silně perzekuována.

Ovšem v poslední době se stávají křesťané pronásledovanými také v evropských zemích, čemuž vydatně napomáhá Bergoglio tím, že tyto země pomáhá islamizovat.

Je dokonce prokázáno, že křesťané jsou v současné době nejpronásledovanější náboženskou skupinou na světě, což ovšem Bergogliovi, který je svojí podvratnou činností zdatnou podporou neméně podvratné EU, nebrání v tom, aby aktivně napomáhal islamizaci Evropy podporou muslimské invaze. Jeho perzekuované a vražděné ovečky ho jednoduše ani v nejmenším nezajímají.

Jeho islámský protějšek – šejk Ahmed al-Tayyeb oproti tomu neváhá pro podporu islamizace světa předvádět příkladnou práci džihádisty. Jeho takíja (přetvářka) ve vztahu s Bergogliem je příkladná, každý pravověrný muslim, který žije mezi bezvěrci a potřebuje provozovat tuto část džihádu, si může z jeho nejvyššího pozemského představitele vzít příklad.

Šejk Ahmed al-Tayyeb, který je jako velký imám káhirského Al-Azharu nejpřednějším duchovním sunnitského islámu, se v pátek znovu setkal se svým přítelem papežem Františkem v Bahrajnu. Kdykoli se tito dva setkají, vždy všem oddaným ovcím naservírují čerstvé hromady cynických lží a páteční epizoda nebyla jiná. Ve skutečnosti to byl jeden z nejvýraznějších příkladů toho, jak islámští vůdci využívají mezináboženský dialog k prosazování svých vlastních cílů a znovu a znovu potvrzují, že své naivní křesťanské protějšky považují za hlupáky.

V Bahrajnu  al-Tayyeb tvrdil, že „to, co se čas od času říká a propaguje o zavedení války v islámu proti nevěřícím, není pravda. Ve skutečnosti je to skutečná lež o islámu a životě jeho proroka, i když je to potvrzeno některými stoupenci stejného náboženství, náboženství, které je založeno na důkazech a svědectvích, ne na dvojznačnosti a lžích.“

„Lež“, kterou měl al-Tayyeb na mysli, byla snadno prokazatelná teze, že islám je jediným hlavním světovým náboženstvím, které má rozvinutou doktrínu zahrnující válku pro podrobení nevěřících. Navzdory prohlášením v tomto smyslu od četných muslimských duchovních a nepopiratelným důkazům o více než 42 000 násilných džihádistických útocích, k nimž došlo po celém světě za posledních 20 let, al-Tayyeb trval na tom, že to všechno bylo nedorozumění.

Vrcholem al-Tayyebovy mistrovské takíji pak bylo prohlášení, že muslimští učenci by měli „pokračovat ve zdůrazňování toho, co islám zahrnuje, pokud jde o vznešené ideály, lidské bratrství a spolupráci a další společné rysy, na kterých se Západ a Východ shodují a vítají je.“

Ano, skutečně mistrovská přetvářka před těmi, kdo neznají Korán, jehož základem je boj proti bezvěrcům a jejich konverze. Možná by mohl vysvětlit, kde přesně Korán vyzývá k „lidskému bratrství a spolupráci“ s nemuslimy, které islámská svatá kniha nazývá „nejodpornějšími ze stvořených bytostí“ (98:6).

Pasáž o bratrské spolupráci s nemuslimy v Koránu hledat nemusíte, ta totiž neexistuje. Podřadný nemuslim může být podle Koránu pouze otrokem nebo tolerovaným podřadným sousedem, který je povinen odvádět nadřazenému muslimovi speciální daň. To tedy v lepším případě, většinou je doporučováno, aby byl ten, kdo odmítne na obsazeném území konvertovat, zbaven života.

To, co je prezentováno jako „sbližování náboženství“ je jen odevzdáváním nemuslimských území muslimům. Jak skvěle se tento úkol daří je ostatně patrné i na tom, jak rychle se islamizují některé západoevropské země. A to i za plné podpory Bergoglia….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Bergoglio opět podpořil islamizaci světa

  1. vice očkovanych občanu EU experimentalnimi vakcínami vice ubytek populace vakcíny sniži populaci aspon o 1 miliardu lidi minimalně pak se do EU doveze miliony a miliony migrantu kteři budou vyznavat hlavně islám vzniknou konflikty s náboženskych ideologickych a narodnostnich rozdilu přijde 3 světová válka proti islámu a muslimum dalši sniženi globalni populace nakonec jednoho dne bude NWO ustanoveno ale to až někdy po roce 2050 Albert Pike svobodny zednař psal že od posledni světové války to potrva něco přes 100 let než bude NWO ustanoveno každy jen at si přečte Albert Pike plán na 3 světové války https://info-z-lasky.webnode.cz/jak-byly-naplanovany-tri-svetove-valky-aby-pomohly-nastoleni-noveho-svetoveho-radu/

  2. Očkovanie je prejavom lásky, nejako tak to predčasom povedal pápež (predtým mal však k tomu stretnutia so šéfom Pfizeru či s inými slobodomurármi), keď sa to začalo. A najviac sa očkovalo samozrejme v kresťanských krajinách, tzn. v tých, kde prebieha súčasne aj silná podpora islamizácie a dovozu MOslimákov. Náhodička? Pokiaľ očkovanie spôsobí skutočne masívne neplodnosť a vymieranie, už nebude možné vyvrátiť žiadne „konšpirácie“ hovoriace o tom, kto v skutočnosti komu slúži, kryjúc sa za pretvárkou milosrdenstva. Nezabúdajme, že cirkevní hodnostári mali prikázané sa očkovať, napr. niektorí v Latinskej Amerike, ktorí to odmietli boli odvolaní a nahradení (napr. biskupi) ! Všetko sa mi javí byť realizované podľa dobre premysleného chladnokrvne plánu. Myslím si, že tí, čo poznajú posolstvá Panny Márie od toho na ulici du Bac v Paríži cez La Salette, Fatimu atď. nemajú pochýb, že žijeme v dobe apokalypsy podľa sv. Jána ! Tie posolstvá totižto len spresňujú presne to, čo nám sprostredkoval sv. Ján. … kiež by som sa v tomto všetkom mýlil, ani neviete, ako by som bol vtedy rád…

    1. je to plán na novy světovy řad to je jiste už dopředu nakonec maji padnout i vlády revolucionařu technokratu všichni ti co podporuji The Great Reset a podobně jak se piše sionismus a islám musi byt zničeny navzajem nakonec se maji zničit nihilisti a ateisti mezi sebou tak aby lide prohledli a vyděli hruzu uplneho ateismu a až se tak stane křestanstvi a ateismus ma byt zničen navzajem aby lidstvo přijalo novou viru přimo od Luciferovi doktriny

  3. Už jeho predchodca Benedikt XVI. privítal vo Vatikáne so všetkými poctami saudskoarabského kráľa /viete si predstaviť návštevu pápeža v Mekke či Medine?/ – neviem, či aj František už hostil Muhammada bin Salmána alebo to plánuje, resp. či sa s ním stretol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout